Hledá se král popu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by Rejty »

Koukam, ze tu nejsou jen sami nevzdelanci. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by photter »

koni, todle sem čet, když sem byl mladej hipík :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by Rejty »

:mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by LDamian »

Pokusil jsem se o nějakou za drsný, primitivní národ, ze kterýho pochází BU. Složeno bude v době, kdy se to podivné slovíčko N´Abarn rozšíří na povrch, kde bude bráno prostě jako obvyklé drowské jméno. Nebrat vážně. :wink:


BUM! BUM! Buší kovářský kladiva,
v do běla rozžhavenejch pecích trpaslíků.
A my lovci, chlapi z Krynskejch vrchovin,
dáme jim tygří kůže místo díků.

DUP! Do války deme, na tu drowskou sběř,
mužům co lezou po kolenou se jen smějem,
nemají pajšl jít na pořádnou zteč.
My chlapi z vrchovin se z drowů neposerem!

HA! Jejich ženský jak fůrie sou prej vzteklý,
že nemaj žádnej zadek ani kozy,
však rychle změknou, až nabodnem je na svý kopí,
za chvilku budem pro ně jako bozi!

PRÁSK! Když bude drzá druhou o zeď chytí,
i hubený jak Nabarn za votrokyně berem,
každá je dobrá, když má chlap vostrý pití.
My chlapi z vrchovin se z drowek neposerem!
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Hledá se král popu

Post by nomis_b »

tak se taky pridam:

Rodina N´abarn

Jedna drowska rodina
Není zadna spodina.
Na povrch se dostane
A zmatek tam nastane

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Muzi zeny, deti
Mají je tam všechny.
Je to jeden mocny rod
Najde se tam i otrok.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.

Otroci sou muceni:
Lide hlavne vareni.
Hobiti sou smazeni,
Gnomi zas peceni.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Cerni sou jak saze,
Boji se jich straze.
Nejsou však v tom sami,
Boji se i srabi.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Az na povrch vyleze,
Deti moje, STRESTE SE!

EDIT: opraven presny nazev rodiny, sem nejak zapomnel n na konci a apostrof :lol:
A zase se craftí...
Locked