Page 4 of 5

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 18:29 12. May 2008
by Daanri
Uz som sa tu k tomu vyjadroval niekde inde. Nasa predstava o THALI je jasna, ale pokial hraci maju nake rozumne napady tak na nich dame a upravime to k vseobecnej spokojnosti. Pokial sa ti nieco nepaci na nasej predstave THALIE tak je mi naozaj luto, ale budes musiet hladat asi nieco ine. Tvoj spam na fore uz naozaj stacil.

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 21:30 12. May 2008
by Darien
Super... jak se pozná ta všeobecná spokojenost?

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 22:19 12. May 2008
by Phantorris
To Darien: Já tě obdivuju...jak můžeš stíhat psát aspoň do poloviny témat pořád něco(i když možná trochu usnadňuje to, že je to vlastně furt to samý), když já to nestíham pořádně ani číst? Ať se kouknu kam se kouknu tak je to Darien vs někdo...

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 00:15 13. May 2008
by Darien
Phantorris wrote:To Darien: Já tě obdivuju...jak můžeš stíhat psát aspoň do poloviny témat pořád něco(i když možná trochu usnadňuje to, že je to vlastně furt to samý), když já to nestíham pořádně ani číst? Ať se kouknu kam se kouknu tak je to Darien vs někdo...
Mám v práci dost času a píšu všema deseti:)

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 00:54 13. May 2008
by melvik
aaa dalsi kronikář :)

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 15:44 14. May 2008
by monstera
[quote="Darien"][quote="Phantorris"]To Darien:když já to nestíham pořádně ani číst?

Taky to nestíhám a místo hry čtu! Za to čtení těchto výplodů by měly být časové expy s bonifikací !

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 16:21 14. May 2008
by Darien
monstera wrote:
Darien wrote:
Phantorris wrote:To Darien:když já to nestíham pořádně ani číst?

Taky to nestíhám a místo hry čtu! Za to čtení těchto výplodů by měly být časové expy s bonifikací !
Ty se nauč quotovat:)))

Jo, expy jo, ale pro mne:)) Páč se snažím o pozdvihnutí serveru :twisted:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 17:58 14. May 2008
by Krata
no ale číst po tobě ty romány dá někdy zabrat :)

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 21:52 14. May 2008
by Darien
Krata wrote:no ale číst po tobě ty romány dá někdy zabrat :)

Ale ty moudra, co se dozvíš!!! :idea: :mrgreen:

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 00:52 18. May 2008
by Zyga
Tak nam zas ubeh nakej cas a me tak napadla jedna uz dlouho nepolozena otazka...... Jak to vypada s ostatnima craftama? nepotrebuju zadny ultra konkretni udaje, jenom jestli se pracuje i na nich nebo de ted vsecko do odlazeni alchymie?

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 17:37 18. May 2008
by kucik
Ja delam kovarinu, ale poslednich par vikendu jsem se vubec nedostal k pocitaci s toolsetem.

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 12:06 19. May 2008
by melvik
platnerinu sem pozastavil, protoze potrebuju do ni nejaky veci z krejcoviny. Takze ted krejci jeste. Jinak na craftu delam chvillkama :)

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 12:59 20. May 2008
by Erkwinn
A co horník(kopáč nebo jak to nazýváte)?
Jak ten je na tom?

Je hrozný za trpoše si vydělávat jen jako nějakej sběrač malin nebo heřmánku. :D

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 13:01 20. May 2008
by igor
Erkwinn wrote:Je hrozný za trpoše si vydělávat jen jako nějakej sběrač malin nebo heřmánku. :D
Já myslel že to jde ne? Viděl jsem trpaslíky jak chodí s mulou kopat uhlí k jezevcům a pak to prodávali či co, nebo se mejlim?

Re: Dotaz na nejnižší(craft)

Posted: 14:42 20. May 2008
by Erkwinn
igor wrote:
Erkwinn wrote:Je hrozný za trpoše si vydělávat jen jako nějakej sběrač malin nebo heřmánku. :D
Já myslel že to jde ne? Viděl jsem trpaslíky jak chodí s mulou kopat uhlí k jezevcům a pak to prodávali či co, nebo se mejlim?

No já právě nevím..ještě jsem to nezkoušel.A jestli to funguje tak, že od uhlí pokročím na další úroven-třeba železo, pak stříbro atd...jestli už je to hotovo.Prostě jestli se dá skillovat jako horník?