Page 4 of 7

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 13:47 06. Feb 2010
by Modrovousice
V Karathských dílnách:
DM: "...přeji krásný zbytek dne"
Rafael: "Vám také pane bože... ehmm Dm"
*načítání lokace podsvětí*
:)

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 00:36 15. Dec 2010
by Prdovous
*blbá banda skřetů, nejsem padavka, to zvládnu!*

Aneb když jde začínající nwn lama s rp buildem expit sám :D

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 03:30 20. Dec 2010
by Prasokralik
Jen kouknu támhle do pokladnice a padáme.

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 13:18 21. Dec 2010
by Prasokralik
Rien: Ario nelez tam.

*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*

Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a :D

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 13:20 21. Dec 2010
by -RoF-
Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.

*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*

Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a :D
Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no. :roll:
Stane se

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 13:26 21. Dec 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:Rien: Ario nelez tam.

*rána elektrickou pastí*
*načítání podsvětí*

Vlezla... a kdo myslíte že jediný umřel? Svět je ku**a :D
Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no. :roll:
Stane se
To je dobře ne? Pořád tě aspon může něco překvapit. Aspon to není nuda. :P

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 13:31 21. Dec 2010
by Sorrow
Efu psal :To je dobře ne? Pořád tě aspon může něco .....

Pleteš se, je přece lepší o všem vědět a to nejlépe dopředu.
Co by to bylo přece za hru, když bys nevěděl co tě kde a kdo čeká...

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 14:20 21. Dec 2010
by Woxa
-RoF- wrote: Jo tak v lokaci kde pasti nikdy nebyly a ted je tam řaeda epických pastí, je to hezké no. :roll:
Stane se
Svet se meni a my s nim :) Kdyby me nekdo furt vybiral pokladnicku, tak ji taky napojim do zasuvky, aby me tam dotycny lezt prestal :D

Ale je pravda, ze me trochu prekvapilo, kdyz jsme jednou na levelu XY (dost malo) sli ke skretum a narazili na past, kterou jsme nejenom nevideli, ale ani neprezili :) Obcas se vyskytne past, ktera je pro danou lokaci trosku drsnejsi, ale zivot dobrodruha holt neni pericko.

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 09:17 22. Dec 2010
by sendys
to tam ale mohl dat i hrac:-D

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 09:18 22. Dec 2010
by sendys
Posly sem dalsiho ! at se nenudim

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 01:07 28. Dec 2010
by Woxa
přesné citace to asi nebudou, ale zhruba něco v tomhle smyslu proběhlo:
a: kdyby nás Xi'an chtěla mrtvé, zemřeli jsme i cestou
b: třeba si s námi jen hraje a hledá vhodnější příležitost
c: nebo nás nechá zemřít až ustoupíme před touhle zkouškou

(neustoupili jsme, a stejně nás ta mrcha zhebout nechala)

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 22:55 27. Jan 2011
by XŠevyX
" Počkej , jen něco zkusím "

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 16:33 12. Aug 2011
by Jachym
Giermik : Drak.
Cawaler : Máme naději že je to jen iluze
po chvíli : zkusíme třeba ta iluze draka není až tak silná.
po 2 minutách : tlačenice v očistci .
Pro informaci : přišel jsem o vylepšenou pavezu + 1 ++..
meč +2 ++ , plášt s odolností , helmu s pohlcením, amulet , prsteny , boty, opasek , expi a část zlata. Nešlo to ale jinak byl to páteřní qest, stačilo že jeden z nás přežil.

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 14:42 15. Aug 2011
by Hafen
Po tydnech koleckovani skretvedich bosu, kdy uz nebyly povazovany za zadnou hrozbu ani kdyz se omylem trefili :biggrin:

Kdyz kamos byl u me mamky v horicich, tak jsem rano vstal a se tak otocim pres rameno:

"Jen si skocim pro zlato a drop od skretveda, to je tak pul hodky. Je to dobry, uz jen 2k na lvl a bude po dvou tydnech lvl"

....

"Vis co...radsi jedem pro to pivo...¨"

(sem se trosku zasek, dostal pecku a jako naschval kritik za 70)


Edit:
"Zkusime to s tim co mam, snad to pujde bez ochrany" (20 min do meditace)
*vodni elemental severes himself to attempt Drown
*vodni elemental killed ulviiran

Re: Poslední věty před smrtí

Posted: 00:11 02. Apr 2012
by Hafen
"I hope you can detect those scouts,"
"Sure sister, I can,"
"Fine, sneak ahead and reveal them to us,"

Nalmur'ss se plizi pred moji knezkou, najednou vyskoci sest npc drowich scoutiku. Po kratke zurive bitce je pobiju, dojdu k telu Nalmura a stouchnu do nej palcatem.
"You said you can detect them!"
Tell: "Well, i usually do..."