Page 4 of 4
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 14:27 08. Feb 2008
by Lord_Berserk
Ja pokazdy kdyz sem v Praze tak jedu do 4 do rana a pak du na vlak, ale dobraaa pro zhejckany panacky dam par vodkazu
http://info.plzen-city.cz/article.asp?sec=324
No a asi nejlevnejsi co znam, ale prej je to tam fakt jen na prespani v podrousenym stavu a asi za hubicku je todle:
Ubytovna ČD
Švihovská 12, naproti poliklinice, tel. 377 012 810
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 15:06 08. Feb 2008
by nomis_b
hm, no tady tohle nevypada spatne :
http://www.aldivia.cz/
ani tohle:
http://www.tjloko-plzen.cz/index.php?page=ubytovna
ty 200 to uz bych za to vyspani v cizim meste aji i dal. Mylsim, ze kdybychom jeli vlakem, tak by ta cesta porovnane k benzinu ve 4 v aute byla drazsi o hodne vic, nez jen 200,-
Po tom zdrazeni ceskych drah uz vlakem cestuje snad jen silenec.. (studnety se vsema slevama pocitam jako silence

)
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:24 08. Feb 2008
by igor
2nomis_b: no kdybych si měl vybrat z těch 2 tak byych šel asi do tý Lokomotivy (to 2.)
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:41 08. Feb 2008
by kucik
Souhlas. Tj Lokomotiva nevypada spatne. A pri 15ti osobach prej mame slevu.

Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 17:50 08. Feb 2008
by igor
kucik wrote:Souhlas. Tj Lokomotiva nevypada spatne. A pri 15ti osobach prej mame slevu.

no zkus to ještě pročíst, mam dojem že na víc jak 1 noc
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 18:00 08. Feb 2008
by kucik
Mno ja spis tak nejak nepocitam, ze by nas tam fakt slo 15. A jestli zaplatim 185 nebo 205 po tom, co provetram penezenku za benzin a za chlast... to me fakt nejak netankuje.
Re: POWIPOVY SRAZ THALIE
Posted: 21:06 08. Feb 2008
by jitka