Page 4 of 4

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 09:39 15. May 2008
by Awadar
nevím jestli myslíš to co jsme spali posledně, ale to byla ubytovna Plzeň

http://www.mapy.cz/#x=130640768@y=13475 ... _145950593

číslo 4

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 09:53 15. May 2008
by nomis_b
Aznar wrote:kdybys byl ozralej, tak ti nejaky piskani nevadi :lol:
No ja spal dobre.. ale to sem jeste nevedel, ze kdyz mame rano sraz v 9 u auta, ze se mi krata s Jonnym nasackujou v 8 ke mne do pokoje, protoze sem jako jediny mel televizi :D
Viz posledni fotky z rana..

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 12:07 15. May 2008
by Krata
To bylo protože si někdo splet hodiny, z nějakýho důvodu sem měl v mobilu budík na půl osmí tak sem v tolik stával s vědomím, ža v osm pojedem :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 13:28 15. May 2008
by Daanri
No tak to vyzera velmi slubne ze dojdeme aj my zo Slovenska. :wink: Zatial sme 4 (Daanri, Fuxxo, Sucelus, Hacanus) ludia co pojdem skoro isto, mozno este jeden novy sa prida. Len sa prihovaram za ten termin 21.6. Vyhovuje to viac bo to bude po vyplate a sobota kvoli dlhej ceste, bo sice prideme v piatok, ale az niekedy neskoro vecer a to budeme rozbity z cesty. :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 15:01 15. May 2008
by Jonny
No ja spal dobre.. ale to sem jeste nevedel, ze kdyz mame rano sraz v 9 u auta, ze se mi krata s Jonnym nasackujou v 8 ke mne do pokoje, protoze sem jako jediny mel televizi :D
Viz posledni fotky z rana..
Ja za to nemoh, klidne bych vydrzel v tom lihovym komatu celej den, ale Krata me vykopal z postele, ze uz na nas vsichni cekaj... :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 19:29 15. May 2008
by Krata
protože někdo splet budík... ale já to nebyl.. to je blbost.. určitě.. snad.. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 19:36 15. May 2008
by Aznar
kdybys vic chlastal, tak te nejakej budik ani nemohl probudit :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 19:38 15. May 2008
by Lord_Berserk
:mrgreen: jooo tak Aznar po minulym srazu padal z chodniku a svadel to na vitr

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 19:39 15. May 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote::mrgreen: jooo tak Aznar po minulym srazu padal z chodniku a svadel to na vitr
blbost, vsechno popiram :mrgreen:
co si nepamatuju, to se nestalo :twisted:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 21:25 15. May 2008
by Jonny
No jo, to byl ten nevychlazenej magistr k ranu v nonstopu...a vzpominam si, ze nebyl jenom jeden :lol: Ale ja taky doted nevim, jak sem se vyskytnul rano ve svy posteli v nejvyssim patre na zamceny ubytovne...Se asi slitovalo nejaky DMko... :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 22:00 15. May 2008
by Aznar
Jonny wrote:No jo, to byl ten nevychlazenej magistr
a za to stejne muze berserk, byl to jeho napad a pak s nami ani nepil :roll: :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 06:37 26. May 2008
by Krata
Tak co? kdy bude?

Aznar: mě spíš budilo Jonnyho chrápání :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 08:22 27. May 2008
by Aznar
nejak to tu utichlo... mozna jenom pro konkretnejsi termin srazu by bylo dobry brat v uvahu zapasy Ceska na ME :wink: