Page 4 of 4

Re: Peníze

Posted: 15:59 08. Feb 2008
by Daanri
Ja to podrazdeni chapu, staci si precist par ptakovin ktore tu su popisane a clovek naozaj uz nema sil reagovat nak normalne. :?

Ono vsetko sa da logicky odvodit, ked nadtym trosku zauvazujete. :lol:

Re: Peníze

Posted: 16:10 08. Feb 2008
by Darien
V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....

Re: Peníze

Posted: 16:16 08. Feb 2008
by Sorrow
Darien wrote:V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....
Uz sem tu jednou psal, proc vsichni srovnavate Thalii s jinym svetem :evil:
Thalie je Thalie...

Re: Peníze

Posted: 16:20 08. Feb 2008
by Theogil I
Sorrow wrote:
Darien wrote:V pohodě:) Já se spíš informuji, protože tady může být jiný systém banky, než znám já odjinud. Nebo pro mne je třeba novinka, že můžu vykopat jámu v lese a tam schovat věci:))) Můžu tam teda schovat i svoje peníze? To je třeba naprostá bomba, ta možnost zakopání, jen je tam nějaká chybka, viz forum chyby....
Uz sem tu jednou psal, proc vsichni srovnavate Thalii s jinym svetem :evil:
Thalie je Thalie...
Taky už neblbni, když sem přijde nový člověk neví nic ... víš jak dlouho jsem před wipem neuměl uložit peníze do banky ... asi 3 týdny ... znal jsem jiný systém a tohle mě prostě nenapadlo, nedošlo ... pak mi to Daanri řekl a připadal jsem si jak blb, ale není nutno někoho odsuzovat za to že něco neví.

Re: Peníze

Posted: 16:40 08. Feb 2008
by Darien
SORROWE - já NIC nesrovávám, já neříkám, jinde je to lepší. Já jen říkám, že po roce hraní někde jinde má člověk zažitý podvědomě věci, na který je zvyklej a který ho můžou překvapit, zaskočit a někdy i vyšokovat. Pozitivně i negativně. Já se nad spoustou věcí, co tu fungujou a jinde nefungovaly rozplývám.

A proto se radši ptám, jak je to tu s bankama, jak je to se zakopáváním, jak je s různými systémy...

Taky jsem občas zaskočen, třeba krabem, kterého znám odjinud jako máslo a tady je to ranař a nestěžuju si :-)

Re: Peníze

Posted: 16:43 08. Feb 2008
by Sorrow
Ja vim sorry.Ale me to proste tohle narikani, srovnavani a nemyslim tim jen tebe prijde ze se to chteji vsichny smerovat k podobe jineho sveta.Ale proc???

Re: Peníze

Posted: 17:13 08. Feb 2008
by Darien
Tak to já určitě nechci, já jsem Thalii doslova nadšenej:) Spíš bych řekl, že právě díky tomu nadšení to v práci nemůžu vydržet a aspon si tu o ní povídám, protože mám absťák, protože jste mi, mizerové, způsobili v mém věku závislost a to je od vás ošklivý :twisted: :twisted: :mrgreen:

Re: Peníze

Posted: 17:15 08. Feb 2008
by Sorrow
V tom pripade vitej v klubu maniaku :D

Re: Peníze

Posted: 17:16 08. Feb 2008
by photter
vo kom jako mluvíš ? *udiveně*

Re: Peníze

Posted: 19:04 08. Feb 2008
by monstera
[quote="Darien"]způsobili v mém věku závislost a to je od vás ošklivý

Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )

Re: Peníze

Posted: 19:06 08. Feb 2008
by human_wreck
monstera wrote:Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )
Divím se, že jste ještě nesekl s tou veterinou a necraftíte na plný úvazek :lol:

Re: Peníze

Posted: 19:09 08. Feb 2008
by Darien
S jakou veterinou? Můj táta je veterinář:)

Re: Peníze

Posted: 21:19 08. Feb 2008
by jitka
monstera wrote:
Darien wrote:způsobili v mém věku závislost a to je od vás ošklivý

Mladíku, nenaříkejte na věk.. čeká nás to všechny... a na banku se zeptejte ve hře nějaké postavy... ( mimochodem, jsem mezi těmi závisláky taky , a je mi 64 )

tady je krasne videt ze na veku nezalezi :) kdyz je clovek mladej duchem je to znat i na jeho postavach *vzpomina na lucii* mate muj obdiv *smeka* :wink:

Re: Peníze

Posted: 00:16 09. Feb 2008
by Darien
Teda přátelé, musím říct, že si připadám, co se cen týče, jako když přijdu z Čech do Belgie nebo tam někam, železná zbraň za 15 tisíc je teda hustá soda:))) Když si uvědomím, že jsme +2 zbraně rychle prodávali za tři tisíce obchodníkovi, protože je nikdo nechtěl a bronzové a železné zbraně crafti rovnou vyhazovali, tak to je krutý prozření do světa roleplayngu :lol: :lol: :lol:

Re: Peníze

Posted: 13:14 09. Feb 2008
by monstera
Darien wrote:S jakou veterinou? Můj táta je veterinář:)
tak to jsme dva, možná, že ho znám....