Page 299 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:03 14. Apr 2016
by Barbar321
Gratuluju povrchňanským lovcům. Dotyční už budou vědět :)

Re: Poděkování

Posted: 17:57 24. Apr 2016
by Barbar321
Poděkuji za nové lokace. Takové si přesně představuji pro postavy 30+.

Děkuju

Re: Poděkování

Posted: 18:29 25. Apr 2016
by RainMan
Děkuji uctivě pánům Nalkanarovi, KaTo, a Barbar321 za osvětlení problémů s buildem postavy. Napsal bych do příslušného tématu kde se záležitost řešila, ale takhle mi to přijde lepší, abych zbytečně ono téma nespamoval.

PS: nikdy bych netušil, že pokud chci lukostřelce,musím vybírat jiné povolání než lukostřelce :-)

Re: Poděkování

Posted: 22:20 26. Apr 2016
by Nalkanar
Díky účastníkům porady za zajímavou situaci :D
Taktéž dalším lidem, se kterými se v posledních dnech Ali nějak více vybavoval...

Re: Poděkování

Posted: 22:29 26. Apr 2016
by Miell
Taky dík všem.. byla to hezká hra.. a vůbec.. díky všem se kterými hraju.. za dění ve světě.. mamince.. tatínkovi.. atd. :biggrin: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:53 27. Apr 2016
by LDamian
Také děkuji. Nějak se mi na NT dlouho moc hrát nechtělo, asi jsem se nemohl smířit s novou mapou a ztrátou postav, ale teď mne to docela začalo bavit.

- díky za pěkné lokace na lov a výpravy kolem Ivory, ten styl malých jeskyní s minibossem je zábavný na pohodovou hru na nízkých levelech
- díky Kucíkovi za úpravu cantripů a jejich nekonečnost i pro mágy, stále je samozřejmě v 90% lepší používat i jen obyčejný prak, ale i tak to potěší a trochu to tu hru low level mága vylepšilo
- díky za hru Nalkanarovi a jeho Ali'Shahovi i dalším lidem a postavám, se kterými hraji
- díky Kokosakovi, že se ujal dění kolem mého ocasatého zázraku

Re: Poděkování

Posted: 14:06 27. Apr 2016
by Barbar321
Decka wrote:Ano i Kucik má své mouchy ( ano, taky mi něco zazdil ), nicméně uvědomte si, že až ho vyprudíte dostatečně na to, aby tu s tím seknul, tak už tu neopraví/neupraví nikdy nikdo nic. Trocha vděku by opravdu neškodila.
Vděk je opravdu vzácná komodita, která se rozhodně nevyplatí plýtvat na kde koho.

A proto zde tímto děkuju všem, co něco stále dělají pro NT, snaží se opravit chyby, vyladit systém, dodělat nové lokace a zkrátka vše pro to, aby si nevděční hráči měli kde ukrátit ze svých životů herní pohodou.

Děkuju za vaši snahu a přeju všem, aby vytrvali ve svém snažení pro blaho NT a na NT a nenechali se odradit od své bohulibé činnosti několika nevděčníky – potažmo v současné době nehráčskou či skoro nehráčskou veřejností.

Re: Poděkování

Posted: 12:21 28. Apr 2016
by Caehan
Díky za vlastnosti familiarů. Je fajn to mít na očích, když to člověk hledá.

Re: Poděkování

Posted: 23:03 01. May 2016
by Zeerit
Moc hezkej večer, děkuju všem :)

Re: Poděkování

Posted: 23:50 01. May 2016
by Nalkanar
Já musím mimochodem pochválit lokace Královské akademie. Je sice škoda, že NPC jsou němá (hlavně pan Výmluvný :D ), ale lokace jsou to úžasné.

Re: Poděkování

Posted: 23:57 01. May 2016
by kokosak
Díky účastníkům a samozřejmě i organizátorce a spoluúčinkujícím :)

Re: Poděkování

Posted: 06:15 02. May 2016
by Paulus
Děkuji za včerejší akci organizátorům i přítomným. Povedená :) Poté bych chtěl za včerejší hru poděkovat Nifovi a pozvedávám číší k Mollymu za hry minulé, aktuální i ty budoucí.

Re: Poděkování

Posted: 10:20 02. May 2016
by Kathermara
Díky za včerejší akci. Konečně jsem Gaba taky vytáhla mezi lidi a přiměla ho se socializovat :D

Re: Poděkování

Posted: 12:52 02. May 2016
by Molly23
Taky díky :) já se sice také chtěl socializovat, ale s hromadou zlata u nohou a odznakem to šlo těžko :D (není výtka!!!!). Omlouvám se za tombolu :twisted: přemýšlím, že se z Hanse stane profesionální gambler muhaha!

Re: Poděkování

Posted: 20:48 05. May 2016
by LDamian
Kokosákovi, za hru s inkvizicí. Díky, že sis na mně udělal čas.