Vzdyť jo. Proště mu doma začne žena histericky, řvát že chce upéct koláč a on zrovna nemá nic, co by na něj dal, tak někoho pošle pro ovoce, aby měl doma klid. To je nejjednodušší quest.
Jindy začne řvát znova, tak řekne někomu kudy ta bába chodí na procházku, ať jí jednu flákne na někam jí zakope. Potom zas někoho pošle ke pro stráže, že má podezření, že mu chtěj zabít ženu, která se šla projít. Hráč zabije ženu, stráž hráče a když si přijde pro peníze ten, co nesl zprávu, tak ho pošle ho hajzlu. To je typickej jednorázovej quest.
photter wrote:já sem totiž zažil, jak takovýdle "questy" vypadaj
lowlvly kempujou u "zadavatelů" a čekaj, až to vypadne - jak to vypadne, předaj to hilvlu, kterej požadovanou věc hravě sežene, low bere expy, hi bere zlato, so simple

Jo a už mě mimochodem sere, jak jsou všichni děsně chytrý, jak co jak bude, ještě než se to stane. To je jak s tim CvC, kde do mě pořád jistý jedinci hustěj, jak budou drowové běhat po povrchu a zabíjet všechny na potkání.