Page 4 of 13

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 13:34 01. Jun 2008
by kucik
My, co pijem vyhradne Herraduru Aňejo, ji neprznime zadnym citronem, ani jinejma nesmyslnejma rekvizitama, takze nejakyho zdlouhavyho ritualu bych se nebal.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:40 01. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:My, co pijem vyhradne Herraduru Aňejo, ji neprznime zadnym citronem, ani jinejma nesmyslnejma rekvizitama, takze nejakyho zdlouhavyho ritualu bych se nebal.
Doufám,že se v té hospodě dá kouřit :!:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:56 01. Jun 2008
by Rejty
Ja zadny tvrdy sracky pit nebudu, pak to spadne dopada. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 15:59 01. Jun 2008
by igor
Teď mě ještě napadlo... lidi prosim vás dávejte Rejtymu pozor na foťák, má tendenci ho mít všude jen ne u sebe :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:19 01. Jun 2008
by Shifter
Pivo wrote: Doufám,že se v té hospodě dá kouřit :!:
Ty nevíš, že je zamluvenej nekuřáckej saloon? BudeŠ muset chodit na hajzl :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:20 01. Jun 2008
by kucik
Rejtyho putovni fotak urcite rano nekde vyplave, jako posledne.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:26 01. Jun 2008
by Krata
jo u nás na pokoji.. chvíli mi trvalo než sem si uvědomil co tam dělá :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:40 01. Jun 2008
by Pivo
Shifter wrote: Ty nevíš, že je zamluvenej nekuřáckej saloon? BudeŠ muset chodit na hajzl :D
Na hajzl bude chodit vic lidi a na cigaro to urcite nebude :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:48 01. Jun 2008
by Aznar
na thalii hrajou sami nekuraci :wink:

jinak snad budu mit taky cas dorazit :-)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 16:54 01. Jun 2008
by Daanri
No prr ja taky dufam, ze se tam da zapalit, inac sa budeme kazdu chvilu masovo presuvat do nakeho fajciarskeho priestoru. :lol:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 17:00 01. Jun 2008
by Shifter
No vzhledem k počasí stejně asi budeme sedět venku, ne? Nakonec ať to bude tak či onak, stejně se nakonec bude chodit do "fajciarskeho priestoru" :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 21:41 01. Jun 2008
by Jonny
Já sem to v tom nonstopu řikal, že to Rejtymu beru, páč jedinej zůstávám ráno v Plzni...A nakonec se taky k majitelovi dostal...Kdybys tam Rejty místo foťáku nechal tu flašku, dopadlo by to možná jinak... :D Ale vpoho, budu zas ostřížím zrakem sledovat všechny odložený věci... :)
Sakra, že já někdy nehrál zloděje... :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 22:15 02. Jun 2008
by fuxxo
Fuxxo (Luthien) alias black_smith (Lilienn)
ja sa tiez neviem dockat... uz ratam dni...
co sa tyka chlastu tak mne je jedno ake pivko sa capuje len nech je dobre a myslim ze tam u vas je vetsina GOOODDDD a myslim ze to neostane len v jednej hospode...
miesat by som nechcel lebo potom hrozi aj nejaky ten WINDOWS a rad by som si aj nieco pametal :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 00:37 03. Jun 2008
by Kiri
este ze uz nekourim, s pivem to tu je taky nekdy slozity. Zalezi co se vybere za knajpu :D tentokrat to bude bez plesek :D

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08

Posted: 10:25 05. Jun 2008
by Hacanus
No pratele my uz se nemuzeme dockat i kdyz ja se taky tesil na Plzen ale vypiju vsechno jen kdyz to tece, kourit se tam snad bude a nejenom cigara a pak uz to bude vsem jedno :shock: no nase delegace ze Slovenska urcite poda reprezentativni vykon, tesim se na setkani