Page 4 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:08 21. Feb 2008
by photter
budou se dobře vyjímat...na náhrobcich...††† :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:08 21. Feb 2008
by Daanri
No tituly aj vyssie spolocenske postavenie je mozne ziskat, ale necakajte, ze ho ziskate len tak a hned. Je to vec na dlhsiu dobu a pre postavy, ktore sa zaujimaju o svet okolo seba a nie o dungy v divocine. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:31 21. Feb 2008
by skarbi
hrusi wrote:Nevim jestli jsem se málo koukal, ale tak mi napadlo, že by nebylo špatný přidat do Hagolu pár zdrojů vody, protože se mi pořád běhat pro vodu ke koboltům nechce ...
No on je sice jeden zdroj vody ,,dole,, ale stejně..na tak velký město mi to přijde docela málo :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:41 21. Feb 2008
by Daanri
Zdroj vody pridame.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:49 21. Feb 2008
by skarbi
Daanri wrote:Zdroj vody pridame.
Díky :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:18 21. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:No tituly aj vyssie spolocenske postavenie je mozne ziskat, ale necakajte, ze ho ziskate len tak a hned. Je to vec na dlhsiu dobu a pre postavy, ktore sa zaujimaju o svet okolo seba a nie o dungy v divocine. :wink:
Mi to neda,lae dokazes definovat takovou postavu? Celkem bych se rad vesel do te rovnovahy nebo co to bude... :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:22 21. Feb 2008
by Daanri
To chces napisat navod co mas presne udelat nebo co? Myslim, ze ked trochu zauvazujes zistis, ze je to vcelku individualne. Tituly sa davaju za vyznamne ciny.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:26 21. Feb 2008
by Kiri
NO spis jak poznat, ze na hrdinsky cin mam, aby postava nechodila zbytecne, na predem odhadem nezvladatelnej fight nebo Q a smrtila se kvuli tomu stale dokola ;-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:33 21. Feb 2008
by Daanri
Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.

Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:36 21. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.

Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
staci napsat 1 nebo 0, ae tohle sem zhruba tak chtel videt ;-) Dekuju :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:48 21. Feb 2008
by OneHeart
Daanri wrote:Myslenie je významový proces (dianie, činnosť), ktorý spočíva v metamorfózach kognitívnych významových útvarov, najmä pojmov.

Každé logické poznanie sa realizuje myslením. Myslenie je sprostredkovaný a zovšeobecnený odraz skutočnosti. Je to odraz podstatných vlastností príčinných vzťahov a zákonitých súvislostí v mozgu človeka. Myslenie je vlastnosť daná len a len človeku. Myšlienku nemožno vnímať zmyslovými orgánmi. Myšlienka je z ontologického hľadiska materiálna a z gnozeologického ideálna. Prostredníctvom myslenia sa tvoria pojmy, súdy, úsudky. Sú to základné pojmy myšlienkových procesov.
Súd je taká forma myšlienky, ktorá prostredníctvom vzťahov medzi pojmami potvrdzuje alebo vyvracia niečo o niečom.
Usudzovanie je myšlienkový proces pri ktorom z dvoch alebo viacerých súdov sa vyvodzuje nový súd. Poznanie vychádza z pocitov a vnemov, prechádza k logickému mysleniu a tvorí tak jednotný proces.
I mě to na Thalii chybí, obzvlášť na fóru :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:05 21. Feb 2008
by Pajule
chmm jako Eli to bude stejne asi sumak ta se chce stat Lothianovou knezkou v Alrarielu , ale jde o to ze co ja vim tak na DH Angelus s Veronou(kral kralovna)meli na zacatku nizky lvl a sami si je museli na XPit a dyzak pri Q a ty tam jsou sic casto , ale ne se stejnyma hracema.Teda jde o to kde ten Q je a jestli tam ses.Kdyz mel jeden DM tedka envim kdo postavu normalne na acc toho kapitana pred wipem , tak dal snad 10lvl za den.Neberte jako narazku nekdo :wink: .JA nerada beham po dungenehc a mozna proto mam vsechny postavy na nizkym lvl , i kdyz se mi povedl uz jeden epick ale ne tady...

Joo a uz vim co mi na thalii krapanek chybi.Udelat na forum (nevim jak to rict)kolonku kam by se davali detailny popisy postav.Je to dobra vec , vis potom (aspon jako hrac)co ta postava prozila a jaka je.TO by se mi taky libilo :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:59 21. Feb 2008
by Krata
Tohle by se mělo zjistit přes postavy :) ne na foru

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:15 22. Feb 2008
by Arto
Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.

Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...


Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:24 23. Feb 2008
by jiromir
Arto wrote:Mě třeba chybí možnost si z pavouka vytáhnou jedovej váček a následně jej použít, na dočasný otrávení zbraní.

Možná to bude v craftu, ale nemyslím, že by to měla být součást craftu...

no to je věc která mi taky dost vadila (před wipem). Že s takovejch klasickejch jedovatejch potvor alá pavouci a hadi nejde tahat ten jed. Nejsem teda názoru, že by z nich měl jít jen tak vytáhnout váček a někam to napatlat, ale jako kraftitelna surovina (a kraftitelna pomerne snadno)

prec jenom v tom pavoukovi neni akorát pytlík s nejakym jedem, ze. Je to trochu promalklejsi, takze bych to prohnal kraftem, ale ne nejak moc...