Page 4 of 7
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 13:47 06. Feb 2010
by Modrovousice
V Karathských dílnách:
DM: "...přeji krásný zbytek dne"
Rafael: "Vám také pane bože... ehmm Dm"
*načítání lokace podsvětí*

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 00:36 15. Dec 2010
by Prdovous
*blbá banda skřetů, nejsem padavka, to zvládnu!*
Aneb když jde začínající nwn lama s rp buildem expit sám

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 03:30 20. Dec 2010
by Prasokralik
Jen kouknu támhle do pokladnice a padáme.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 13:18 21. Dec 2010
by Prasokralik
Rien: Ario nelez tam.
*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*
Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 13:20 21. Dec 2010
by -RoF-
Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.
*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*
Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a

Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.
Stane se
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 13:26 21. Dec 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.
*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*
Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a

Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.
Stane se
To je dobře ne? Pořád tě aspon může něco překvapit. Aspon to není nuda.

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 13:31 21. Dec 2010
by Sorrow
Efu psal :To je dobře ne? Pořád tě aspon může něco .....
Pleteš se, je přece lepší o všem vědět a to nejlépe dopředu.
Co by to bylo přece za hru, když bys nevěděl co tě kde a kdo čeká...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 14:20 21. Dec 2010
by Woxa
-RoF- wrote:
Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no.
Stane se
Svet se meni a my s nim

Kdyby me nekdo furt vybiral pokladnicku, tak ji taky napojim do zasuvky, aby me tam dotycny lezt prestal
Ale je pravda, ze me trochu prekvapilo, kdyz jsme jednou na levelu XY (dost malo) sli ke skretum a narazili na past, kterou jsme nejenom nevideli, ale ani neprezili

Obcas se vyskytne past, ktera je pro danou lokaci trosku drsnejsi, ale zivot dobrodruha holt neni pericko.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 09:17 22. Dec 2010
by sendys
to tam ale mohl dat i hrac:-D
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 09:18 22. Dec 2010
by sendys
Posly sem dalsiho ! at se nenudim
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 01:07 28. Dec 2010
by Woxa
přesné citace to asi nebudou, ale zhruba něco v tomhle smyslu proběhlo:
a: kdyby nás Xi'an chtěla mrtvé, zemřeli jsme i cestou
b: třeba si s námi jen hraje a hledá vhodnější příležitost
c: nebo nás nechá zemřít až ustoupíme před touhle zkouškou
(neustoupili jsme, a stejně nás ta mrcha zhebout nechala)
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:55 27. Jan 2011
by XŠevyX
" Počkej , jen něco zkusím "
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:33 12. Aug 2011
by Jachym
Giermik : Drak.
Cawaler : Máme naději že je to jen iluze
po chvíli : zkusíme třeba ta iluze draka není až tak silná.
po 2 minutách : tlačenice v očistci .
Pro informaci : přišel jsem o vylepšenou pavezu + 1 ++..
meč +2 ++ , plášt s odolností , helmu s pohlcením, amulet , prsteny , boty, opasek , expi a část zlata. Nešlo to ale jinak byl to páteřní qest, stačilo že jeden z nás přežil.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 14:42 15. Aug 2011
by Hafen
Po tydnech koleckovani skretvedich bosu, kdy uz nebyly povazovany za zadnou hrozbu ani kdyz se omylem trefili
Kdyz kamos byl u me mamky v horicich, tak jsem rano vstal a se tak otocim pres rameno:
"Jen si skocim pro zlato a drop od skretveda, to je tak pul hodky. Je to dobry, uz jen 2k na lvl a bude po dvou tydnech lvl"
....
"Vis co...radsi jedem pro to pivo...¨"
(sem se trosku zasek, dostal pecku a jako naschval kritik za 70)
Edit:
"Zkusime to s tim co mam, snad to pujde bez ochrany" (20 min do meditace)
*vodni elemental severes himself to attempt Drown
*vodni elemental killed ulviiran
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 00:11 02. Apr 2012
by Hafen
"I hope you can detect those scouts,"
"Sure sister, I can,"
"Fine, sneak ahead and reveal them to us,"
Nalmur'ss se plizi pred moji knezkou, najednou vyskoci sest npc drowich scoutiku. Po kratke zurive bitce je pobiju, dojdu k telu Nalmura a stouchnu do nej palcatem.
"You said you can detect them!"
Tell: "Well, i usually do..."