Page 4 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:34 01. Jun 2008
by kucik
My, co pijem vyhradne Herraduru Aňejo, ji neprznime zadnym citronem, ani jinejma nesmyslnejma rekvizitama, takze nejakyho zdlouhavyho ritualu bych se nebal.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 15:40 01. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:My, co pijem vyhradne Herraduru Aňejo, ji neprznime zadnym citronem, ani jinejma nesmyslnejma rekvizitama, takze nejakyho zdlouhavyho ritualu bych se nebal.
Doufám,že se v té hospodě dá kouřit

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 15:56 01. Jun 2008
by Rejty
Ja zadny tvrdy sracky pit nebudu, pak to spadne dopada.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 15:59 01. Jun 2008
by igor
Teď mě ještě napadlo... lidi prosim vás dávejte Rejtymu pozor na foťák, má tendenci ho mít všude jen ne u sebe

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:19 01. Jun 2008
by Shifter
Pivo wrote: Doufám,že se v té hospodě dá kouřit

Ty nevíš, že je zamluvenej nekuřáckej saloon? BudeŠ muset chodit na hajzl

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:20 01. Jun 2008
by kucik
Rejtyho putovni fotak urcite rano nekde vyplave, jako posledne.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:26 01. Jun 2008
by Krata
jo u nás na pokoji.. chvíli mi trvalo než sem si uvědomil co tam dělá

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:40 01. Jun 2008
by Pivo
Shifter wrote: Ty nevíš, že je zamluvenej nekuřáckej saloon? BudeŠ muset chodit na hajzl

Na hajzl bude chodit vic lidi a na cigaro to urcite nebude

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:48 01. Jun 2008
by Aznar
na thalii hrajou sami nekuraci
jinak snad budu mit taky cas dorazit

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 16:54 01. Jun 2008
by Daanri
No prr ja taky dufam, ze se tam da zapalit, inac sa budeme kazdu chvilu masovo presuvat do nakeho fajciarskeho priestoru.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 17:00 01. Jun 2008
by Shifter
No vzhledem k počasí stejně asi budeme sedět venku, ne? Nakonec ať to bude tak či onak, stejně se nakonec bude chodit do "fajciarskeho priestoru"

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:41 01. Jun 2008
by Jonny
Já sem to v tom nonstopu řikal, že to Rejtymu beru, páč jedinej zůstávám ráno v Plzni...A nakonec se taky k majitelovi dostal...Kdybys tam Rejty místo foťáku nechal tu flašku, dopadlo by to možná jinak...

Ale vpoho, budu zas ostřížím zrakem sledovat všechny odložený věci...
Sakra, že já někdy nehrál zloděje...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:15 02. Jun 2008
by fuxxo
Fuxxo (Luthien) alias black_smith (Lilienn)
ja sa tiez neviem dockat... uz ratam dni...
co sa tyka chlastu tak mne je jedno ake pivko sa capuje len nech je dobre a myslim ze tam u vas je vetsina GOOODDDD a myslim ze to neostane len v jednej hospode...
miesat by som nechcel lebo potom hrozi aj nejaky ten WINDOWS a rad by som si aj nieco pametal

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:37 03. Jun 2008
by Kiri
este ze uz nekourim, s pivem to tu je taky nekdy slozity. Zalezi co se vybere za knajpu

tentokrat to bude bez plesek

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:25 05. Jun 2008
by Hacanus
No pratele my uz se nemuzeme dockat i kdyz ja se taky tesil na Plzen ale vypiju vsechno jen kdyz to tece, kourit se tam snad bude a nejenom cigara a pak uz to bude vsem jedno

no nase delegace ze Slovenska urcite poda reprezentativni vykon, tesim se na setkani