Istvan wrote:S tim se Jiromire nada vic nez souhlasit

kdo neumi chodit po meste v klidu by hlas mit nemel..., ze te ale dneska v Ivory ty straze pekne vyhmatli. Ja si rikal, ze spravedlnost neni... ale jak te zacli nahanet... kovar, domoobrana, hned me bylo jasne, ze mistniho lapku brzo chytej.
Pripada me smesne co pises... Thalie je pro hrace ne jen pro tebe, kdyz se ti vse tak nelibi proc si doma neudelas jednu lokaci... tam muzes chodit dokolecka jako mys v lahvy od okurek a prez tlustou stenu skla muzes mrkat(emotovat) na nebezpeci.
Me rozesmiva jak pises ohledne umrti... On asi kazdej hrac umira umyslne.... vetsina smrti, aspon u zkusenych hracu, je chyba systemu, lagy atd. malo kdy sebevrazedne nabehnuti... hraci maj soudnost, nejsou to pitomci.
Myslis, ze to beru tak vazne, ze kdo nechodi, nema mit pravo volit?

Jsme ve flames, tak zkus popremejslet, jestli si z toho taky nemuze nekdo trochu delat srandu
Jinak kdyz si ten tvuj koment rozeberu, tak pripada smesnej spis me.
Jednak nevim, kde jsem rikal ze spravedlnost neni (bez ohledu na to jestli si to myslim nebo ne, tak na forko jsem, pokud vim, nic tykovyho nepsal), nicmene blbe nastaveny frakce opravdu nepovazuju za spravedlnost (za spravedlnost budu povazovat to, ze se to jednou stane, za tuhle hlasku, tobe).
Nejsem mistni lapka, nevim jak jsi na to prisel.
Dale nevim jak si prisel na to, ze se mi tu vse nelíbí. To ze na foru rikam svoje nazory na ruzny upravy sveta neznamena, ze se mi tu vse nelibi. Kdyby se mi vse nelibilo, tak jdu pryc a nebudu se tu hádat s drtivou přesilou na fóru... A forum, zvlast topic diskuze je imho od toho, aby se v nem diskutovalo, tudiz aby kazdej prispival svym nazorem a obhajoval to, co se mu líbí a co by rád.. Nejsem idiot abych si nedovedl spocitat, ze kdyz jedna postava z deseti je ochotná mimo mesto chodit, tak ze tu asi nic takovyho neprosadim. Nicmene kdyz mi to vadi, tak to napisu (a ve flames s tim i flamuju a prudim, samosebou : )
Jestli si myslis, ze RP podle jiromíra je chození po vesnici a emotování tak k tomu nemam skutecne co dodat... Jestli myslis, ze moje postava chodi po vesnici a mrka na ostatní, tak jses trosinku mimo. RP (i PR dle jiromíra, jestli v tom shledáváš rozdíl) se zásadně nevylučuje s bojem (vylučuje se s creepingem) a nevim jak jsi prisel na to, ze se vyhejbam nebezpeci. (ono v soucasny dobe je pro me docela nebezpecny i zajit do ivory na pivko).
A za tim co jsem tu, byť castecne ze srandy, napsal o ty smrti si stojim... To ze zkuseny hraci umiraj vetsinou v dusledku systemovy chyby je blbost. Umira se predevsim nesoudností, touhou dostat se dál, pripadne na konec, kdyz uz tam skoro jsi a hlavne nejakou hracovou hlouposti. Nehraju to tejden a uz sem videl par postav zarvat

Mas pravdu ze sebevrazedny nabíhání do nepřátel se nedeja moc casto, ale zas kde jsem psal, ze vsichni nabihaj sebevrazedne do potvor? To bylo v diskuzi o orcích a tam mi bylo naopak oponováno tim, ze takovej ork nabehne tak kde vidí potvoru.
O tom, ze hraci nejsou pitomci a maj soudnost ani v nejmensim nepochybuju a prave proto bych zrusil placeni za smrt penezma a zavedl bych podstatne drsnejsi postih na xp, prave aby si ty hraci poradne rozmysleli, do čeho vlítnou a do čeho ne (rozuměj, zas tak moc se ten svet po wipu nezmenil. Kdo tu mel nejakej vyssi lvl tak vi kde je jakej dung a co za poklad je na jeho konci. A kdyz uz je u toho konce blízko, tak to proste riskne i kdyz vi, ze mu staci jeden kritikal na to, aby chcipnul. Proste to riskne a kdyz chcipne, tak mu to holt sezere nejaky prachy, ktery si ale za chvilku nahrabe zpatky a neco málo xp který dostane za pristi vymlacenej dung. Kdyz mu to sezere poradnou davku, tak si to kurva rozmysli i kdyby byl nadohled tomu pokladu a jsem jednoznacne zastancem tohodle systemu na RP serveru, mysli si treba ze jsem dement ; )