Page 294 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:13 16. Aug 2015
by Caehan
A já taktéž! :) Bylo to super!

Re: Poděkování

Posted: 20:48 16. Aug 2015
by pavad
Dekuji za naprosto epesni pobaveni v nedeli vecer: podivam se na seznam hrajicich postav - a mam pocit ze na me asi prisla treti (?) miza. Misto nazvu jedne postavy ctu neco jako "Testosteronosaurus".

Ctu to podruhe... Je to tam porad!

Cimz dekuji pro me neznamemu uctu za toto bravurni ooc pobaveni! :D

Re: Poděkování

Posted: 15:27 17. Aug 2015
by Goran
Přidávám se opožděně k poděkováním. Včerejší quest byl moc fajn. Hezky vymyšlený i připravený. Děkuji spoluhráčům i Jonovi za zábavu.

Re: Poděkování

Posted: 23:41 22. Aug 2015
by Nalkanar
Díky za přimotání Aliho k obřadu. Jsem rád, že přispěl svojí troškou.

Jinak díky Pajky za kooperaci, stejně jako Caehanovi (který z velké části koordinoval spolupráci s DM při přípravě obřadu).

Re: Poděkování

Posted: 23:52 22. Aug 2015
by Aillen
Děkuji všem zúčastněným za obřad v Shardonu, vypadalo to moc hezky, stihla jsem udělat i nějaké obrázky, dám je do galerie. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:31 23. Aug 2015
by Caehan
Nu, netvrdil bych úplně, že mi patří nějak zvláštní zásluhy.

I já děkuji všem zúčastněným, bylo to podařené. :-)

Re: Poděkování

Posted: 16:26 05. Sep 2015
by kokosak
Díky za důvěru a asistenci dobrotivému DM adeptovi :)

Re: Poděkování

Posted: 22:11 13. Sep 2015
by skarbi
Velké dík za sešlost a dobré posluchače, i přes počáteční neshody :D. A pardon za zmizení, ale už jsem se musel vytratit.

Re: Poděkování

Posted: 22:57 13. Sep 2015
by Caehan
Díky za vyprávění, příběhy byly moc pěkné!

Re: Poděkování

Posted: 23:02 13. Sep 2015
by kokosak
Díky za účast, příběhy a pořádné IC konflikty :D

Re: Poděkování

Posted: 23:29 13. Sep 2015
by Aillen
Připojuji se k poděkování, všem zúčastněným.

Re: Poděkování

Posted: 18:00 14. Sep 2015
by Miell
Mě se to taky líbilo.. i když z příběhů měla Des houby :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 00:06 21. Sep 2015
by kokosak
Bezva IC dění, díky moc všem zúčastěným :)

Re: Poděkování

Posted: 22:58 23. Sep 2015
by JAH
I večer ve virtuální hospodě může bejt vtipnej :D

https://www.youtube.com/watch?v=Fex7e2zkdrk

Děkuji zůčastněným

Re: Poděkování

Posted: 10:38 24. Sep 2015
by rosnicka
Díky za včerejší instruktáž :lol: