Page 300 of 331

Re: Poděkování

Posted: 11:46 15. May 2016
by LDamian
Předmět: Příběh mladého gardisty

Pěkné, čtivé, zajímavý pohled na život postavy v království. Děkuji a těším se na pokračování.

Re: Poděkování

Posted: 19:59 15. May 2016
by Zeerit
Děkuji hráči Nika za výbornou hru, bez něj by se to tu všechno sesypalo 8)

Re: Poděkování

Posted: 22:45 15. May 2016
by Kathermara
Zeerit wrote:Děkuji hráči Nika za výbornou hru, bez něj by se to tu všechno sesypalo 8)
Poděkování zaslouží každý, kdo tu ještě nějaké RP hraje :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:39 16. May 2016
by Ikstremist
Díky Damianovi. Jen škoda, že jsme to nedohráli.
p.s.: rezavý klíč mám u sebe.

Re: Poděkování

Posted: 06:45 16. May 2016
by Barbar321
Děkuju za balanční úpravy. Takhle papírově to vypadá skvěle

Re: Poděkování

Posted: 07:51 16. May 2016
by tao kan
Díky DM Damianovi a ostatním za události v Karatě a okolí. Je to pecka :)!

Re: Poděkování

Posted: 20:24 16. May 2016
by Paulus
Děkuji Damianovi za epická dějová tornáda poslední doby a jeho hry. Také děkuji za hry Kokosakovi za DM konzolí. (vážně sem to napsal? :D ). Za hráčské postavy díky Jonovi, Johnymu, Miell, Mollymu a Zeeritovi. (Kokosakovi už raději ne, jednou stačí :) ) díky i ostatním se kterými Paul má co do činění.

Re: Poděkování

Posted: 21:58 16. May 2016
by Miell
Tak tedy i já díky všem.. za trpělivost s mými nápady.. za čekání, než si najdu čas na další hru.. a za všechny, které ve hře mé postavy potkávají.. těm, jejihž jména vyslovit mohu i těm u kterých je to zapovězeno. :biggrin: A pak také všem, kteří čtou to, co sepíšu :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 23:25 19. May 2016
by Nalkanar
Díky za magický rituál, především hlavní aktérce, kvůli které jsme se sešli ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:37 19. May 2016
by Niareta
Také všem děkuji, hlavně dračímu aktérovi :wink: , díky ktrému se kvůli mé nové maličkosti vás sešlo tolik. Snad jste se bavili, snažila jsem se :). Já se bavila :)

Re: Poděkování

Posted: 19:20 22. May 2016
by Caehan
Chci poděkovat za úpravy kouzel, za příběhy ze hry a za Alwariel. Ta lokace mě zase jednou překvapila. Ty vyhlídky jsou opravdu nádherné.

Také se mi líbila upravená nabídka jídla u Škopku.

Re: Poděkování

Posted: 12:29 03. Jun 2016
by Barbar321
Děkuju za úpravu jílu. Je to nyní mnohem pohodlnější a rychlejší, vynikající způsob, jak vypalovat jíl do zásoby.

Díky

Re: Poděkování

Posted: 09:10 09. Jun 2016
by Barbar321
Děkuju povrchňanům za včerejší vložku plnou napětí při krásně lagujícím serveru :lol:

Doufám, že si jí užili stejně, jako já :lol: :lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:49 11. Jun 2016
by soul1
Děkuji Goranovy a Freye a taktež zbytku co byla u hospody za fajn šilenej večer :D

Re: Poděkování

Posted: 00:35 12. Jun 2016
by Luelle
Já děkuji za včerejší večer tomu s tím kopím a tomu s tím ptákem. Poznámky si nechte od cesty :P