Page 4 of 7
Re: Nehratelne
Posted: 15:32 11. Feb 2008
by OneHeart
Sorrow wrote:Treba tam vtrhne Hulkovej rad a pobije uplne vsechny

ani nevíš, jak se těšíme na návštěvy z povrchu (nebo povrchní návštěvy?

)
*pohazuje si obuškem*
Re: Nehratelne
Posted: 16:43 11. Feb 2008
by RES
Jeeee a jaaa jak se tesim ze budu zase rezat usi drowum jako na Ark2 pac na povrchu se jich kazdej bal jen Katy Sorrow a Hirbag vam nakopala prdele a tesim se na prvni setkani chatro ukazu vam jak se to dela

Dovolujete si tady na chudaka holku Magratelu kdyz mate presilu vsak on se povrch kvam zajde brzo podivat

Fandim vam duergari nevzdavejte se i proti presile povrch zreguluje rady

Re: Nehratelne
Posted: 16:47 11. Feb 2008
by Smoke
Gabrielovy pěsti už se taky těší na ty špinavý elfy :]]]
Re: Nehratelne
Posted: 16:49 11. Feb 2008
by Within
Čistka bude!! ...to bude cirkus zase

Re: Nehratelne
Posted: 16:55 11. Feb 2008
by kucik
Obavam se, ze se mylis. Ja na Ark2 nikdy nehral, takze vazne netusim kdo komu co nakopal. Samozrejme jste srdecne zvani a pokud vam i nadale vydrzi vase vasen pro kopani, par krumpacu vam mozna i opatrime. Pracovite otroky vitame s otevrenou naruci.
Re: Nehratelne
Posted: 17:09 11. Feb 2008
by Teesha
a ano opičáku...i tvé pěsti budou potřeba...na nošení kamene a hlušiny..
Re: Nehratelne
Posted: 18:54 11. Feb 2008
by Darien
Hele, a existuje něco jako Podtemní druidi?:)
Re: Nehratelne
Posted: 19:00 11. Feb 2008
by photter
ano....respektive existovali kdysi...máme jich pár vycpanejch
to máš jak s těma tieflingama, jednou zažiješ, jak to hrál nějakej quoquot a máš antipatii na celej život

Re: Nehratelne
Posted: 19:10 11. Feb 2008
by Darien
Re: Nehratelne
Posted: 19:12 11. Feb 2008
by photter
Re: Nehratelne
Posted: 21:51 11. Feb 2008
by Rejty
Me fascinuji ty reci, ze maji jit ostatni delat otroka do Podtemna a vic jak 50% drowu hraje slechtice a na otroka si troufl jen jeden hrac.

Re: Nehratelne
Posted: 22:38 11. Feb 2008
by Krata
50% ?? řekl bych že daleko víc
Jen pojdte na čistku *přejede si ostřím prsty a olízne krev* však vás tu srdečně přivítáme
Jednou jsme nadřazená rasa tak se o to musíme přít ne

Re: Nehratelne
Posted: 22:44 11. Feb 2008
by Daanri
Re: Nehratelne
Posted: 22:55 11. Feb 2008
by kucik
Mno tohle bych zrovna nevytahoval, protoze vetsina postav ma z ty subrasy akorat to ECL. Fajtrum je int. a charisma dost na dve veci.
Re: Nehratelne
Posted: 23:05 11. Feb 2008
by steel_martin
Je vidět, že k nám kluci PJský tam dolu jen tak nezavítáte. Pokud hráč hraje nešlechtice, má sice nižší postavení a horší staty (i když jen ECL 1.. mno dejme tomu), ale jeho zodpovědnost v rodině neni tak velká. Šlechtic si musí hlídat svou pozici a kolikrát je to o nervy když nevíš jestli dotyčnej je spojenec, nebo ti chce potají někde "vrazit kudlu do zad". To psycho vynahrazuje těch pár statů navíc.
btw: Kluci už je to blbý sem pořád psát jak všechny zotročíte a tak ... chce to něco novýho..
TŘESTE SE POVRCHANI, TŘESTE!!!! CHCÍPNETE VŠICHNI! DO JEDNOHO!!!