Page 4 of 5

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:33 31. Jul 2008
by Rejty
Jinak nevi nekdo jak je to s Marwinem a Neithanem? Trefi sami? Ma na ne nekdo mobil?

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:46 31. Jul 2008
by Jonny
Jestli jsou UE obvody atd., tak to bych si možná taky na něco vzpomněl :)

No, jestli budou Neithan s Marwinem trefovat jako my minulej rok(je pravda, že nám chyběla mapa :D ), tak to jim přeju pevný nervy...Nebejt Kráťovýho kámoše na telefonu, co nám diktoval cestu tady z fóra, tak bloudíme dodnes...Ale aspoň sme poznali všechny polňačky a osady v okolí Konstantinek :D

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 23:14 31. Jul 2008
by igor
Jonny wrote:Nebejt Kráťovýho kámoše na telefonu, co nám diktoval cestu tady z fóra, tak bloudíme dodnes...
Nebyl jsem to já? Když sem vylez na signál tak sem tam měl asi 4 zmeškaný Kráťovo hovory :D
UE = základy, Kirchhoffovo zákony, smyčkový proudy, uzlový napětí, fázorový diagramy, Nortonovo a Theveninovo věta, komplexní čísla a rezonanční obvody...

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 01:25 01. Aug 2008
by igor
Jak trefit na sraz
photter wrote:přesnější lokalizace:
silnice plzeň - vary (20, E49)
mezi úněšovem a bezvěrovem odbočit doleva na konstantinovy lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
a přikládam mapy

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 01:29 01. Aug 2008
by igor
Jinak kdo chce tak může se mnou a s Melvikem sbírat u potoka časový expy, budem kecat a občas se napijeme :twisted:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 02:42 01. Aug 2008
by Marvin
Ospravedlnujem sa, ale ja s Neithanom na zraz nedorazime :( ... okolnosti tomu nepriali. Tak si to tam uzite i za nas (bez nas). Drzim palce nech vam vyjde pocasie a nech sa zabavite :wink:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 07:17 01. Aug 2008
by Pajule
Rejty wrote:
Jonny wrote:Co je UE?
UltraExpení.

no teda Rejty ty by si měl jít příkladem k RP né? :twisted: :twisted: :twisted:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 07:38 01. Aug 2008
by kucik
Mapy jsou super. V kolik budete vyjizdetr z Pilsneru, ze bysme udelali kolonu, at aspon bloudime oragnizovane.
Ja budu chvilku zevlovat v Plzni, ale vyrazim asi po obede.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 08:51 01. Aug 2008
by igor
kucik wrote:V kolik budete vyjizdetr z Pilsneru, ze bysme udelali kolonu, at aspon bloudime oragnizovane.
Toť otázka, my pojedem až Bóďa bude mít hotovo v práci, takže nevim... ale co nejdřív :)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 08:56 01. Aug 2008
by Krata
Ne Igor to nebyl.. nebral mi telefon tak sem volal kámošovi do kolína at jde na net, řekl sem mu stránku, postup k mapě a at mě navede :)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 16:27 03. Aug 2008
by Rejty
Tak ja uz sem ze srazu doma, znicenej a s hezkou opickou.

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 17:45 03. Aug 2008
by pepa48
jo já jsem taky celkem skoro mrtvej, ale bylo to supr...myslim že se srázek celkem vydařil ;)

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 17:48 03. Aug 2008
by jaara
Priste na ten vikend vypneme server a uvidime, jestli se zvysi ucast :twisted:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 19:30 03. Aug 2008
by Krata
Ted sem dorazil já, byla to paráda :) .. jen škoda že bylo málo Thalijskejch ale i tak to byla dobrá akcička

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Posted: 22:28 03. Aug 2008
by melvik
nojo ja dorazil az ted :), az na zniceny nohy, ruky a zada to byla parada :D