Page 298 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:08 28. Nov 2013
by Barbar321
Molly23 wrote:S tím suchem bacha. On to může pavouk uschnout jak kytka...
...asi jako každý jiný živočich. Mokro mu nedělá dobře na chitinový krunýř.
Re: Vtípky
Posted: 14:58 28. Nov 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 17:14 29. Nov 2013
by Molly23
Tenhle zbožnuju

Re: Vtípky
Posted: 15:00 30. Nov 2013
by Puxina
Přijde policajt do práce a říká: “Chlapi, já jsem geniální!”
A oni na to: “Prosím tě, jak si na tohle přišel?”
“No představte si: já si koupil PUZZLE a tam bylo napsaný 3-5 let. A já to složil už za rok!”
-------------------
V ZOO:
"Tati, proč na nás ta gorila za sklem tak hnusně čumí?" " Psst, tiše, děti! Jsme teprve u pokladny!"
Re: Vtípky
Posted: 22:44 30. Nov 2013
by Sobik
Když jsem si naklikal třetí level a konečně jsem mohl používat zbroj, boty obrany, štít a novou sekeru...
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/ph ... _460sa.gif

Re: Vtípky
Posted: 13:51 01. Dec 2013
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 03:10 03. Dec 2013
by Kraken
Re: Vtípky
Posted: 21:20 03. Dec 2013
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 17:13 04. Dec 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 17:16 04. Dec 2013
by J.F.Payne
Takhle nějak se cejtím když najdu na NT cokoliv +2

Re: Vtípky
Posted: 20:37 05. Dec 2013
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 20:55 05. Dec 2013
by pavad
Ze zivota:
A: "Jak vůbec fungují ty bezkontaktní karty?"
B: "Víš co je to elektromagnetická indukce?"
A: "Ne."
B: "Kouzlem..."
Re: Vtípky
Posted: 22:12 05. Dec 2013
by Caehan
pavad wrote:Ze zivota:
A: "Jak vůbec fungují ty bezkontaktní karty?"
B: "Víš co je to elektromagnetická indukce?"
A: "Ne."
B: "Kouzlem..."

Re: Vtípky
Posted: 12:32 07. Dec 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:36 07. Dec 2013
by Molly23
a další produkt se zajímavými recenzemi
http://snag.gy/2Iknq.jpg