Page 4 of 11

Re: Galerie - srandičky

Posted: 12:22 22. Nov 2009
by Tretas
Pche jen o jednoho víc. :mrgreen: Já tě doženu.

Soutěž-Kdo vyfotí nejvíc koní. :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 12:51 22. Nov 2009
by Sobik
Počítej i muly a velbloudy. :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 02:30 29. Nov 2009
by Modrovousice
Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk :) a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.

Re: Galerie - srandičky

Posted: 11:43 29. Nov 2009
by Agnoros
Modrovousice wrote:Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk :) a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.
hihihi teda ten muj budoucí manžel je ale ... populární

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:09 29. Nov 2009
by LDamian
Modrovousice wrote:Létající Artorius udělal v dílnách pěkný povyk :) a podařilo se mi ho krásně vyfotit a udělat nádherný obrázek.
WOW >o] Vtipny bug. Ja jsem se nasmal, kdyz vcera priletel do areny a prosil: "Zab mne!"

PS: ti aasimari a paladini to tedy dopracovali. Poletuji po Karathe a vylozene prosi o smrt...

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:37 29. Nov 2009
by venomeq
AAA vy smejdiii stihne vas trest bozii:D Tahle mne hanobit....jinac peknej obrazek Ear.
Bu sem to musel vozkouset jestly ne to pomuze:D Bouzel nepomohlo:(
Celej den sem se vznasel v oblacich to nedokaze ani Lacarant ty jo:D
Doufam ze po restartu to bude ok:D
(PS :nenasedat na paladinskeho mounta pobliz potvor,kdyz pri nasedani mount zautoci na moba ostanete viset ve vzduchu....)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:16 29. Nov 2009
by Agnoros
venomeq wrote:AAA vy smejdiii stihne vas trest bozii:D Tahle mne hanobit....jinac peknej obrazek Ear.
Bu sem to musel vozkouset jestly ne to pomuze:D Bouzel nepomohlo:(
Celej den sem se vznasel v oblacich to nedokaze ani Lacarant ty jo:D
Doufam ze po restartu to bude ok:D
(PS :nenasedat na paladinskeho mounta pobliz potvor,kdyz pri nasedani mount zautoci na moba ostanete viset ve vzduchu....)
i vznašejiciho tě strašně miluju :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 10:26 22. Dec 2009
by Modrovousice
Hehe tak tohle mě pobavilo. Na prvním screenu jde o ten rozhovor Thunka s bylinkářkou a na druhém snímku Artorius nacvičuje baletní vystoupení.
Thalie 1.9_0001f.jpg
Thalie 1.9_0003a.jpg

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:37 22. Dec 2009
by Pajule
to si šla jednou takhle ami a co to nevidí hotová válka!
nemají se rádi.jpg

Re: Galerie - srandičky

Posted: 03:41 29. Jan 2010
by G14
mate problemy s zaludkem?....."CHIRURGIE V PODTEMNU" se vas rada ujme :mrgreen:
chirurgove podtemno.jpg

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:14 29. Jan 2010
by Modrovousice
hehehe, no teda... já ti dám. Rerithien(Rafael) podstoupila na povrchu ještě druhou operaci cheche... na Thalii se začíná rozmáhat chirurgie. Jen nevím jak to zaplatím, Reri nemá zdravotní pojistku :). Ale pokud chcete poradit co se týče ordinace, jděte za Rerithien, ta má bohaté zkušenosti ;) a jistě vám doporučí chirurga, který se pro vás hodí. Za jistý poplatek samozdřejmě :P

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:17 18. Mar 2010
by Esuliams
Tlusťoušek a trpasličí andílek

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:59 18. Mar 2010
by de Aers
*upadl ze židle*

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:08 18. Mar 2010
by sandoftime
Andílek? Co je to za jméno pro koně tohle?

Re: Galerie - srandičky

Posted: 18:57 18. Mar 2010
by Bahnak
Andílek je ještě dobry...:-)
Jsem se nejvic smal když si koupili poniky Boindil a Boendal. Jeden ho pojmenoval HATA a druhý TITLA.
A nebo Koruv poník Rózinka který s nevinným výrazem rozžvýkával dotyčnému trpaslíkovi botky...
Vubec bylo vtipny pozorovat trpasličí poníkovou jízdu kladiv...