Page 4 of 35
Re: Portrety postav
Posted: 00:36 07. Feb 2008
by kucik
Lian'khyra N'Abarn
Re: Portrety postav
Posted: 05:21 11. Feb 2008
by Anurin
Re: Portrety postav
Posted: 16:12 11. Feb 2008
by jiromir
Zha'linth
je to lehce upravenej portret z nekteryho drowpacku (aby byl lip videt oblicej), kterej je i soucasti mistniho portretpacku takze ho tam uz asi jednou budete mít. Kdo tam nechce mit dva dost podobny vobrazky, at si to prejmenuje na "po_el_m_drow1*.tga" a prepise si ten starej. Taky doufam ze uz ho nikdo nema, ale tady ani jinde jsem ho zatim na nikom nevidel myslim...
Re: Portrety postav
Posted: 19:22 18. Feb 2008
by Lord_Berserk
Berserk "Tupa Sekera"
Oprava mojeho portretu - uschovna na kery to bylo minule umrela - tak kdo nestih... !!!

Re: Portrety postav
Posted: 12:03 27. Mar 2008
by Kratos
Ril-Arn
..Teda dost pozde ..ale prece

Re: Portrety postav
Posted: 12:52 28. Mar 2008
by Marigold
Mol´gloth´aun N´Abarn
Re: Portrety postav
Posted: 18:09 29. Mar 2008
by leontynka
Uf, to mi to ale dalo práci zjistit, jak a co sem poslat!

Portrét Lenvien du Berry:
Re: Portrety postav
Posted: 18:41 29. Mar 2008
by Pajule
Tak rpedem rikam ze ja mam Jullinku z locaultu bo jak se tomu nadava , ale nepmatuju si strankua cirou nahodou ma jeden klucina zejdnu z 10000 postav taky tenhle portret ..takze tady by mel bejt ke stazeni portret : Jullie Pouštní Růže ...
http://mujweb.cz/www/pavlina5/Triss.rar?r=6795
Re: Portrety postav
Posted: 18:53 31. Mar 2008
by Peťas
Cortaude la Foy, Dei-Anangův rytíř:
http://sweb.cz/petrpro/Cortaude.rar
Re: Portrety postav
Posted: 19:35 25. Jun 2008
by Skipp
Tak už som do toho kopol, kto nemá portrét mladého elfa a teda kto chce vidieť ten jeho xychtík nech si ho stiahne tu
http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/477 ... .75KB.html
Re: Portrety postav
Posted: 08:14 09. Aug 2008
by nomis_b
*Kdesi hluboku v podtemu*
*Poklekla pred souchou velkeho pavouka, sepjala ruce a klidnym hlasem pravila *
Mocna Xi´an slituj se nad svymi sluzebniky a vnor do nasich ruk silu, kterou ve tvem jmenu pouzijeme proti tvym nepratelum.
*v tom vytahala obetni dyku a zaborila ji hluboko do otrokovych utrob *
Prijmi tento dar milosrdna Xi´an a ved nase kroky k temnym zitrkum.
Re: Portrety postav
Posted: 09:49 10. Aug 2008
by darmonlor
A domem N'Abarn se opět rozlehla hudba.
Od chvíle co se oběvila nová bardka, harfa v hlavní síni se jen leskne a až na jednoho hobitího spratka s šikovnými prsty který dostal privilegium utírat z ní prach, kolem ní otroci chodí velkým obloukem, obávaje se krutého trestu.
http://disk.isgeek.info/darmonlor@isgee ... cha.tar.gz
Re: Portrety postav
Posted: 12:27 27. Aug 2008
by OneHeart
Re: Portrety postav
Posted: 12:48 01. Sep 2008
by Croden
Re: Portrety postav
Posted: 11:32 12. Oct 2008
by MaSo