Page 4 of 11

Re: Drobné chyby

Posted: 15:59 25. Feb 2008
by Darien
Hele vy komici, já to tu nevyhrotil, já jen slušně napsal chybku a nic nechtěl. Kdyby si Teesha a spol odpustili hloupé gradace a poznámky, nemusel tu z toho být zase dementní flame. :mrgreen:

Re: Drobné chyby

Posted: 16:08 25. Feb 2008
by skarbi
Jak tak na to ale delší dobu koukam, tak vás to vyloženě baví ...

Re: Drobné chyby

Posted: 16:13 25. Feb 2008
by Teesha
všechno je o komunikaci...a proto Zabijte je všechny, Bůh už si je nahoře přebere... :mrgreen:

Re: Drobné chyby

Posted: 16:38 25. Feb 2008
by skarbi
Jo proti tomu nic nemam, ale je něco jinýho komunikovat a komunikovat tak, abych toho durhýho zkoušel tlačit a von tak neměl jinou možnost než přejít do protiútoku jinou narážkou, a podobně... Poslední dobou tu nečtu nic jinýho, než vaše slovíčkaření...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:02 25. Feb 2008
by Sorrow
Jak je ta cestina krasna...

Re: Drobné chyby

Posted: 17:16 25. Feb 2008
by OneHeart
Flámy na fóru jsou zábava ne :)
(a ještě že se tu nebere flejmr jako nepohodlný člověk...to je pak na fóru hrozná nuda :) )

Re: Drobné chyby

Posted: 19:39 25. Feb 2008
by Phantorris
Dyť jo. Je to sranda, jak tady každej placá furt dokola to svý a neustoupí ani o píď už z principu :lol:

Re: Drobné chyby

Posted: 20:17 25. Feb 2008
by Kiri
*jakoby sel kolem, neco zaslech pousmal se pro sebe, odplivl a sel dal*

Re: Drobné chyby

Posted: 20:19 25. Feb 2008
by OneHeart
Kiriho bych nazval "příspěvkovej creeper" :D

Re: Drobné chyby

Posted: 20:32 25. Feb 2008
by igor
OneHeart wrote:Kiriho bych nazval "příspěvkovej creeper" :D
Vybavuju si jak jsem mu snad před 14ti dněma gratuloval k jubilejnímu 300. příspěvku a koukam kluk si jde pro 500. :shock:

Re: Drobné chyby

Posted: 21:15 25. Feb 2008
by Darien
Jste hnusný flameři, nevím co vás vůbec vede k tomu psát na forum!!! :evil:

Huby držet a hrát, co máte :|

Re: Drobné chyby

Posted: 21:22 25. Feb 2008
by igor
Darien wrote:Jste hnusný flameři, nevím co vás vůbec vede k tomu psát na forum!!! :evil:

Huby držet a hrát, co máte :|
Proto nehraju a věnuju se profesionálně psaní na fóru :))

Re: Drobné chyby

Posted: 23:39 25. Feb 2008
by Kiri
igor wrote:
Darien wrote:Jste hnusný flameři, nevím co vás vůbec vede k tomu psát na forum!!! :evil:

Huby držet a hrát, co máte :|
Proto nehraju a věnuju se profesionálně psaní na fóru :))
JA jsem tak dobrej, ze zvladam oboje, oboje si uzivam a snad nidky nepodcenim soupere, je to tu opravdu vyrovnany boj *zhluboka oddychuje* trenuju tedka dost napadni a rychly brejky noooo *otre pot* tak snad se nam zadari par dobrejch topicu...pak uz jen staci zabednit defensivu a snad to ustojime do uspesneho finishe, le jak rikam, nesmi me to podcenit...*trubka parkrat zatroubi a kiri odchazi do saten*

Re: Drobné chyby

Posted: 18:42 27. Feb 2008
by Krata
Ted mě napadlo jesli funguje ten systém ničení a chátrání věcí.. a jesli ano tak kdyby někdo molh přidat opravovací bedny do podtemna :)

Re: Drobné chyby

Posted: 14:05 28. Feb 2008
by Shifter
System funguje, zrovna dneska jsem opravoval veci.

No a jeste k tomu aasimarovi.... Jak uz jsem psal jeho bonus k utoku proti zlu ignoruje postihy na zbranich. Na lvl 4 jsem mel pri sile 16 s nozikem na stahovani AB proti zlu +9.
Dal take tento bonus ignoruje magicke ovlivneni zbrane. Pri pouziti kouzla Pozehnana zbran nabehne vsechno jak ma, ale nezvedne se bonus k utoku proti zlu