Page 4 of 5
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 10:44 27. Feb 2008
by kucik
Zyga wrote:Odhad ceny beha pod inteligenci, charisma je uplne jedno jakou mas
Mno, tak to je pro duergary pichni jak rizni

.
Ono by slo do odhadu ceny jeste pridat rasovou prislusnost, ale je to moc prace a malo muziky.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 11:14 27. Feb 2008
by photter
vono by se tam dalo přidat mraky věcí, rasy, pohlaví, šlechtic/nešlechtic (taky mě dycky dostává, když mi otrokyně v kuchyni hodí unfavo) ale ono to neni pojatý jako smlouvání ale jako zbožíznalectví, jakože koupíš přesně to, co chceš a víš co chceš a nakonec i systémově je to myslim takhle OK - chceš vejhodu ? dej skillpointy !
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 14:58 27. Feb 2008
by hrusi
hups
Tak to sorry to jsem se trošinku splet... To mi nějak nedošlo...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 16:32 27. Feb 2008
by Teesha
hrusi wrote:hups
Tak to sorry to jsem se trošinku splet... To mi nějak nedošlo...
*podívá se blahoskloně na duergara* to nemusíš hlást

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 23:08 29. Feb 2008
by photter
tak, monitor mám spravenej, tak se hlásim jako WB na plnej úvazek
založim vlákno v našem podfóru, nemusí kdejaká povrchová havěť vědět, co tam děláme a spamovat nám to
prozatim se soustředim na opravování chyb a vymazlování stavajícího, až bude jasná nělaká celková koncepce, počítám s tvorbou novýho
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 23:11 29. Feb 2008
by Rejty
Tak se mi pak ozvi, az budes chtit delat neco novyho.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 01:28 01. Mar 2008
by skarbi
ToPhotter: čistě jenom otázka na tebe

Budeš dělat pro drowy, nebo jsi WB celýho Podtemna?

Já jen abych byl v obraze, nic za tim nehledejte jak je občas dobrým zvykem

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 02:23 01. Mar 2008
by photter
to víš, že fandim našim ale budu dělat cokoli, pokud máte nějaký chybky nebo přání, prosím dobře popsat a vysvětlit, neznám to moc tam u vás

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 10:40 01. Mar 2008
by igor
2Photter: tak ať tě pak daj do WB skupiny a využívej pls Správu chyb

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 10:48 01. Mar 2008
by skarbi
photter wrote:... ale budu dělat cokoli, pokud máte nějaký chybky nebo přání, prosím dobře popsat a vysvětlit...
Fajn,díky

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 17:51 05. Mar 2008
by Arto
Změnil bych ceny služeb a věcí. Taky by se hodilo ještě o něco boostnout loot. Nebaví mě neustálé kolečkování abych si na něco vydělal... 
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 11:38 06. Mar 2008
by DenGrasse
Arto wrote:Změnil bych ceny služeb a věcí. Taky by se hodilo ještě o něco boostnout loot. Nebaví mě neustálé kolečkování abych si na něco vydělal... 
to by možná stálo za úvahu a nejen v podtemnu... co takhle nějaké pravidelné (nebo nepravidelné ale možné) přijmy?
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 12:26 06. Mar 2008
by Zyga
Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 12:31 06. Mar 2008
by Krata
souhlasim se Zygou
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 13:34 06. Mar 2008
by nomis_b
Krata wrote:souhlasim se Zygou
Souhlasim se svym panem
sice je to ze zacatku sok, kdyz clovek hraje na jinem serveru, ale pro mne to byl sok prijemny, protoze novou vybavu si tady opravdu clovek musi zaslouzit a pak je stastnej, ze ji ma. A ne, ze ji ma tuny a rozdava ji za dobre slovo..
A jak je videt na serveru, sice setreni je tezke, ale postavy toho schopny jsou.. treba predtim bylo vuci mnichovy "nefer" ze ruku +1 dostal na 10lvl, kdezto jine postavy zbran +1 uz treba na 3. (myslim, ze kdyby se nekdo zavrel do tartenu, tak by nebyl problem ani na 1)
Ale craft ukaze vse...