Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:17 25. Feb 2008
Aspon ze tak, pri piti pivka co stoji vic jak tri petky mam vzdycky pocit ze bych si ho mel za tu cenu setrit 
Rozhodně lepší než BudwarOneHeart wrote:Staráčem nepohrdnu
Hlavne ze to tece a neni to ta brecka Budwarphotter wrote:do plzně na smícháč, to je teda kultůra
igor wrote:Budwar
dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft městoTheogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby.
*ostri kosu*photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město
Rejty studuje dějepis ne? Pro něj to bude čestTheogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby.
Hh budou dukazy o pouzitelnosti kosy v bojiRejty wrote:*ostri kosu*photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město
No jestli se přihlásí má u mě večeři ... a pro mě to navíc bude čest, ne?igor wrote:Rejty studuje dějepis ne? Pro něj to bude čestTheogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby.
Staropramen nechutná špatně, akorát je to ve větším množství bolehlav potom. No a Budvar je ještě horší... jinak všechno je Plzeňigor wrote:Rozhodně lepší než BudwarOneHeart wrote:Staráčem nepohrdnu
Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel...photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město
*olízne se* no když přijedete půl hodiny před srazem tak bych taky moh něco narychlo nastudovatTheogil I wrote:večeři
Asi te prozkousim panacku.igor wrote:...tak bych taky moh něco narychlo nastudovatDoufam že nechcete přijet už někdy po poledni