Page 4 of 4

Re: Help

Posted: 14:32 15. Feb 2008
by Karogan
Tak jsem asi blbej :D

moc dík večer vyzkúšam 8)

Re: Help

Posted: 20:27 15. Feb 2008
by Karogan
Jo, sem tam! *jásá blahem a spokojeně vrtní*