Page 298 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:54 03. Mar 2016
by Fryn
*pěje chvalozpěvy na Kucika* Od nynějška máš přízvisko "Lagobijec".

Re: Poděkování

Posted: 18:21 03. Mar 2016
by Miell
Ač jsem ještě po opravě nelogla.. tak bych taky ráda poděkovala všem.. co se na opravě podíleli.. nejen kucíkovi.. ale i všem přispěvatelům :wink:

Re: Poděkování

Posted: 19:19 03. Mar 2016
by Paulus
Hail Sithis.....ehhh mocného mága Kucika!....díky :)

Re: Poděkování

Posted: 20:58 03. Mar 2016
by Aillen
Kdo umí ten umí :ewink:
Děkujeme :)

Re: Poděkování

Posted: 02:44 07. Mar 2016
by RainMan
Děkuji za dnešní podvečerní výpravu do Strašidelného majáku. Všem zúčastněným. Jsem rád, že jsem mohl být při tom.

Rovněž děkuji Fioně a jejím pomocníkům za uspořádanou módní přehlídku. Byť jsem šel spíš jen proto, že jsem to slíbil, než že bych se na ni těšil, nakonec se z toho vyklubala velmi pěkná a povedená akce.

Re: Poděkování

Posted: 13:44 07. Mar 2016
by Reni
RainMan wrote:Děkuji za dnešní podvečerní výpravu do Strašidelného majáku. Všem zúčastněným. Jsem rád, že jsem mohl být při tom.

Rovněž děkuji Fioně a jejím pomocníkům za uspořádanou módní přehlídku. Byť jsem šel spíš jen proto, že jsem to slíbil, než že bych se na ni těšil, nakonec se z toho vyklubala velmi pěkná a povedená akce.
Taky, taky. A to i DMku, které to mírně osolilo :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:55 07. Mar 2016
by NesQe
Včerejšek byl bezva! Od Vejpravy po Přehlídku! Díky všem :) Pak i May za zbytek večera a hru až do rána!

Re: Poděkování

Posted: 00:30 23. Mar 2016
by Fallout
Asi nejpovedenější hláška dnešního večera za daných okolností na daném místě.

Nick: kdo má šikovnej nosík nůů *podrbe Medíka*

PS: Přítomní si snad vzpomenou a ještě jednou dík. :)

Re: Poděkování

Posted: 17:32 25. Mar 2016
by Barbar321
Dík povrchňanům za dnešní "rychlovku"

Re: Poděkování

Posted: 13:59 28. Mar 2016
by Nalkanar
Musím opět obdivovat lokace od Aillen. Ač jsem náhledy Alwarielu viděl, tak přímo se v něm postavou projít byl naprosto odlišný zážitek. Když pominu nějaké drobné chybky, tak Alwariel vypadá úžasně, má to pravé elfí kouzlo. :) 8)

Re: Poděkování

Posted: 09:55 05. Apr 2016
by Ikstremist
Díky DM Silencerovi za včerejší zpestření :D

Re: Poděkování

Posted: 22:43 05. Apr 2016
by pavad
Diky za ukazku lokaci.

Jeste vetsi diky za ubezpeceni nad nastavenim shardu. Maji-li i bezna NPC hody v zakladu EDIT 39+ EDITEND a jsou imunni i na "side-efekty" kouzel (treba zblbnuti na ta 2 kola od phantasma killera) - tak za prskavku mohu po meditu pouze nakouzlit partu. Do dalsihoo meditu jiz pouze tocit prsty a kibicovat. Popripade byt pochybnym prinosem stylu "navnada" - kdy nejaky dil kouzel urceny pro partaky stahnu na svou postavu. Jine vyuziti... jsem nebyl sto pozorovat.

Edit: Oprava, bezna NPC maji v zakladu 39+. Bossove od 40 do 50.

Re: Poděkování

Posted: 23:13 05. Apr 2016
by JAH
Rozhodně dík za nové lokace, které nejen působí dobře pro různorodé party, ale také čiší skvělou atmosférou, která vtáhne do děje.

Asi neudržím nutkání, kde podotknu, že mág / zaklínač se na těchto místech hodí pro skupinu, ale i útočně naprosto bezkonkurenčně a slušnou část by zvládl v klidném tempu i sám.

Re: Poděkování

Posted: 09:46 06. Apr 2016
by Barbar321
Také se připojím k poděkování za nové lokace

Re: Poděkování

Posted: 10:20 11. Apr 2016
by Zeerit
Pěkně děkujeme za opravy a těšíme se na další, třeba druida :P *nápadně se přibližuje ke Kucíkovu řitnímu otvoru*