Page 297 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:04 16. Jan 2016
by Barbar321
Taky poděkuju zúčastněným. Příště na vás budu muset být trvrdší. Se nějak bojíte chodit v noci ven.
PS: opravdu mě pobavil tvůj způsob vyřešení nastavené krizové situace, Rosničko

Re: Poděkování
Posted: 16:40 22. Jan 2016
by RainMan
I já děkuju. Především všem, které jsem měl doteď tu čest ve hře potkat. Ať už jsou jejich postavy přátelské či nepřátelské.
Tvoříte všichni příběhy hodné zapsání do dějin //myšleno do knih//.
A je mi plebsem a radostí být toho součástí. //i když jsem lama a tele//
Re: Poděkování
Posted: 11:18 24. Jan 2016
by Fryn
Děkuji LDamianovi za oživování různých koutů světa.
Re: Poděkování
Posted: 12:18 24. Jan 2016
by radekdnb
Díky Damiánovi, za hezké zpestření IC dění v Podtemnu

Re: Poděkování
Posted: 12:22 24. Jan 2016
by LDamian
Těší mne, že vás to baví. Snad mi to aspoň chvilku vydrží.
Re: Poděkování
Posted: 18:10 03. Feb 2016
by slonowous
Děkuju Thalii za krásnej svět a spoustu bezvadnejch dobrodružtví!.
Díky!.
Re: Poděkování
Posted: 12:32 05. Feb 2016
by Krysak
Tak myslím, že bych měl poděkovat, protože se to sluší.
1. Díky moc klukům, že stále hrají a dávají na forum pravidelně propracované IC informace. Zvláště díky Svenovi.
2. Klobouk dolů před Barbarem, který vytvořil kompletní mapu světa v CADu. Ne, neproste ho o ni, stačí mi věřit, že je dokonalá.
3. Díky Damiánovi za skvělou hru, kterou nám umožnil na Thalii za poslední dva týdny, nikdy bych nevěřil, jak skvělá může být hra a rozplétání intrik vlastně jen psanou formou bez platformy NWN za použití pouze reálií Thalie.
Re: Poděkování
Posted: 08:55 09. Feb 2016
by LDamian
Děkuji všem hráčům, které v posledních dnech a vlastně už i týdnech zaujalo dění a novinky na Thalii tak, že sami začali pátrat, dávat si věci dohromady, vyměňovat si informace navzájem a podobně.
Zvláštní poděkování v tomto patří podtemnu. Nečekal jsem, že právě hráči podtemna věnují rp dění, intrikám, vyšetřování, diplomacii a podobně tolik času a úsilí.
Je to moc fajn.
Re: Poděkování
Posted: 09:30 23. Feb 2016
by Luelle
Děkuji JAHovi za skvělou interakci v neděli večer

Re: Poděkování
Posted: 20:17 24. Feb 2016
by Paulus
Rád bych poděkoval JAHovi za dnešní hru. Bylo to epické!
Re: Poděkování
Posted: 23:33 24. Feb 2016
by Aillen
Děkuji jak je tady zvykem za epickou hru a ještě epičtější závěrečný boj.
PS: Nepřítel posílený nad obvyklý rámec pro lepší užití boje až tak že byl nezranitelný.
Skvělá hra. Děkujeme.
*Edit:
Konec dobrý, vše dobré, děkujeme.

Re: Poděkování
Posted: 21:46 25. Feb 2016
by kokosak
Ještě jednou díky za Alw. Je epesní. Už tam byl čvrtej vejlet a pořád oběvujem něco novýho

Re: Poděkování
Posted: 22:51 01. Mar 2016
by LDamian
Děkuji Kucíkovi za práci na výměně serveru.
A děkuji za Karathského Kurýra (nevím, kdo všechno za ním stojí). Pěkný nápad, zábavné, čtivé provedení. Doufám, že to vydrží a už se těším na další číslo.
Předmět: Karatský kurýr
Re: Poděkování
Posted: 00:41 02. Mar 2016
by Sielencer
Potlesk pro Kucíka

Re: Poděkování
Posted: 10:51 02. Mar 2016
by Zedral
Dobrá práce... Hádám, že pokud se člověk pokouší přivézt k životu něco jako je NT, tak se to neobejde bez porodních bolestí a několika císařských řezů. Teď to běží jak víno. O to větší respekt a dík Kucikovi.