Page 4 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 12:22 22. Nov 2009
by Tretas
Pche jen o jednoho víc.

Já tě doženu.
Soutěž-Kdo vyfotí nejvíc koní.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 12:51 22. Nov 2009
by Sobik
Počítej i muly a velbloudy.

Re: Galerie - srandičky
Posted: 02:30 29. Nov 2009
by Modrovousice
Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk

a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:43 29. Nov 2009
by Agnoros
Modrovousice wrote:Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk

a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.
hihihi teda ten muj budoucí manžel je ale ... populární
Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:09 29. Nov 2009
by LDamian
Modrovousice wrote:Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk

a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.
WOW >o] Vtipny bug. Ja jsem se nasmal, kdyz vcera priletel do areny a prosil: "Zab mne!"
PS: ti aasimari a paladini to tedy dopracovali. Poletuji po Karathe a vylozene prosi o smrt...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:37 29. Nov 2009
by venomeq
AAA vy smejdiii stihne vas trest bozii:D Tahle mne hanobit....jinac peknej obrazek Ear.
Bu sem to musel vozkouset jestly ne to pomuze:D Bouzel nepomohlo:(
Celej den sem se vznasel v oblacich to nedokaze ani Lacarant ty jo:D
Doufam ze po restartu to bude ok:D
(PS :nenasedat na paladinskeho mounta pobliz potvor,kdyz pri nasedani mount zautoci na moba ostanete viset ve vzduchu....)
Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:16 29. Nov 2009
by Agnoros
venomeq wrote:AAA vy smejdiii stihne vas trest bozii:D Tahle mne hanobit....jinac peknej obrazek Ear.
Bu sem to musel vozkouset jestly ne to pomuze:D Bouzel nepomohlo:(
Celej den sem se vznasel v oblacich to nedokaze ani Lacarant ty jo:D
Doufam ze po restartu to bude ok:D
(PS :nenasedat na paladinskeho mounta pobliz potvor,kdyz pri nasedani mount zautoci na moba ostanete viset ve vzduchu....)
i vznašejiciho tě strašně miluju

Re: Galerie - srandičky
Posted: 10:26 22. Dec 2009
by Modrovousice
Hehe tak tohle mě pobavilo. Na prvním screenu jde o ten rozhovor Thunka s bylinkářkou a na druhém snímku Artorius nacvičuje baletní vystoupení.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:37 22. Dec 2009
by Pajule
to si šla jednou takhle ami a co to nevidí hotová válka!
Re: Galerie - srandičky
Posted: 03:41 29. Jan 2010
by G14
mate problemy s zaludkem?....."CHIRURGIE V PODTEMNU" se vas rada ujme
Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:14 29. Jan 2010
by Modrovousice
hehehe, no teda... já ti dám. Rerithien(Rafael) podstoupila na povrchu ještě druhou operaci cheche... na Thalii se začíná rozmáhat chirurgie. Jen nevím jak to zaplatím, Reri nemá zdravotní pojistku

. Ale pokud chcete poradit co se týče ordinace, jděte za Rerithien, ta má bohaté zkušenosti

a jistě vám doporučí chirurga, který se pro vás hodí. Za jistý poplatek samozdřejmě

Re: Galerie - srandičky
Posted: 13:17 18. Mar 2010
by Esuliams
Tlusťoušek a trpasličí andílek
Re: Galerie - srandičky
Posted: 14:59 18. Mar 2010
by de Aers
*upadl ze židle*
Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:08 18. Mar 2010
by sandoftime
Andílek? Co je to za jméno pro koně tohle?
Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:57 18. Mar 2010
by Bahnak
Andílek je ještě dobry...
Jsem se nejvic smal když si koupili poniky Boindil a Boendal. Jeden ho pojmenoval HATA a druhý TITLA.
A nebo Koruv poník Rózinka který s nevinným výrazem rozžvýkával dotyčnému trpaslíkovi botky...
Vubec bylo vtipny pozorovat trpasličí poníkovou jízdu kladiv...