Page 4 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:17 25. Feb 2008
by Zyga
Aspon ze tak, pri piti pivka co stoji vic jak tri petky mam vzdycky pocit ze bych si ho mel za tu cenu setrit :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:18 25. Feb 2008
by igor
OneHeart wrote:Staráčem nepohrdnu :)
Rozhodně lepší než Budwar :)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:19 25. Feb 2008
by Lord_Berserk
photter wrote:do plzně na smícháč, to je teda kultůra :?
Hlavne ze to tece a neni to ta brecka Budwar 8)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:19 25. Feb 2008
by Rejty
igor wrote:Budwar :)
:?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:19 25. Feb 2008
by Theogil I
Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby. :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:20 25. Feb 2008
by Sorrow
Teda, jeste ze nepriletim, pit jine pivo v Plzni nez plzenske by se mi nechtelo...
Ale zase furt lepsi nez treba budvar :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:21 25. Feb 2008
by photter
Theogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby. :D
dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:22 25. Feb 2008
by Rejty
photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:
*ostri kosu*

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:23 25. Feb 2008
by igor
Theogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby. :D
Rejty studuje dějepis ne? Pro něj to bude čest :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:24 25. Feb 2008
by Zyga
Rejty wrote:
photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:
*ostri kosu*
Hh budou dukazy o pouzitelnosti kosy v boji :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:24 25. Feb 2008
by Theogil I
igor wrote:
Theogil I wrote:Tak mě napadá, nenašel by se nějaký domorodec, který by mě/nás (podle chuti) za drobnou úplatu třeba ve formě večeře či jiných vybraných naturálii provedl po Plzni, když přijedeme dříve?
V Plzni jsem ještě nikdy nebyl, párkrát jsem jí projížděl a brácha zná pouze vojenský špitál kde simuloval při výkonu základní vojenské služby. :D
Rejty studuje dějepis ne? Pro něj to bude čest :D
No jestli se přihlásí má u mě večeři ... a pro mě to navíc bude čest, ne? :wink:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:25 25. Feb 2008
by steel_martin
igor wrote:
OneHeart wrote:Staráčem nepohrdnu :)
Rozhodně lepší než Budwar :)
Staropramen nechutná špatně, akorát je to ve větším množství bolehlav potom. No a Budvar je ještě horší... jinak všechno je Plzeň :) Když se v 19. století vynalezl výrobní proces Urquellu, tak z něj pomalu začaly vycházet ostatní pivovary široko daleko. Proto se i v Německu vyrábí piva typu "Pilsner". Takže všechno ostatní je jen méně či více zdařilá napodobenina :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:25 25. Feb 2008
by Sorrow
photter wrote:dej si radši pár pivek náskok, plzeň je děsně eklhaft město :roll:
Tak proto tohle mame radi cizince v Plzni.Takove neradsi vodime do pivovarskeho sklepeni myslim ze kol 20km dlouheho a uz je nikdo nikda nevidel... :twisted:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:27 25. Feb 2008
by igor
Theogil I wrote:večeři
*olízne se* no když přijedete půl hodiny před srazem tak bych taky moh něco narychlo nastudovat :D Doufam že nechcete přijet už někdy po poledni :)

btw. k takhle rychlej diskusi pojďte radši na chat... odkaz je v odkazech na webu

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:28 25. Feb 2008
by Rejty
igor wrote:...tak bych taky moh něco narychlo nastudovat :D Doufam že nechcete přijet už někdy po poledni :)
Asi te prozkousim panacku. :twisted: