Page 293 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:20 24. Jul 2015
by NesQe
Přednáška skvělá, díky za ni!
Re: Poděkování
Posted: 22:37 24. Jul 2015
by Paulus
Děkuji za mírné korekce, přednes a přednášku jako takovou

Re: Poděkování
Posted: 22:45 24. Jul 2015
by Aillen
Přednáška skvělá, poučná i zábavná zároveň
Díky, díky , díky

Re: Poděkování
Posted: 23:38 24. Jul 2015
by J.F.Payne
Dík za přednášku, byla vydařená, tak jen houšť a větší kapky

)
Re: Poděkování
Posted: 23:42 24. Jul 2015
by Nalkanar
Jestli budou hustští dotazy, tak příště někoho zapudíme někam do sféry... i kdyby trpaslíka drcením na zlato, nebo paladina drcením na svěcenou vodu!

Re: Poděkování
Posted: 23:49 24. Jul 2015
by kokosak
Pěkné, pěkné

Re: Poděkování
Posted: 23:59 24. Jul 2015
by Miell
J.F.Payne wrote:Dík za přednášku, byla vydařená, tak jen houšť a větší kapky

)
Souhlas.. moc pěkné!

Re: Poděkování
Posted: 00:03 25. Jul 2015
by karolina
Jojo, díky! Příště stačí jen nalákat víc víl a velkochov na vílí prach může začít!
Re: Poděkování
Posted: 00:34 25. Jul 2015
by Caehan
Také se přidávám k díkům, jak autorovi přednášky, tak i přednášejícímu.

Re: Poděkování
Posted: 23:39 25. Jul 2015
by Pajule
Moc díky Pepovi za odvoz na sraz a pánům dík za skvělou péči

Re: Poděkování
Posted: 10:37 27. Jul 2015
by kucik
Dík za pomníčky postav. Ty mi udělaly radost

Re: Poděkování
Posted: 21:44 02. Aug 2015
by harlequin_ichtyosis
Moc dík Bahňákovi za pokračování nadějného Q

Re: Poděkování
Posted: 06:44 03. Aug 2015
by Barbar321
Taky se připojím k poděkování
Re: Poděkování
Posted: 15:19 03. Aug 2015
by KaTo
Když už se děkuje, tak to vemu zase z jedné vody na čisto po nějaké době:
1) díky skripterum za nelagující, neškubající a nepadající server
2) díky za toulce - váha (za stakování jsem už děkoval

)
3) díky za včerejší "Poirot koncovku" (z pohledu mé postavy) questu
4) díky za zjednodušení craftování
Re: Poděkování
Posted: 17:31 16. Aug 2015
by Aillen
Děkuji všem zúčastněným za přizvání k lovu na příšeru.
