Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:08 21. Feb 2008
budou se dobře vyjímat...na náhrobcich...††† 
No on je sice jeden zdroj vody ,,dole,, ale stejně..na tak velký město mi to přijde docela málohrusi wrote:Nevim jestli jsem se málo koukal, ale tak mi napadlo, že by nebylo špatný přidat do Hagolu pár zdrojů vody, protože se mi pořád běhat pro vodu ke koboltům nechce ...
DíkyDaanri wrote:Zdroj vody pridame.
Mi to neda,lae dokazes definovat takovou postavu? Celkem bych se rad vesel do te rovnovahy nebo co to bude...Daanri wrote:No tituly aj vyssie spolocenske postavenie je mozne ziskat, ale necakajte, ze ho ziskate len tak a hned. Je to vec na dlhsiu dobu a pre postavy, ktore sa zaujimaju o svet okolo seba a nie o dungy v divocine.
staci napsat 1 nebo 0, ae tohle sem zhruba tak chtel videtDaanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
I mě to na Thalii chybí, obzvlášť na fóruDaanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.
Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
no to je věc která mi taky dost vadila (před wipem). Že s takovejch klasickejch jedovatejch potvor alá pavouci a hadi nejde tahat ten jed. Nejsem teda názoru, že by z nich měl jít jen tak vytáhnout váček a někam to napatlat, ale jako kraftitelna surovina (a kraftitelna pomerne snadno)Arto wrote:Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.
Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...