Page 4 of 4
Re: Peníze
Posted: 15:59 08. Feb 2008
by Daanri
Ja to podrazdeni chapu, staci si precist par ptakovin ktore tu su popisane a clovek naozaj uz nema sil reagovat nak normalne.
Ono vsetko sa da logicky odvodit, ked nadtym trosku zauvazujete.

Re: Peníze
Posted: 16:10 08. Feb 2008
by Darien
V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....
Re: Peníze
Posted: 16:16 08. Feb 2008
by Sorrow
Darien wrote:V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....
Uz sem tu jednou psal, proc vsichni srovnavate Thalii s jinym svetem
Thalie je Thalie...
Re: Peníze
Posted: 16:20 08. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:Darien wrote:V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....
Uz sem tu jednou psal, proc vsichni srovnavate Thalii s jinym svetem
Thalie je Thalie...
Taky už neblbni, když sem přijde nový člověk neví nic ... víš jak dlouho jsem před wipem neuměl uložit peníze do banky ... asi 3 týdny ... znal jsem jiný systém a tohle mě prostě nenapadlo, nedošlo ... pak mi to Daanri řekl a připadal jsem si jak blb, ale není nutno někoho odsuzovat za to že něco neví.
Re: Peníze
Posted: 16:40 08. Feb 2008
by Darien
SORROWE - já NIC nesrovávám, já neříkám, jinde je to lepší. Já jen říkám, že po roce hraní někde jinde má člověk zažitý podvědomě věci, na který je zvyklej a který ho můžou překvapit, zaskočit a někdy i vyšokovat. Pozitivně i negativně. Já se nad spoustou věcí, co tu fungujou a jinde nefungovaly rozplývám.
A proto se radši ptám, jak je to tu s bankama, jak je to se zakopáváním, jak je s různými systémy...
Taky jsem občas zaskočen, třeba krabem, kterého znám odjinud jako máslo a tady je to ranař a nestěžuju si

Re: Peníze
Posted: 16:43 08. Feb 2008
by Sorrow
Ja vim sorry.Ale me to proste tohle narikani, srovnavani a nemyslim tim jen tebe prijde ze se to chteji vsichny smerovat k podobe jineho sveta.Ale proc???
Re: Peníze
Posted: 17:13 08. Feb 2008
by Darien
Re: Peníze
Posted: 17:15 08. Feb 2008
by Sorrow
V tom pripade vitej v klubu maniaku

Re: Peníze
Posted: 17:16 08. Feb 2008
by photter
vo kom jako mluvíš ? *udiveně*
Re: Peníze
Posted: 19:04 08. Feb 2008
by monstera
[quote="Darien"]způsobili v mém věku závislost a to je od vás ošklivý
Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )
Re: Peníze
Posted: 19:06 08. Feb 2008
by human_wreck
monstera wrote:Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )
Divím se, že jste ještě nesekl s tou veterinou a necraftíte na plný úvazek

Re: Peníze
Posted: 19:09 08. Feb 2008
by Darien
S jakou veterinou? Můj táta je veterinář:)
Re: Peníze
Posted: 21:19 08. Feb 2008
by jitka
monstera wrote:Darien wrote:způsobili v mém věku závislost a to je od vás ošklivý
Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )
tady je krasne videt ze na veku nezalezi

kdyz je clovek mladej duchem je to znat i na jeho postavach *vzpomina na lucii* mate muj obdiv *smeka*

Re: Peníze
Posted: 00:16 09. Feb 2008
by Darien
Re: Peníze
Posted: 13:14 09. Feb 2008
by monstera
Darien wrote:S jakou veterinou? Můj táta je veterinář:)
tak to jsme dva, možná, že ho znám....