Page 299 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:01 07. Dec 2013
by XŠevyX
Molly23 wrote:a další produkt se zajímavými recenzemi :D
http://snag.gy/2Iknq.jpg
:D :D :D :D Samé pozitiva :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:44 08. Dec 2013
by Puxina
Celnikova zena je v posteli s milencem, v tom zarachoti zamek, manzel se necekane vraci. Tak milenec zajede pod postel. Celnik pojme podezreni a zacne prohledavat byt. Otevre skrin, vysypou se kartony cigaret. -Tady je to v poradku,- brumla si. Nakoukne do perinaku, tam je par lahvi whisky. -Perinak je taky v poradku, kde by tak mohl byt?- Z pod postele se vystrci ruka se stomarkovkou. Celnik ji shrabne do kapsy a brumla si: -Pod postel uz jsem se taky dival...

Re: Vtípky

Posted: 15:32 09. Dec 2013
by Molly23
Jo... vánoce se blíží :lol:

Re: Vtípky

Posted: 16:19 09. Dec 2013
by Aulus
Molly23 wrote:Jo... vánoce se blíží :lol:
To je u vás doma? :D

Re: Vtípky

Posted: 16:40 09. Dec 2013
by Molly23
Né u nás doma ne :D my preferujeme klasiku z lesa.

Re: Vtípky

Posted: 00:31 10. Dec 2013
by Krysak
http://zasmejsa.com/videa/zobrazit/6642 ... ak-vs-los/

Opravdu milé, kreativní a Mollyšáku je to jiný styl, možná se ti to nebude líbit.

Re: Vtípky

Posted: 15:12 10. Dec 2013
by Molly23
Meanwhile in Saudi Arabia :lol: Autor: MOHAMED AL HWAITY zdroj: Reuters
Image

A je tam více zajímavých fotek :)

Severní Korea
Image

Malta
Image

Takhle se v Rusku chytá bronz
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:22 11. Dec 2013
by -RoF-
Hehe ty podpatky u těch vojaček severokorejských :D, mi to připomělo některé v NWN. :twisted:

jinak tohle taky pobaví

http://cdn.roumen.cz/kecy/Koupim_rande.jpeg

Re: Vtípky

Posted: 10:10 11. Dec 2013
by J.F.Payne
Se slečnou bych hned někam vyšel, aspoň v tom inzerátu nemá ani jednu hrubku :))

Re: Vtípky

Posted: 10:17 11. Dec 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:Se slečnou bych hned někam vyšel, aspoň v tom inzerátu nemá ani jednu hrubku :))
...jo a očividně hraje LOLko :D , když chce po chlapovi pozornost hodinu denně :lol: . To by mohla zkusit hrát i NWN.
Btw - by mě zajímalo, zda se do tý doby pozornosti počítá i sex, nebo jen ta omáčka okolo :twisted: - Jone jsi delegován na průzkum bojem! :mrgreen: Do týdne očekávám hlášení :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 10:31 11. Dec 2013
by pavad
KaTo wrote:
J.F.Payne wrote:Se slečnou bych hned někam vyšel, aspoň v tom inzerátu nemá ani jednu hrubku :))
...jo a očividně hraje LOLko :D , když chce po chlapovi pozornost hodinu denně :lol: . To by mohla zkusit hrát i NWN.
Btw - by mě zajímalo, zda se do tý doby pozornosti počítá i sex, nebo jen ta omáčka okolo :twisted: - Jone jsi delegován na průzkum bojem! :mrgreen: Do týdne očekávám hlášení :lol: .
Mi na tom prijde (z pohledu mych let temer dedkovskych) smutne primarne to, ze tato (dle textu sice velmi otevrena, ale jinak normalni) lidska osoba musi vyuzit takovychto prostredku misto normalniho seznameni se.

Pokud je na IT oboru - tak tam musi byt vetsina kluku. Kteri asi jen pari WoWko a stahuji tuny porna...

Re: Vtípky

Posted: 10:37 11. Dec 2013
by mandos
Tssh na našem IT oboru hraje wowko jeden člověk (nejsem to já btw) :D, to porno nevím neptal jsem se.:D

Re: Vtípky

Posted: 10:53 11. Dec 2013
by J.F.Payne
Mně pobavilo tohle:

Re: Vtípky

Posted: 11:23 11. Dec 2013
by Nalkanar
To rozmístíme po království, třeba se zombíci umravní :lol:

Re: Vtípky

Posted: 13:40 11. Dec 2013
by Molly23