Page 297 of 329
Re: Vtípky
Posted: 00:08 25. Nov 2013
by Sobik
http://9gag.com/gag/aQqXvEe
Nejvíc mě tam rozsekala ta věta "Even if we did use - 'a shit load of Coke', as you so eloquently put it"

Re: Vtípky
Posted: 12:06 25. Nov 2013
by KaTo
On: Jsi taková pěkná, atraktivní a roztomilá.
Ona: To říkáš jen abys mě dostal do postele!
On: A dokonce i chytrá!

Re: Vtípky
Posted: 15:03 25. Nov 2013
by Molly23
Dneska náš cvičící na ekonomii proklikával tabulku s výsledky příkladů...
"Tak to nám krásně vychází. Vyzkoušíme ještě jak nám funguje interaktivní tabule..."
Začal klikat na tabuli prostředníčkem a po chvilce toho nechal.
"Tak zase k počítači at si neopotřebuju Kalouska..."
A takové hlody má pořád

Re: Vtípky
Posted: 16:35 26. Nov 2013
by innfra
Re: Vtípky
Posted: 17:37 26. Nov 2013
by J.F.Payne
Babiš rybaří a uloví zlatou rybku. Rybka mu slíbí, že když ji pustí, splní mu za odměnu jedno přání. "Chcel bysom byť ministrom," řekne jí na to Babiš. A tak ho rybka promění v bonsai.
Re: Vtípky
Posted: 23:06 26. Nov 2013
by Molly23
Už jsem tu od toho samého týpka posílal Call me maybe, ale tohle je taky nářez
EDIT: Zapomněl jsem sem dát ten link
http://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk
Re: Vtípky
Posted: 00:16 28. Nov 2013
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 01:20 28. Nov 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 08:11 28. Nov 2013
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 08:34 28. Nov 2013
by Bahnak
Puxina wrote:
Uh uh ? O co jde?
Trest Sobika způsobil tenhle rukama máchající GIF?
Re: Vtípky
Posted: 09:02 28. Nov 2013
by Puxina
Já bych se tomu ani nedivil, je to dost hloupý projev

.
Jinak hezké boty ...pro drowky.

Re: Vtípky
Posted: 09:05 28. Nov 2013
by karolina
Puxina wrote:Já bych se tomu ani nedivil, je to dost hloupý projev

.
Jinak hezké boty ...pro drowky.

Hmm, a po sundání bot budu mít speciální zbraň omráčení nepřítele smradlavejma nohama (ten plast)... a vůbec, chudák ten pavouk
Re: Vtípky
Posted: 09:07 28. Nov 2013
by Puxina
Taky jsem si říkal, že ten pavouk z toho musí být nadšený

Re: Vtípky
Posted: 09:11 28. Nov 2013
by Barbar321
karolina wrote:Puxina wrote:Já bych se tomu ani nedivil, je to dost hloupý projev

.
Jinak hezké boty ...pro drowky.

Hmm, a po sundání bot budu mít speciální zbraň omráčení nepřítele smradlavejma nohama (ten plast)... a vůbec, chudák ten pavouk
Musím souhlasit. Chudák pavouk. Ten má rád klid, sucho, teplo a tmu.

Re: Vtípky
Posted: 11:30 28. Nov 2013
by Molly23
S tím suchem bacha. On to může pavouk uschnout jak kytka...