Page 4 of 5

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 13:46 14. Jul 2008
by Jackouback
Sotva by zvolali bojovej pokrik a napnuli luk, bych se promenil zpet do normalni podoby. Kde je problem?

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 13:53 14. Jul 2008
by Jonny
Pak by to mohlo pokračovat následovně:

Okolní postavy: Pozor, je to nějaká prokletá iluze, snaží se nás zmámit! Viděli jste mozkomora, nenechte se zmást, na něj!!! :D

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 14:24 14. Jul 2008
by nomis_b
Nebo taky:
tell hraci 1: //hele mozkomor, ale ma nad hlavou napis Vasek.
tell hraci 2: //nemuze to byt DM?
tell hraci 1: // ne DM by na nas uz zautocil
tell hraci 2: // jo Dm sou tady vrazdici maniaci
tell hraci 1: // jo tak to asi bude normalni hrac

hrac: Dobry den mozkomore.
M: Zdravicko.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 14:43 14. Jul 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote: hrac: Dobry den mozkomore.
M: Zdravicko.
dobrý den, mozkomore vašku :mrgreen:

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 03:29 15. Jul 2008
by Phantorris
nomis_b wrote:Nebo taky:
tell hraci 1: //hele mozkomor, ale ma nad hlavou napis Vasek.
tell hraci 2: //nemuze to byt DM?
tell hraci 1: // ne DM by na nas uz zautocil
tell hraci 2: // jo Dm sou tady vrazdici maniaci
tell hraci 1: // jo tak to asi bude normalni hrac

hrac: Dobry den mozkomore.
M: Zdravicko.
:lol: :wink: :mrgreen: :lol:

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 08:31 15. Jul 2008
by Jackouback
Asi nemate menavce Vaska moc v lasce co? 8)

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 09:57 15. Jul 2008
by DenGrasse
původně jsem přemýšlel o mozkomoru jackoubackovi, pro lepší ilustraci :-) ale vyhrála klasika:

to není mozkomor, to je vašek!
je to mozkomor, vašek přece koktá...

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 11:53 15. Jul 2008
by Jackouback
Nic z toho, co ste tu vylicili, sem ve hre neudelal. Tak nevidim duvod proc to hazet pod moje jmeno. :shock:

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 12:52 15. Jul 2008
by nomis_b
Jackouback wrote:Nic z toho, co ste tu vylicili, sem ve hre neudelal. Tak nevidim duvod proc to hazet pod moje jmeno. :shock:
Sranda musi byt :D a ty ses jedinej, o kterym se asi vi, ze ses opravdu menavec. Btw ja sem dole ja sem te jeste nikdy nepotkal.. ja si jen delal srandu.. jeslti te to urazilo tak promin.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 12:56 15. Jul 2008
by Jackouback
V pohode. Ja to jako srandu bral. Jen to DenGrassovo prirovnani ke me me trochu zmatlo.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 12:58 15. Jul 2008
by kaz
Kdyz uz jste tu rozjeli diskuzi kolem telepatie :lol: , tak takova otazecka, dokazi se treba carodejove domlouvat pomoci telepatie, nebo muze treba carodej, neco rict telepaticky postave, kdyz s ni nechce nebo nemuze normalne mluvit?

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 13:00 15. Jul 2008
by kucik
kaz wrote:Kdyz uz jste tu rozjeli diskuzi kolem telepatie :lol: , tak takova otazecka, dokazi se treba carodejove domlouvat pomoci telepatie, nebo muze treba carodej, neco rict telepaticky postave, kdyz s ni nechce nebo nemuze normalne mluvit?
Jsem proti.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 13:02 15. Jul 2008
by DenGrasse
kaz wrote:Kdyz uz jste tu rozjeli diskuzi kolem telepatie :lol: , tak takova otazecka, dokazi se treba carodejove domlouvat pomoci telepatie, nebo muze treba carodej, neco rict telepaticky postave, kdyz s ni nechce nebo nemuze normalne mluvit?
no tohle bych řešil až ve chvíli, kdy se prokáže, že čaroděj ovládá telepatii... nikde jsem nečet, že by měl. ale pokud by tomu tak bylo (asi by se to muselo dohodnout s DM), pak je tell dosti vhodný nástroj pro takovou věc, i když by to asi chtělo nějak ošetřit. ale systémově to není zavedené.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 13:12 15. Jul 2008
by kucik
Upřímně řečeno je to jen posvědcení tellu jako IC komunikačního prostředku. Nelíbí se mi to.

Re: Menavec a jeho promeny

Posted: 23:15 15. Jul 2008
by Kiri
telepatie? urcite by se to dalo rozebrat. kdyby to nebyla vec povolani, bylo by to jen za urcitych podminek a s pozehnanim DM, tak to asi neni marnej napad. Pravda, je to pouze omluveni tell kanalu z pohledu IG, ale v hre kde se caruje, dejou se tam fantasy zalezitosti (ponekud nekdy dost utaplnuty), tak nevim, proc by se nemohla vyuzit i telepatie, ktera se tyka i dneska...zbytecne bych tenhle napad nehazel hned za hlavu...