Page 4 of 5
Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 19:07 13. Nov 2008
by Rejty
Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 19:09 13. Nov 2008
by kaz

je to trapas
Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 19:11 13. Nov 2008
by kaz
hele, ze to neni na furt
to se asi jeste nikomu nestalo
to mam z toho, ze su hodnej na pritelicka

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 19:25 13. Nov 2008
by Prometheus
Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 19:33 13. Nov 2008
by kaz
aha
no snad za par let nekoho napadne ze to neni socha, ale zkamenelej alchymista

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 21:58 13. Nov 2008
by Krata
Jelsi to bylo někde u kotle tak máš šanci že tě někdo najde a možná ti pomůže... jesli tě teda nepotká Berserk

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 23:07 13. Nov 2008
by kucik
Tenhle lektvar je trosku upravenej oproti normalnimu zkameneni. Jsou do sebe spojene efekty kamenne kuze a zkamaneni. Priznavam, je to takovy muj chytak. Postava se stava prakticky nezranitelnou, dokud z ni nekdo doslova neomlati tu redukci, pak pomine i zkameneni.
Takze resenim je tentokrat hruba sila

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 23:08 13. Nov 2008
by Lord_Berserk

doufam ze te najdem driv... Huh divna socha...my prodat a mit halda penez

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 00:48 14. Nov 2008
by kaz
*polk* a sakra, to jsou vyhlidky
nova vyhlaska v Karathskem kralovstvi:
"vsichni jsou povinni, nosit u sebe svitek odkameneni, nebot nikdy nevite, komu tim pomuzete, v pripade ze se vam penez nedostava, sezente si aspon tupou zbran"
Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 10:18 14. Nov 2008
by DenGrasse
vidíš.. kdyby se to stalo v budoucím cechu, mohl bys stát v koutě jako věšák... hezky v tepla a bezpečí

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 10:31 14. Nov 2008
by kaz
DenGrasse wrote:vidíš.. kdyby se to stalo v budoucím cechu, mohl bys stát v koutě jako věšák... hezky v tepla a bezpečí

Tak to dekuju, same lepsi vyhlidky, bud me nekdo proda jako sochu, nebo me nekdo rozbije na material kamenne zidky, a nebo ze me bude vesak

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 10:43 14. Nov 2008
by kaz
Tak nevim jestli to sem mam napsat(uz to bohuzel pisu

)
Tedka jsem se lognul, a uz nejsem kamenej

asi to zrusil restart v noci, nebo nekdo rozbil sochu, kdyz jsem nebyl ve hre (coz je asi blbost)
Takze delejte vseci, jako ze nic
*Otevrel oci. Zmatene se rozhlizi. Lezi v trave, kousek od karathskeho alchymisty. Boli ho cele telo, ztezka dycha. Je cely pokryt jemnym kamennym prachem. Snazi se premyslet co se vlastne stalo. V krecovite zatnute ruce, svira malou lahvicku. Pricichne k ni a zamraci se, zacina chapat co se stalo.....*

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 10:49 14. Nov 2008
by DenGrasse
kdyby tam byly ještě ztráta paměti, bylo by to zajímavější...
kaz wrote:
*Otevrel oci. Zmatene se rozhlizi. Lezi v trave, kousek od karathskeho alchymisty. Boli ho cele telo, ztezka dycha. Je cely pokryt jemnym kamennym prachem. Snazi se premyslet co se vlastne stalo. V krecovite zatnute ruce, svira malou lahvicku. Pricichne k ni a zamraci se, nic si nepamtuje.. opatrně olízne pár posledních kapek... a cítí, jak jeho tělo tuhne.....*

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 10:53 14. Nov 2008
by kaz

to jo, jako ze bych si nasel v poznamkach posledni objeveny lektvar, a zkusil ho vypit, protoze nevim co dela?

Re: Upravy kouzel - informace
Posted: 11:06 14. Nov 2008
by kucik
Jo, já myslim, že jsem to nenastavoval jako permanentní, ale jenom jako hodně dlouho trvající. Ono vypít to někde v odlehlém koutě světa a čekat rok, než tam někdo zavítá...