Page 4 of 13

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:33 25. Jun 2008
by Aznar
nomis_b wrote:...
ten muj post byl psanej v nadsazce, samozrejme sem si domyslel, ze lovec odmen bude vykupovat neco specialniho, ale proste jedinej kdo o ode me neco chtel, byl kozesnik, proto ta narazka :-)
urcite necekam, ze bude mit nad sebou napis lovec odmen, ale v menu dialogu by to mohlo byt poznat ne? nevim co znamena to, ze to muze byt skryty, to si musim s nekym 2min povidat, aby mi az pak neco nabidl?

no aspon me uklidnilo. ze fakt v karathe nekde je, holt pujdu hledat dal :-)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:34 25. Jun 2008
by Rejty
Pozna se podle rozhovoru hned. Dialogy jsem predelal, aby sedely k charakteru npc.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:56 25. Jun 2008
by Rejty
Lovec odmen je v kazdem vetsim meste. Hledejte v dulezitych budovach. V kanalech zrejme nebude.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 13:59 25. Jun 2008
by Aznar
Rejty wrote:Lovec odmen je v kazdem vetsim meste. Hledejte v dulezitych budovach. V kanalech zrejme nebude.
kanal bylo az posledni misto kde sem hledal, kdyz uz sem nevedel kde jinde :mrgreen:
ale zkusim to teda znova :-)

Re: Připomínka ke questům

Posted: 14:28 25. Jun 2008
by kaz
Sice jsem na zadneho lovce odmen jeste nenarazil (asi proto ze jsem ho jeste nehledal :lol: ), ale urcite zadne zviditelnovani, jen at si ho pekne najdem :wink: .

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:06 25. Jun 2008
by Zyga
Chacha, ja uz jednoho nasel, ale nic nechtel :(

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:16 25. Jun 2008
by Aznar
ja uz taky nasel 8)
ale je fakt, ze na miste, kde sem ho moc necekal

Re: Připomínka ke questům

Posted: 15:53 25. Jun 2008
by Neithan1
nomis_b wrote:EDIT: to Neithan: Je jich dost, treba casem bude hledat neco co vis kde zije a budes velice spokojen s odmenou. Btw pobihani za bylinkami velky lvly nezabavi, ale tohle je myslim zajimave pro fsechny.
A nejdena se jenom o vylozene nesplnitelne ukoly. Holt lovec si ty slabsi veci ulovi sam, hleda jen veci, co mu do sbirky chybi. :lol:

Jojo beriem to ako vyhodu, aspon viem ze je este kopa veci o ktorych neviem.

BTW Ivory mala hradby aj pred wipom, teraz ma tie iste akorat su roztiahle do dalsich lokacii.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 18:09 25. Jun 2008
by nomis_b
Zyga wrote:Chacha, ja uz jednoho nasel, ale nic nechtel :(
To ze jednou za restart nic nechtel neznamena, ze to nebude chtit treba za pul, za celou, za vice hodin?? Nemuzu vam presne rikat casy, ale klidne to zkousejte vicekrat denne. Jen takove upozorneni, kvuli splnitelnosti questu je u lovce doost dlouha doba, kdy si dany quest zapamatuje, aby byla sance, ze to stihnete. Bohuzel je to i nevyhoda, ze kdyz neco chce, co vy neznate, nezabijete, atd tak to bude chtit taky hoodne dlouho aniz by se ptal po necem jinem.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:13 25. Jun 2008
by Phantorris
Zřejmně se jedná o nějakou chybu, ale přesto to píši sem.
Takže, Portan v lokaci Planiny - lovecký tábor na otazku jestly nemá nejakou praci a že bych mu něco sehnal odpoví - cituji:
" rovna potrebuji dodavku materialu. Kdyz mi tedy prineses 16 tak ti za ne zaplatim o pulku vice, nez kterykoliv jiny obchodnik.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:30 25. Jun 2008
by photter
tak utíkej pro 16, to vypadá na slušnej kšeft :mrgreen:
nebo žeby tě poslal pro semtele ?

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:36 25. Jun 2008
by Rejty
Ostatni kozecnici jsou ok, spis je chyba v nejaky konkretni surovine, jejiz nazev se v rozhovoru nezobrazuje.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:38 25. Jun 2008
by Neithan1
skor vezme 16 cohokolvek tak si nestazuj :)

Rejty : v Alwarieli, v krcme, v dokoch hostinsky neponuka Q, akurat sa ho mozem opytat ci nechce to co mam u seba, Q som od neho nikdy nebral.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:39 25. Jun 2008
by Rejty
V Alwarielu hostinskej zadnej Q nema.

Re: Připomínka ke questům

Posted: 19:56 25. Jun 2008
by Neithan1
ale ma moznosti "tady to mas vsechno" aj "mam tu neco na prodej, co mi zato das".