Page 4 of 4
Re: Stahování trofejí
Posted: 11:37 11. Aug 2008
by Pivo
Hodně velký bug u stahování.Poslal jsem info Dm na icq.Sem to napsat ani nemůžu.
Re: Stahování trofejí
Posted: 12:18 11. Aug 2008
by Rejty
Opraveno.
Re: Stahování trofejí
Posted: 12:28 11. Aug 2008
by nomis_b
hm, opraveno.. to je sice hezke, ale nehces az ta oprava bude na serveru vzkazat v cem to bylo, abychom se toho priste vyvarovali pls ??
Re: Stahování trofejí
Posted: 12:30 11. Aug 2008
by Rejty
Chybu sem udelal ja, preklep v promenny na kuzi.
EDIT NOMIS: radsi se ani neptam, o kolik nul si se spletl

Re: Stahování trofejí
Posted: 07:07 12. Aug 2008
by Theogil I
No jestli je to to, co jsem nahlásil Kucikovi tak těch nul bylo dost.
Bylo to asi takto, do Ivory se přiřítí trpaslík s pár kůžema, Všetečka mu vyplatí obnos, trpaslík si najme žebřiňák a odvaží ty pytle zlata do Karathy, po cestě vrčí i na kosa co se přimotal k žebřiňáku v domění, že se jedná o straku. Chrámový okrsek může v brzké době očekávat nemalý obnos na vybavení svatostánků.

Re: Stahování trofejí
Posted: 10:08 12. Aug 2008
by Pivo
Stahování kůží sever.Kupodivu ze severu je nejdražší kůže sněžného vlka.Výkupní cena je skoro jednou tolik co kůže ledního medvěda.Díky za nápravu