Page 295 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:05 26. Oct 2015
by kokosak
Tak děkuji za nečekaně hojnou účast na dívadle a milé zpestření na závěr

Re: Poděkování
Posted: 00:20 26. Oct 2015
by KaTo
Pěkná "laterna magica". Pakže RP vymřelo...

Re: Poděkování
Posted: 03:08 26. Oct 2015
by Caehan
Přidávám se k díkům, moc pěkné představení!
Re: Poděkování
Posted: 23:18 28. Oct 2015
by NesQe
Díky za dnešní bezva výlet !

Re: Poděkování
Posted: 14:59 02. Nov 2015
by Fallout
Leč pozdě, tak přece. Rád bych vzdal hold všem, kdo se podíleli na tvorbě posledního divadelního představení (ať už herci či scénáristé samotní). Bylo to opravdu povedené a s nečekaným zvratem na konci, ač už to k samotné div. hře nepatřilo.
Díky!
Re: Poděkování
Posted: 23:51 05. Nov 2015
by J.F.Payne
Díky za dnešní hru každému, koho jsem potkal ať už jako postava, nebo jako DM. Mám nějakej euforickej pocit, že se kvalita hry na Thalii začíná očividně zvedat, přičemž mě ten pocit velmi motivuje k tomu, abych zas něco dělal. Takže díky spoluhráčům

Re: Poděkování
Posted: 19:55 07. Nov 2015
by Paulus
Děkuji DM(s) za dnešní hru

Re: Poděkování
Posted: 10:08 08. Nov 2015
by radekdnb
Díky Podtemňákům, za včerejší akcičku

Re: Poděkování
Posted: 12:32 10. Nov 2015
by Paulus
Rád bych poděkoval hráčům jejichž postavy se poslední dny potkávají s Edgarem. RP se oživuje! Speciálně bych chtěl poděkovat Miell, Kokosakovi a Goranovi za RP. Nesq a Bojujsecti za lovy a v neposlední řadě DMs za jejich hry a které pro oživení světa a hry nepotřebují ani konzoli!
Re: Poděkování
Posted: 22:58 28. Nov 2015
by Zeerit
Děkuju Aillen za mapu kláštera, protože je to jedna z nejlepších a nejpropracovanějších lokací jakou jsem na českých NWN serverech viděl.
Re: Poděkování
Posted: 23:56 28. Nov 2015
by Aillen
Zeerit wrote:Děkuju Aillen za mapu kláštera, protože je to jedna z nejlepších a nejpropracovanějších lokací jakou jsem českých NWN serverech viděl.
Díky, to potěší, díky ale patří i Karolíně za to, že měla trpělivost mě alespoň z části naučit pracovat s toolsetem a že to byla pro ni dřina

Protože učit mě něco na dálku není jen tak.
A k mé lítosti toho ještě pořád plno neumím.

Re: Poděkování
Posted: 13:37 29. Nov 2015
by Puxina
Jo má to své kouzlo

, hezké.
Re: Poděkování
Posted: 15:01 29. Nov 2015
by kokosak
Dík za vysvobození víly. Asi budu muset trochu upravit tu lokaci, jak nás jde z hnízda víc, tak se vždycky někdo sekne :/
Re: Poděkování
Posted: 20:57 07. Dec 2015
by donar
Srandovní epitafy u/v Tarténské hrobce

Re: Poděkování
Posted: 01:44 08. Dec 2015
by Caehan
Rád bych dnes poděkoval sám sobě.
On ví za co... já vím za co... my víme za co?
