Page 4 of 4

Re: Hledá se král popu

Posted: 19:32 14. Feb 2008
by Rejty
Koukam, ze tu nejsou jen sami nevzdelanci. :mrgreen:

Re: Hledá se král popu

Posted: 19:35 14. Feb 2008
by photter
koni, todle sem čet, když sem byl mladej hipík :lol:

Re: Hledá se král popu

Posted: 19:36 14. Feb 2008
by Rejty
:mrgreen:

Re: Hledá se král popu

Posted: 15:14 15. Feb 2008
by LDamian
Pokusil jsem se o nějakou za drsný, primitivní národ, ze kterýho pochází BU. Složeno bude v době, kdy se to podivné slovíčko N´Abarn rozšíří na povrch, kde bude bráno prostě jako obvyklé drowské jméno. Nebrat vážně. :wink:


BUM! BUM! Buší kovářský kladiva,
v do běla rozžhavenejch pecích trpaslíků.
A my lovci, chlapi z Krynskejch vrchovin,
dáme jim tygří kůže místo díků.

DUP! Do války deme, na tu drowskou sběř,
mužům co lezou po kolenou se jen smějem,
nemají pajšl jít na pořádnou zteč.
My chlapi z vrchovin se z drowů neposerem!

HA! Jejich ženský jak fůrie sou prej vzteklý,
že nemaj žádnej zadek ani kozy,
však rychle změknou, až nabodnem je na svý kopí,
za chvilku budem pro ně jako bozi!

PRÁSK! Když bude drzá druhou o zeď chytí,
i hubený jak Nabarn za votrokyně berem,
každá je dobrá, když má chlap vostrý pití.
My chlapi z vrchovin se z drowek neposerem!

Re: Hledá se král popu

Posted: 16:46 15. Feb 2008
by nomis_b
tak se taky pridam:

Rodina N´abarn

Jedna drowska rodina
Není zadna spodina.
Na povrch se dostane
A zmatek tam nastane

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Muzi zeny, deti
Mají je tam všechny.
Je to jeden mocny rod
Najde se tam i otrok.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.

Otroci sou muceni:
Lide hlavne vareni.
Hobiti sou smazeni,
Gnomi zas peceni.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Cerni sou jak saze,
Boji se jich straze.
Nejsou však v tom sami,
Boji se i srabi.

Jeji jmeno N´abarn,
To aby se každý bal.


Az na povrch vyleze,
Deti moje, STRESTE SE!

EDIT: opraven presny nazev rodiny, sem nejak zapomnel n na konci a apostrof :lol: