Page 4 of 7
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 20:26 11. Jun 2010
by Luelle
tučnáci jsou nej!
v liberci je takový venkovní výběh a když jsi u toho skla oni s tebou kecaj aplavou kam jdeš

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 20:28 11. Jun 2010
by Radim
Rád bych se přidal,ale byl jsem tam hned druhej den po srazu se synovcem takže sem si to užil na sto procent.Navím myslím mám ten den správní řízení čirou náhodou v Praze

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 20:45 11. Jun 2010
by Bahnak
Miell wrote:Bahnak wrote:dobře, ale mám podmínku, někdo se objetuje a bude se mnou minimálně půl hodiny zírat na tučňáky!!! Dobrovolníkovi k tomu zakoupím pivo!
Mám dobrovolníka.. skřepaslík to posledně vydržel, ale křičel pořád gagaga! A pivem jí asi neuctíš, to spíš zmzlinkou

Z čehož vyplívá, že budeš mít minimálně tři zírací společníky

OK, jdu boostit fortitude proti kvílení Banchee.
Stejně je skřepaslík nefér, pořád dokola na všechno sesílá dispell a charm person... na to není obrana

Minulá přeměna na drowí kněžku skřepaslíkovi nevyšla, bůh ví v co bude morfovat v zoo

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 23:45 11. Jun 2010
by Firefox_
Já tam budu.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 00:34 12. Jun 2010
by Nalkanar
Mezi vás bych měl poslat spolužáka. Když ho jednoduše popíšu, tak má oblíbené triko "Tučňák je bůh."

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 02:01 12. Jun 2010
by Luelle
jj on je to v tu neděli vlastně tajnej sraz tajnýho spolku linuxáků
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:59 19. Jun 2010
by KaTo
KaTo wrote:...
kde: Pražská ZOO, před hlavní bránou
kdy: 26.6. sobota, v 13:00
kdo: ..kdokoli kdo přijde
(bude tam část lidí co posledně na Vyšehradu + jedna blondie navíc

)
Edit - po sáhodlouhém zákulisním dohadování změněn čas z 9:00 na 13:00, přegumujte si v poznámkách a posuňte budíka

.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:21 23. Jun 2010
by Bahnak
tímto svou účast měním do stavu "nejistá"
Práce je moc, lidí málo...
Chjooooooo
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:48 23. Jun 2010
by KaTo
Bahnak wrote:tímto svou účast měním do stavu "nejistá"
Práce je moc, lidí málo...
Chjooooooo
Kefalín, lidí je jako SRA*EK! Ti dám "nejistá"

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:59 24. Jun 2010
by jogobelo
Koukám že u tučnáků je plno:( jdu na želvy,hezky papaj:)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 11:27 26. Jun 2010
by Bahnak
*vyleze z postele a koukne na hodinky*
SAKRA!
*klasická fáze, kdy běhá po bytě, oblíká se s kartáčkem v puse, a do toho píše něco na forum*
Sakra!
*přemýšlí jak dlouho mu trvá cesta, hází na sebe oblečení a vyráží do města*
Sakrááá!!!
*ozývá se od schodů, které bere po třech, neboť se snaží dosprintovat autobus*
//budu mit light zpoždění//
EDIT: Stihl jsem to včas, jsem dobrej!!!
Tučňáci byli nejlepší, ale v me přitomnosti jsem zapomínal vypínat auru strachu...
Kněžka nezklamala, i kvílení bylo

Dokonce se i i jednou podařilo charm person

Všem za akci díky, byť byla na téma ZOOFILNí KOR

Parádně jsem se bavil, pivínka v mé mošně došly, je čas jít do hry

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:14 26. Jun 2010
by Miell
Bylo to super.. dík všem, hlavně za to, že jsem tolik nemusela běhat za kněžkou!

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:18 26. Jun 2010
by efu_redo
Taky děkuju. Moc jsem se bavil. Zase někdy.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:49 26. Jun 2010
by KaTo
Tak vybral jsem pokud možno hromadné fotky. Fotky zobrazující detaily na *censored* (sorry Luelle

), intimní dvojičky (Bahňáku, ty čuně!!) apod. nevyvěšuji, ale pokud by měl někdo zájem...za drobný peníz...

.
1) spawn point, na téma "Čekání na Makua" (...který posléze...nepřichází

)
2) drowíci určují trasu (zezadu pečlivě sledování Thalijským týmem)
3) alchymisté koukejte -
plivník!!!!!!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:50 26. Jun 2010
by KaTo
4) Alegorie na "myslet, smát se, zoufat si":
5) Porada na téma "Konec Isilu v Čechách":
6) Tři grácie: