Page 4 of 6
Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:35 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
No prave todle sem chtel vedet jak to jako hrat ??... bud ta hlava je proste neci (nikoli toho hrace komu fakt patri) a nebo jak psal Igor ten skalp kerej klerik ma sanci vosetrit
to samy se zabitim... hrac vybehne z podsveti a zas vesele dejcha jenom hraje vypadek pameti... dalsi otazka: ma docasnej vypadek a nebo nastalo v naky urcity dobe vokolo smrti ?
...tot vse co by me asi tak zajimalo

Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:41 23. Apr 2008
by kucik
Lord_Berserk wrote:..
Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?
Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:45 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:Hele a proc beres cely ruce? Vzdyt to musi bejt hrozne neprakticky...hlavne na skladovani. Na krk si to taky povesit nemuzes, protoze jak by ses otocil, vsem v okoli bys nafackoval. Nebyl by fakt lepsi ten skalp? Nebo treba ucho?
Neboj i nato sem myslel

sekam jen v zapesti ...sice je ten item vetsi nez hlava ale aspon mam rozmanitou sbirku
BTW: vona existuje naka vec do invu jako Ucho ?? *promne si ruce*
Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:47 23. Apr 2008
by Jachym
Tento problém se tu probíral již dříve .
Výsledek diskuse který jasně formuloval DM Daanri- útok bez odporu je proti pravidlům. Dal ti Bersek alespoň zřetelně odpor před útokem? Pokud ne je možné jen jedno řešení : BAN - jinak tu bude za chvíli vrcholný bordel
Chci zdůraznit že proti Bersekovi nic nemám ale pravidla jsou pravidla a že by nečetl tu diskusi myslím nepřipadá v úvahu.
- Neznám nic horšího a podlejšího než-li útok na hráče který od někud jde a je sám dost pobitý, to je prostě sprosté. Jednou sledovala Menhiri v invisu Berseka jak šel dobitý asi od tygrů , nebylo nic snažšího než-li jej dorazit - takový litý medvěd by s ním neměl tenkráte moc práce, ALE NIKDY to nedělám a neudělám.
Vyjímku by snad mohlo tvořit kdyby se postavy ve hře vzájemě RP nesnášeli , byli prostě v tom světě nepřátelé.
Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:47 23. Apr 2008
by Rejty
Pokud ta postava zemrela, tak druha postava nemuze mit jeji hlavu a ukazovat ji kde chodi. To by byla blblost. Dale pokud postava zemrela, tak ji tezko muze nekdo uriznout ruku a hrat to tak, ze ji nema. Kdyz vas zaslapne drak, sezere a ztravi, tak taky nehrajete za lejno...
Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:51 23. Apr 2008
by kucik
Lord_Berserk wrote:
BTW: vona existuje naka vec do invu jako Ucho ?? *promne si ruce*
Soustredene se zadivej na "dusi bytosti". Co vidis?
Rejty wrote:... Kdyz vas zaslapne drak, sezere a ztravi, tak taky nehrajete za lejno...
To by totiz neslo. Trpaslikum by se po promene do lejna musela zvysit charisma a oni by toho urcite zneuzivali.

Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:52 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
Jachym wrote:Tento problém se tu probíral již dříve .
Výsledek diskuse který jasně formuloval DM Daanri- útok bez odporu je proti pravidlům. Dal ti Bersek alespoň zřetelně odpor před útokem? Pokud ne je možné jen jedno řešení : BAN - jinak tu bude za chvíli vrcholný bordel
Chci zdůraznit že proti Bersekovi nic nemám ale pravidla jsou pravidla a že by nečetl tu diskusi myslím nepřipadá v úvahu.
Nic proti ale asi necetl

Sorrow se uz ptal a rek sem ze odpor hned zezacatku nastavila sama obet

Re: zbytečne zabiti
Posted: 19:56 23. Apr 2008
by igor
2Jachym: proč by někdo někoho nedorazil polomrtvýho? Nemorální a sprostý je to možná pro nějakýho paladina. Ale normální svině to klidně udělá

Stejně tak jako zloděj útočí z hidu, ač je to podlé a nečestné.
2Rejty: Já bych to bral tak že ty "nahraditelný" části těla je schopnej klerik dočarovat, jinak by tu asi chodila banda invalidů - tzn. ucho, prsty, ruka (k zápěstí), vyražený zuby atd. Hlavu bych bral jako definitivní smrt. Možná by teda bylo vhodnější to třeba přejmenovat na skalp, to si myslim že klerik taky zvládne přičarovat.
Re: zbytečne zabiti
Posted: 20:45 23. Apr 2008
by Jachym
Je no pardon, já jsem to opravdu nestihl celé přečíst , diskuse se rychle vyvíjela.
Pokud oběť sama dala dislike pak není co řešit. Jen pokud to nevíte tak Dolmalhir umřel během 3 dní už 3x a to je už síla, tím nikoho neobviňuji , neměl on dávat odpor, ale 3x za sebou , no nechtěla bych tak dopadnout.
Re: zbytečne zabiti
Posted: 23:44 23. Apr 2008
by Sorrow
Tak prrr s tema usima, to tu uz bylo.Docela si pamatuju na ten flame.
Storrg si tenkrat velice vazil privesku z usi od nakeho neznameho Marshalda
Jooo, kdeze ty lonske snehy sou...
Re: zbytečne zabiti
Posted: 23:54 23. Apr 2008
by pepa48
hele nepruď

Re: zbytečne zabiti
Posted: 07:33 24. Apr 2008
by Theogil I
No jestli už i barbaři útočí z invistu je nejvyšší čas namodlit TS tak, tak. No a jestli má Berserek takový kritikaly co brácha tak si myslím že invist z flašky je zbytečný luxus a navíc to je nečestné a nesportovní.
Jsem plyšoň a nestydím se za to.
Re: zbytečne zabiti
Posted: 10:00 24. Apr 2008
by DenGrasse
no, z diskuse vyplynulo, že mezi Dormalhirem a Berserkem už panovala jakási zášť, takže by se to dalo považovat za spor postav v IC rovině... to je pak každý prostředek dobrý.
Samozřejmě, v dlouhodobé rovině bez silných IC důvodů by tento způsob útoků (bez varování zabít) nebyl košer a považoval bych ho za zneužívání engine (levelového systému) hry a nastavení pravidel serveru. Předpokládám, že Berserk nic takového nicméně provozovat nebude a banditismus zůstane v snesitelných mezích.
PS: odteď jsem neviditelný plyšák
PS2: lektvary neviditelnosti nemají dobrou pověst a v některých místech Minatky jsou zakázány. Co je zakázat pořádně, zabavit je v krámech a napařit obchodníkům pokuty? Tím by se jejich výroba přesunula do rukou hráčských postav (craft Alchymie... Mu Ha Ha...)

Re: zbytečne zabiti
Posted: 13:03 24. Apr 2008
by Lord_Berserk
Theogil I wrote:No a jestli má Berserek takový kritikaly co brácha tak si myslím že invist z flašky je zbytečný luxus a navíc to je nečestné a nesportovní.
Flower Power...Peace
no mam lehce pres tu 100 kdyz se povede muzu to nekdy zkusit... jinak neni nad moment prekvapeni, ale rozhod sem se ze vodzkousim ted nekdy stinovy zraneni na vsechny mozny zpusoby pak to hodim na hlavu Kucikovi aby se stim nak popral

abych priste pana Dolmahira neslozil a moh ho aspon hodit do mraveniste
Re: zbytečne zabiti
Posted: 13:15 24. Apr 2008
by kucik
Ja tam asi pridam nejaky ladici zpravy, protoze se to chova fakt divne.