Page 296 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:12 20. Dec 2015
by sendys
chtěl bych poděkovat kokosakovi že mě znovu helpnul do Thalie ( myslim tim za rady a pomoc s hudbou)

Re: Poděkování
Posted: 23:48 20. Dec 2015
by Pajule
Díky těm co přišli, omlouvám se ještě jednou za menší problémy, ale technika je technika

Re: Poděkování
Posted: 12:33 22. Dec 2015
by sendys
Moc děkuju za včerejšek Nesquince

po dlouhé době přijemný den
Re: Poděkování
Posted: 17:00 22. Dec 2015
by Miell
Pajule wrote:Díky těm co přišli, omlouvám se ještě jednou za menší problémy, ale technika je technika

Bylo to fajn;-)
Re: Poděkování
Posted: 14:50 23. Dec 2015
by sendys
Děkuji za hru donarovi, uvítal mě zpět do hry a hraje se sním dobře, díky ti moc chlape
Re: Poděkování
Posted: 14:31 27. Dec 2015
by Luelle
děkuji kokosakovi *muck*
Re: Poděkování
Posted: 21:28 29. Dec 2015
by Paulus
Děkuji Tao Kanovi za dnešní IC interakci i příjemný OOC pokec.
Re: Poděkování
Posted: 22:01 04. Jan 2016
by Jachym
Děkuji postavám : Sardel a jeji kamaradce Akemi , Postavě Shian a Morfinovi za kvalitní a hezkou hru v partě .
Já tu moc neděkuji takže jste super dík.
Re: Poděkování
Posted: 00:17 05. Jan 2016
by tao kan
Děkuji trpaslíkům Harek, Medbur, Brogar a Noirin za výborně zahrané trpasličí RP! Radost s vámi hrát kuci

.
Re: Poděkování
Posted: 18:13 08. Jan 2016
by Luelle
Jedna bloncka děkuje za nějaké ty interakce za poslední dobu

Re: Poděkování
Posted: 13:44 11. Jan 2016
by Fryn
Děkuji za včerejší (dnešní) překvapivou hru

.
Re: Poděkování
Posted: 23:41 15. Jan 2016
by kokosak
Epesní Alw, Květa byla samý jůůů a to se snad počuram

Re: Poděkování
Posted: 00:32 16. Jan 2016
by tao kan
Děkuji Ales'sar Maevirr za dnešní přepadení a skvělé rp! Nechoďte v noci ven !
Re: Poděkování
Posted: 04:31 16. Jan 2016
by rosnicka
tao kan wrote:Děkuji Ales'sar Maevirr za dnešní přepadení a skvělé rp! Nechoďte v noci ven !
Já se připojuji k tomu samému, celé odpoledne v práci jsem se těšila do hry a ejhle perfektní spestření
Re: Poděkování
Posted: 11:44 16. Jan 2016
by Luelle
Včera byl prostě provoz jak na Václaváku
bylo to perfektní já tak jásala za tím compem! x)
A taky děkuji rosnici
