Page 4 of 5

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 10:44 27. Feb 2008
by kucik
Zyga wrote:Odhad ceny beha pod inteligenci, charisma je uplne jedno jakou mas
Mno, tak to je pro duergary pichni jak rizni :lol:.
Ono by slo do odhadu ceny jeste pridat rasovou prislusnost, ale je to moc prace a malo muziky.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 11:14 27. Feb 2008
by photter
vono by se tam dalo přidat mraky věcí, rasy, pohlaví, šlechtic/nešlechtic (taky mě dycky dostává, když mi otrokyně v kuchyni hodí unfavo) ale ono to neni pojatý jako smlouvání ale jako zbožíznalectví, jakože koupíš přesně to, co chceš a víš co chceš a nakonec i systémově je to myslim takhle OK - chceš vejhodu ? dej skillpointy !

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 14:58 27. Feb 2008
by hrusi
hups :oops:
Tak to sorry to jsem se trošinku splet... To mi nějak nedošlo...

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 16:32 27. Feb 2008
by Teesha
hrusi wrote:hups :oops:
Tak to sorry to jsem se trošinku splet... To mi nějak nedošlo...
*podívá se blahoskloně na duergara* to nemusíš hlást :mrgreen: :wink:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 23:08 29. Feb 2008
by photter
tak, monitor mám spravenej, tak se hlásim jako WB na plnej úvazek
založim vlákno v našem podfóru, nemusí kdejaká povrchová havěť vědět, co tam děláme a spamovat nám to
prozatim se soustředim na opravování chyb a vymazlování stavajícího, až bude jasná nělaká celková koncepce, počítám s tvorbou novýho

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 23:11 29. Feb 2008
by Rejty
Tak se mi pak ozvi, az budes chtit delat neco novyho.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 01:28 01. Mar 2008
by skarbi
ToPhotter: čistě jenom otázka na tebe :) Budeš dělat pro drowy, nebo jsi WB celýho Podtemna? :) Já jen abych byl v obraze, nic za tim nehledejte jak je občas dobrým zvykem :D

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 02:23 01. Mar 2008
by photter
to víš, že fandim našim ale budu dělat cokoli, pokud máte nějaký chybky nebo přání, prosím dobře popsat a vysvětlit, neznám to moc tam u vás :wink:

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 10:40 01. Mar 2008
by igor
2Photter: tak ať tě pak daj do WB skupiny a využívej pls Správu chyb ;-)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 10:48 01. Mar 2008
by skarbi
photter wrote:... ale budu dělat cokoli, pokud máte nějaký chybky nebo přání, prosím dobře popsat a vysvětlit...
Fajn,díky :)

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 17:51 05. Mar 2008
by Arto
Změnil bych ceny služeb a věcí. Taky by se hodilo ještě o něco boostnout loot. Nebaví mě neustálé kolečkování abych si na něco vydělal... :?

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 11:38 06. Mar 2008
by DenGrasse
Arto wrote:Změnil bych ceny služeb a věcí. Taky by se hodilo ještě o něco boostnout loot. Nebaví mě neustálé kolečkování abych si na něco vydělal... :?
to by možná stálo za úvahu a nejen v podtemnu... co takhle nějaké pravidelné (nebo nepravidelné ale možné) přijmy?

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 12:26 06. Mar 2008
by Zyga
Fakt nevim, bych s tema dalsima zmenama este pockal na craft a jak se bude dat vydelavat tim. Zase ted si kazdej tech svejch par lepsich itemu fakt vazi

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 12:31 06. Mar 2008
by Krata
souhlasim se Zygou

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU

Posted: 13:34 06. Mar 2008
by nomis_b
Krata wrote:souhlasim se Zygou
Souhlasim se svym panem :mrgreen:

sice je to ze zacatku sok, kdyz clovek hraje na jinem serveru, ale pro mne to byl sok prijemny, protoze novou vybavu si tady opravdu clovek musi zaslouzit a pak je stastnej, ze ji ma. A ne, ze ji ma tuny a rozdava ji za dobre slovo..

A jak je videt na serveru, sice setreni je tezke, ale postavy toho schopny jsou.. treba predtim bylo vuci mnichovy "nefer" ze ruku +1 dostal na 10lvl, kdezto jine postavy zbran +1 uz treba na 3. (myslim, ze kdyby se nekdo zavrel do tartenu, tak by nebyl problem ani na 1)

Ale craft ukaze vse...