Page 4 of 7

Re: Nehratelne

Posted: 15:32 11. Feb 2008
by OneHeart
Sorrow wrote:Treba tam vtrhne Hulkovej rad a pobije uplne vsechny :D
ani nevíš, jak se těšíme na návštěvy z povrchu (nebo povrchní návštěvy? :lol:)
*pohazuje si obuškem*

Re: Nehratelne

Posted: 16:43 11. Feb 2008
by RES
Jeeee a jaaa jak se tesim ze budu zase rezat usi drowum jako na Ark2 pac na povrchu se jich kazdej bal jen Katy Sorrow a Hirbag vam nakopala prdele a tesim se na prvni setkani chatro ukazu vam jak se to dela :wink: Dovolujete si tady na chudaka holku Magratelu kdyz mate presilu vsak on se povrch kvam zajde brzo podivat :twisted: Fandim vam duergari nevzdavejte se i proti presile povrch zreguluje rady :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 16:47 11. Feb 2008
by Smoke
Gabrielovy pěsti už se taky těší na ty špinavý elfy :]]]

Re: Nehratelne

Posted: 16:49 11. Feb 2008
by Within
Čistka bude!! ...to bude cirkus zase :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 16:55 11. Feb 2008
by kucik
Obavam se, ze se mylis. Ja na Ark2 nikdy nehral, takze vazne netusim kdo komu co nakopal. Samozrejme jste srdecne zvani a pokud vam i nadale vydrzi vase vasen pro kopani, par krumpacu vam mozna i opatrime. Pracovite otroky vitame s otevrenou naruci.

Re: Nehratelne

Posted: 17:09 11. Feb 2008
by Teesha
a ano opičáku...i tvé pěsti budou potřeba...na nošení kamene a hlušiny..

Re: Nehratelne

Posted: 18:54 11. Feb 2008
by Darien
Hele, a existuje něco jako Podtemní druidi?:)

Re: Nehratelne

Posted: 19:00 11. Feb 2008
by photter
ano....respektive existovali kdysi...máme jich pár vycpanejch

to máš jak s těma tieflingama, jednou zažiješ, jak to hrál nějakej quoquot a máš antipatii na celej život :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 19:10 11. Feb 2008
by Darien
hele, kdybych nemohl hrát nic, co kdy hrál nějakej chuj, tak bych v podstatě mohl hrát maximálně patník u cesty, ani DM bych nemohl být, protože jsem taky zažil............ale to už jinde jsme, je to jiná vesnice:) :lol: :mrgreen: :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 19:12 11. Feb 2008
by photter
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 21:51 11. Feb 2008
by Rejty
Me fascinuji ty reci, ze maji jit ostatni delat otroka do Podtemna a vic jak 50% drowu hraje slechtice a na otroka si troufl jen jeden hrac. :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 22:38 11. Feb 2008
by Krata
50% ?? řekl bych že daleko víc :)

Jen pojdte na čistku *přejede si ostřím prsty a olízne krev* však vás tu srdečně přivítáme :twisted:

Jednou jsme nadřazená rasa tak se o to musíme přít ne :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 22:44 11. Feb 2008
by Daanri
Aspon vidno kto to hra kvoli vlasnostiam. Vsetko sama slechta, "obycajneho" drowa ani nestretnes. :lol: :lol: :lol:

Re: Nehratelne

Posted: 22:55 11. Feb 2008
by kucik
Daanri wrote:Aspon vidno kto to hra kvoli vlasnostiam. Vsetko sama slechta, "obycajneho" drowa ani nestretnes. :lol: :lol: :lol:
Mno tohle bych zrovna nevytahoval, protoze vetsina postav ma z ty subrasy akorat to ECL. Fajtrum je int. a charisma dost na dve veci.

Re: Nehratelne

Posted: 23:05 11. Feb 2008
by steel_martin
Daanri wrote:Aspon vidno kto to hra kvoli vlasnostiam. Vsetko sama slechta, "obycajneho" drowa ani nestretnes. :lol: :lol: :lol:
Je vidět, že k nám kluci PJský tam dolu jen tak nezavítáte. Pokud hráč hraje nešlechtice, má sice nižší postavení a horší staty (i když jen ECL 1.. mno dejme tomu), ale jeho zodpovědnost v rodině neni tak velká. Šlechtic si musí hlídat svou pozici a kolikrát je to o nervy když nevíš jestli dotyčnej je spojenec, nebo ti chce potají někde "vrazit kudlu do zad". To psycho vynahrazuje těch pár statů navíc.

btw: Kluci už je to blbý sem pořád psát jak všechny zotročíte a tak ... chce to něco novýho..

TŘESTE SE POVRCHANI, TŘESTE!!!! CHCÍPNETE VŠICHNI! DO JEDNOHO!!!