Page 4 of 6
Re: Galerie - společné akce
Posted: 11:21 12. Jul 2011
by Lolipop
Ještě něco ze svatby Theu a Elv.
Re: Galerie - společné akce
Posted: 11:22 12. Jul 2011
by Lolipop
Re: Galerie - společné akce
Posted: 10:30 16. Sep 2011
by -RoF-
Maškarní bál
Pro ty co nemají přístup do sekce povrchu .
Re: Galerie - společné akce
Posted: 22:04 07. May 2012
by KaTo
Divadlóó! Ukrutná scénka vo Léédovým sérdci!!
(obrázek z premiéry - omlouvám se, že je vidět "všechny herce", ale Dráčka má pernamentní TSko. Ve "skutečnosti" ve hře byla většina herců ukryta v neviditelnosti a vidět byli jen ti, kterým patřila příslušná scéna).
Re: Galerie - společné akce
Posted: 15:40 10. May 2012
by -RoF-
Moc jsem těch fotek nenašel, ale aspon něco

Fotil někdo aj z publika?
Re: Galerie - společné akce
Posted: 23:20 27. May 2012
by Diemo
tady jedno foto z turnaje
Re: Galerie - společné akce
Posted: 23:37 27. May 2012
by Molly23
Chudák Ali se snaží zapadnout...
Re: Galerie - společné akce
Posted: 10:39 28. May 2012
by Braenn
To napravo v oblečku děvky je taky trpaslice?

Re: Galerie - společné akce
Posted: 12:25 28. May 2012
by Nalkanar

husté... Ali se jen opřel o sloup. Kdyby trpaslíci nepáchli, tak by tam i zůstal a možná bych v mlčenlivosti pospával u turnaje. Ale jinak jsem na to už neměl.

Re: Galerie - společné akce
Posted: 12:29 28. May 2012
by Absinthorix
V takovém množství to smrdělo i z monitoru jo?
Re: Galerie - společné akce
Posted: 18:44 15. Jul 2012
by Caehan
Re: Galerie - společné akce
Posted: 21:13 28. Aug 2012
by -RoF-
Očistný plamen, hezká akce.
Re: Galerie - společné akce
Posted: 01:29 29. Aug 2012
by J.F.Payne
Další screeny z pálení kacířských svitků a textů:
Re: Galerie - společné akce
Posted: 10:27 01. Dec 2012
by Pajule
Ze znalostky stříbrnýho fénixe

- pořadatelé :D
Re: Galerie - společné akce
Posted: 22:51 16. Dec 2012
by Barbar321
Jak vypadal dnešní obřad?
...a jak se dámy řadily k chytání kytice svatební: