Page 4 of 7
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:06 01. Feb 2008
by Rejty
Uchylaci!

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:09 01. Feb 2008
by RES
Jo nekterejm lidem ke stesti staci malo a jsem moc rad ze te muzu ustedrit ten blazeny pocit radosti.Lidi ho zazivaji i za jinych prilezitosti vis Theo

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:16 01. Feb 2008
by Kiri
Uz se poprali? CO? JA rikal, voni se poperou, ty drzky si rozbijou
Jedem kluci, je to tu pekne rozjety az tu chvilku trhenem rekord

*placne se do cela* To uz bezi server a porat tu budou strasit *pro sebe*
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:18 01. Feb 2008
by Rejty
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:21 01. Feb 2008
by RES
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:22 01. Feb 2008
by Krata
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:27 01. Feb 2008
by Kiri
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:32 01. Feb 2008
by Theo
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:41 01. Feb 2008
by Rejty
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 19:47 01. Feb 2008
by jiromir
no jo, je paráda jak se tu kde kdo hlásí k RP hraní a pak sprintuje hned jak si myslí, že se nikdo nedívá... Už mam aspoň jasno s kym hraju..
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 20:05 01. Feb 2008
by Krata
Já taky běhám když nikdo okolo neni, a co?

co oči nevidí...
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:03 01. Feb 2008
by jitka
jiromir wrote:no jo, je paráda jak se tu kde kdo hlásí k RP hraní a pak sprintuje hned jak si myslí, že se nikdo nedívá... Už mam aspoň jasno s kym hraju..
typuju ze mas aspon jednu nohu drevnenou v civilu ze tady lidem zavidis ze behaj
ja kdyz rano stojim na zastavce a prijizdi autobus a vidim ty opozdilce jak bezi ...nooooo fuj jdou na me mrakoty a jsem ztoho spatna celej den

nebo nedej boze zahlednu nakeho nadsence jak beha okolo rybnika
LIDI PROBERTE SE

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:14 01. Feb 2008
by OneHeart
chci vidět, jak budou vypadat ti opozdilci nebo ten nadšenec po 24 hodinovém sprintu ve zbroji a s nákladem

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:19 01. Feb 2008
by jitka
a ja chci videt jak nakej zaklinac nebo carodej zacaruje maso na kamen na meho sefa
nerikali jste tu a neni to tak dlouho ze je to HRA jen HRA a kazdej si ji muze hrat jak chce kdyz neublizuje ostatnim
TO JSME OPRAVDU TAK MALO TOLERANTNI ???????????
ja pokud mozno nebeham ale apsolutne ne nevadi natoz aby me urazelo jestli nekdo beha jeho vec
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 21:24 01. Feb 2008
by steel_martin
Přesně! Mě taky přijde uplně normální když vidim zamilovaný pár co se drží za ruce a sprintuje po Borskym parku.. nebo třeba policajti.. všimli ste si jak pořád za někým běhají?
Ne, prostě běhavce nechte na pokoji.. když nemáme MHD tak se to prostě jinak ned... *zamyslí se* To je nápad! Uděláme na Thalii MHD... třeba by se to mohlo jmenovat Muly 2000. V hospodě by mohli prodávat lístky... nějaká PC by mohla dělat revizory.. chápete jaký to má úžasný RP potenciál?!