Page 4 of 7

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:06 01. Feb 2008
by Rejty
Uchylaci! :mrgreen:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:09 01. Feb 2008
by RES
Jo nekterejm lidem ke stesti staci malo a jsem moc rad ze te muzu ustedrit ten blazeny pocit radosti.Lidi ho zazivaji i za jinych prilezitosti vis Theo :wink:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:16 01. Feb 2008
by Kiri
Uz se poprali? CO? JA rikal, voni se poperou, ty drzky si rozbijou :mrgreen:

Jedem kluci, je to tu pekne rozjety az tu chvilku trhenem rekord :mrgreen: *placne se do cela* To uz bezi server a porat tu budou strasit *pro sebe*

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:18 01. Feb 2008
by Rejty

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:21 01. Feb 2008
by RES
:lol: :lol: :lol:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:22 01. Feb 2008
by Krata
:lol: :lol:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:27 01. Feb 2008
by Kiri
:lol:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:32 01. Feb 2008
by Theo
... zas ten Boy-Lover rozdava bosteky ... fuj :oops:

Rejty mas bod ! :lol: :lol: :lol:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:41 01. Feb 2008
by Rejty
8)

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 19:47 01. Feb 2008
by jiromir
no jo, je paráda jak se tu kde kdo hlásí k RP hraní a pak sprintuje hned jak si myslí, že se nikdo nedívá... Už mam aspoň jasno s kym hraju..

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 20:05 01. Feb 2008
by Krata
Já taky běhám když nikdo okolo neni, a co? :) co oči nevidí...

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:03 01. Feb 2008
by jitka
jiromir wrote:no jo, je paráda jak se tu kde kdo hlásí k RP hraní a pak sprintuje hned jak si myslí, že se nikdo nedívá... Už mam aspoň jasno s kym hraju..


typuju ze mas aspon jednu nohu drevnenou v civilu ze tady lidem zavidis ze behaj :twisted:

ja kdyz rano stojim na zastavce a prijizdi autobus a vidim ty opozdilce jak bezi ...nooooo fuj jdou na me mrakoty a jsem ztoho spatna celej den :roll: nebo nedej boze zahlednu nakeho nadsence jak beha okolo rybnika :x

LIDI PROBERTE SE :idea:

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:14 01. Feb 2008
by OneHeart
chci vidět, jak budou vypadat ti opozdilci nebo ten nadšenec po 24 hodinovém sprintu ve zbroji a s nákladem ;)

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:19 01. Feb 2008
by jitka
a ja chci videt jak nakej zaklinac nebo carodej zacaruje maso na kamen na meho sefa 8)

nerikali jste tu a neni to tak dlouho ze je to HRA jen HRA a kazdej si ji muze hrat jak chce kdyz neublizuje ostatnim :wink:

TO JSME OPRAVDU TAK MALO TOLERANTNI ???????????

ja pokud mozno nebeham ale apsolutne ne nevadi natoz aby me urazelo jestli nekdo beha jeho vec

Re: Ajvorský půlmaratón!!!

Posted: 21:24 01. Feb 2008
by steel_martin
Přesně! Mě taky přijde uplně normální když vidim zamilovaný pár co se drží za ruce a sprintuje po Borskym parku.. nebo třeba policajti.. všimli ste si jak pořád za někým běhají?

Ne, prostě běhavce nechte na pokoji.. když nemáme MHD tak se to prostě jinak ned... *zamyslí se* To je nápad! Uděláme na Thalii MHD... třeba by se to mohlo jmenovat Muly 2000. V hospodě by mohli prodávat lístky... nějaká PC by mohla dělat revizory.. chápete jaký to má úžasný RP potenciál?!