Page 4 of 329
Posted: 19:18 04. Jul 2007
by Kiri
Posted: 18:05 29. Jul 2007
by Sylmael
horse tunning muhehe

Posted: 00:11 18. Aug 2007
by Sylmael
Jede v noci řidič kamionu přes les a najednou z křoví vyskočí malý červený trpaslík a mává rukama. Kamionista zastaví a trpaslík křičí:
"Já jsem malý, červený, zkurvený, teplý trpaslík a chci jíst."
Kamionista mu hodí bagetu a jede dál. Najednou z křoví vyběhne malý modrý trpaslík a křičí: "Já jsem malý, modrý, zkurvený, teplý trpaslík a chci pít." Kamionista mu hodí plechovku a jede dál. Najednou vidí mávat rukama malého
zeleného trpaslíka. Kamionista se ho ptá: "Co chceš ty malý, zelený, zkurvený, teplý trpaslíku? "
"Vaše doklady...!!!"
Skřeti sa nemožu zbavit silneho entieho lesa. Skúsia všetko možne no nič im to nepomáha. Až raz išli okolo skuruti zo zaostalej vesnice. - notak,pomôžte nam s tými entmi -jój,ta vy glupe škreti,vidno ze s mesta. Ale ta dobre my še entov zbavime zaraz.
Skuruti išli do stredu toho entieho lesa, a po dobrom obede tam prenocovali. Ráno sa zobudili a škreti s úžasom sa ich pytali. -aká silná magia to bola?... Jeden so skurutov sa zasmial a dýchol na neho. Škret sa iba zatackal spadol na zem a uz sa nepostavil. A posolstvo?: nezacinaj si s vidlakom.
Poslední zbytky barbarů se vrací zpět z loupeživé výpravy proti trpaslíkům. Cestou putují pes nebezpečnou Zem bažin. Spousta jich cestou padá k zemi hladem či únavou. Dva z nich, zcela hladoví, uvidí tu nejodpornější nekromantku. Mají strach z její tajemné magie, ale i přesto se ryhle rozeběhli k chatrči, před kterou stála, a prosili o jídlo. Ta odporná slizká nekromantka jim řekla: ,,Vystrojím Vám tu největší hostinu, pokud mě uspokojíte." První se na místě poblil a utekl za chatrč. Druhý si řekl, že je lepší něco vydržet než zemřít a zůstal. Když ale uviděl tu nejohavnější díru, tak už to chtěl vzdát.. naštěstí uviděl na stole starý rohlík, popadl jej a uspokojil nekromantku. Jakmile skončil, celý roztřesený, vyhodil rohlík oknem ven. Ta slizká potvora mu nachystala magickou hostinu, a když vycházel dobře nasycen z chatrče, tak mu ten první povídá: ,,Díky aspoň za ten rohlík ze sádlem."
OT ze života
Posted: 12:36 27. Aug 2007
by Lord_Berserk
Jedna krasna fotka ze zivota

Posted: 12:40 27. Aug 2007
by Sylmael
2 Berserk : titanic?

Titanic
Posted: 12:42 27. Aug 2007
by Lord_Berserk
2 Berserk : titanic?
ne ale jeho zachranej clun... pozde ale prece

Posted: 14:50 27. Aug 2007
by jaara
tyve to vypada presne jak jeden nas ucitel na vejsce..
Posted: 15:48 27. Aug 2007
by igor
jaara wrote:tyve to vypada presne jak jeden nas ucitel na vejsce..
myslíš Brouska?

Posted: 19:41 27. Aug 2007
by Kiri
hmm aha
Posted: 23:05 27. Aug 2007
by jaara
igor wrote:jaara wrote:tyve to vypada presne jak jeden nas ucitel na vejsce..
myslíš Brouska?


exactly
Posted: 20:23 11. Sep 2007
by Pajule
ehm tak mi nedalo a musim zverejnit..poslala spoluzacka
http://www.youtube.com/watch?v=Tx1XIm6q ... ed&search=
Posted: 01:51 12. Sep 2007
by wekslo
Posted: 09:02 12. Sep 2007
by Bhaall
Tak tohle je fakt mazec

Posted: 08:05 02. Oct 2007
by marii
Hehe tak tohle me pobavilo...dala jsme si odkaz na Thalii,jako ze se mrknu co ej noveho a hodilo me to sem:
http://www.thalie.cz/
Posted: 18:49 02. Oct 2007
by Hassan
marii wrote:Hehe tak tohle me pobavilo...dala jsme si odkaz na Thalii,jako ze se mrknu co ej noveho a hodilo me to sem:
http://www.thalie.cz/
No ale na druhou stranu maj dobry ceny
