Page 4 of 6

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:02 22. May 2008
by Neithan1
Dariene, dal se stebou budu bavit jedine v tom pripade, ze mi reknes slusne jmenem.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:03 22. May 2008
by Lord_Berserk
Kiri wrote:tady tady tady tady tady dam...............a to je konec pratele. Kdo chce kam, kopneme ho tam.

P.S.: K nesmylsu patri jen vetsi nesmysl :idea:
tak a takhle se sbiraj prispevky :D ...ty vole Kiri uz je rytir to neni mozny ...to ti Rejty votevrel nakej skrytej Topic kam si pises sam se sebou ne ?

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:18 22. May 2008
by kaz
Ach jo lidi, neblbnete z toho uz? :mrgreen: (cha cha, plus jeden prispevek pro mne) :wink:

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:19 22. May 2008
by igor
Hm, ať Darien kritizuje, navrhuje, lobuje za větší podporu druidů nebo jen tak píše... tak jeho příspěvky se dají aspoň číst a vždycky to má podle mě hlavu a patu. Takže bych neřek že svýma někdy dlouhýma textama sbírá lehce příspěvky.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:46 22. May 2008
by Neithan1
No tak to vyzera ze mame na vec odlisne nazory.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 21:53 22. May 2008
by melvik
Me se Darienovi prispevky jsou sympaticke. Vlastne si vsechny kvuly delce nectu, ale vzdy je videt ze si s nima dal praci a ma je pekne zformatovane. Takze si myslim, ze je prinosnym spamerem :)

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 22:04 22. May 2008
by Marvin
Je zvlastne ako sa casy menia, donedavna tu bol Darien nepriatelom celej thalie, do kazdeho topicu pisal nieco o druidoch alebo o tom ako je nieco nefer (aj ked to nesuviselo vzdy s tym topicom) a kazdy mu za to nadaval do spamerov, a DM z neho mali nervy v .....
Teraz Darien prestal kritizovat, ale zacal byt mily a hovorit ako je vsetko fajn a DM su bozie, zalozil si vlakno kde pise kazdy svoj dojem aj ked na nim len preleti vtak a uz je nazor taky, ze jeho prispevky su fajn, su logicke, maju hlavu a patu, su obsahovo cenne ....
Tak ako pisal Keneth, Darien, za dobu rovnajucu sa asi jednej tretine casu co je na foru Kiri, stihol nazbierat viac ako dve tretiny prispevkov nez ma kiri. Ale Kirimu sa tu ide nadavat do prispevkoveho huntera... mne to nejde logicky do hlavy, asi som debil.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 22:42 22. May 2008
by melvik
Hlavně to bereš asi moc vážně ty debaty :)

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 22:55 22. May 2008
by Marvin
melvik wrote:Hlavně to bereš asi moc vážně ty debaty :)
Asi hej, niektore veci jednoducho nemozem brat inak :) som uz raz taky...

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 07:12 23. May 2008
by LDamian
1. Jste OT.
2. Darien ma proste cas a to, ze ho to tu bavi a zajima projevuje tim, ze se chova jako grafoman. Zkratka jedna z forem sebevyjadreni. :)
3. Ty tituly jsou pekne, k slechtici Darienovi a k rytiri Kirimu samozrejme gratuluji, ted uz jen aby se to povedlo i ve hre a potom pripadne v realu. :)
4. Kdejaky WB nebo DM tu ma stejne podstatne vic.
5. Jsem OT.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 09:53 23. May 2008
by Darien
Já nechápu, o čem to tu někteří blábolíte:)

Kritizuji každou chvíli něco, ale ne programově. Co se mi nelíbí to napíšu, mám už takový styl (Damián ví) asi osm nebo deset let, co hraju onlinovky, neumím krátké texty, mám potřebu to vyjádřit do detailu. Zároveň ale, protože nejsem prudič z povolání, ale všechno dělám jen proto, aby ta hra byla (z mého subjektivního pohledu) lepší, tak samozřejmě nepíšu jen kritické poznámky proboha, ne?

A rád bych opravil ty pro mne nepochopitelné jedince, kteří si nějak neuvědomují, že na tomhle foru jsem od 3. února, což budou za chvíli čtyři měsíce.

Co se DM týče, rád s nimi vycházím dobře, mám tendenci se s nimi bavit normálně, jako rovný s rovným, protože jsou to proboha normální lidi, krom toho, že prostě správcujou nějakou hru a navíc mi už je taky docela dost a někteří DM jsou asi tak o půlku mladší než já:)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teď k tématu - DM nastražte uši, nakopíruju sem pro větší přesnost svůj rozhovor z ICQ s Otakarem Shonem, kterého asi znáte mnozí jako recenzenta her a taky přispěvovatele na živě.cz:

Darien (09:10:20 23/05/2008)
Nazdar Oto

Darien (09:10:34 23/05/2008)
tak mne napadlo, ty pořád děláš pro nějaký herní časopisy nebo weby?

xentar (09:10:44 23/05/2008)
ahoj no, level sjme poslal do háje, ale pro BW píšu

Darien (09:13:17 23/05/2008)
no.... my zrovna vedeme na Thalii (neverwinter) diskusi, jak tam přitáhnout víc lidí, který o neverwinteru moc neví... oni všichni šílí po těch moderních masových onlinovkách, které jsou ale co se RP týče, velmi studené a not user friendly... moc rádi bychom, aby se NWN připomnělo hráčům, aby se jim připomnělo, že jsou české světy, co všechno ta hra nabízí a ideálně představili třeba právě nádhernou Thalii...

xentar (09:25:05 23/05/2008)
tak mi pošli podklady a já to píchnu do online světů, ale pouze za předpokladu, že pro hrnaí vyžadujete originální hru, jinka ne

Darien (09:25:44 23/05/2008)
no, je tam kontrola CD key a IP adresy, ale víc to asi zajistit nejde.



Takže - může se toho někdo ujmout? Já na to čas nemám, a nejsem takový znalec Thalie a jiných světů, ale když to připravíte, tak mu to pošlu.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 10:19 23. May 2008
by kucik
:lol: :lol: Dneska tu jsou vazne perly.

Reklama:
Osobne bych rekl, ze idealni cas pro reklamu bude v dobe, az bude hotovy craft a vsechno co chcem udelat. Na druhou stranu neni dle meho nazoru rozumne myslet si, ze nekdy nastane okamzik, kde bude hotove vsechno :mrgreen:

Nedovedu posoudit, jak dobry napad je, udelat ted nejakou masovou reklamu. Rad bych, aby byl pred tim hotovy craft a web a... ale nevim, nakolik je to realne.

Ad vyzadovani orig. hry:
Jde v podstate jen o pridani fraze, ze je vyzadovana originalni hra a o to, aby se tu verejne nepoflakovaly navody, jak to obejit. Igor navic slibil rozsirit ochranu CDkeye (nevim, jak je dalelo), takze tady bych problem nevidel.
Ted jen nejakeho zrucneho grafomana.

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 10:27 23. May 2008
by photter
právník nejsem ale co se legálnosti týká, soudím, že:
ochrana hry je věcí distributora hry, nikoli provozovatele světa
pokud provozovatel světa nedělá nic, čím by ochranu distributora obcházel, splňuje podmínku, co si ten redaktor dal
víc bych si s tím nelámal hlavu

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 12:08 23. May 2008
by DenGrasse
photter wrote:právník nejsem ale co se legálnosti týká, soudím, že:
ochrana hry je věcí distributora hry, nikoli provozovatele světa
pokud provozovatel světa nedělá nic, čím by ochranu distributora obcházel, splňuje podmínku, co si ten redaktor dal
víc bych si s tím nelámal hlavu
presne
kucik wrote:Jde v podstate jen o pridani fraze, ze je vyzadovana originalni hra a o to, aby se tu verejne nepoflakovaly navody, jak to obejit.
víc nikdo chtít nemůže

Re: Návštěvnost Thalie

Posted: 16:07 23. May 2008
by kucik
Mame ode dneska banner na aragorn.cz. Celkem dost navstevovanej server s DrD tematikou.