Page 4 of 4

Re: smrt a oživení

Posted: 11:29 21. May 2008
by kucik
Asi bych mel rikat, ze je to vychcany chovani AI (coz teda asi je) a ze to tak ma bejt, ale ve skutecnosti se mi v ty AI nechce stourat a zkoumat, proc to tak je.

Re: smrt a oživení

Posted: 11:34 21. May 2008
by photter
to tě stejně nemine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale teď to nech plavat, mít rozdělanou AI a craft najednou, to je buď na blázinec nebo protialkoholku :lol: