ja sem scripter amater, ja k tomu prisel jak slepy k houslim.. ovladam jen par zakladnich veci, ale jestli kucik rekne, jak to udelat, tak to predelam no.. (Jako chapej tak, ze scriptovani NWN delam asi mesic.. neznam vsechny jeho funkce a tagy a tak.. NWN jsem donedavna vyuzival ciste k hrani.. )Sathiran wrote:Je nutne to delat pres promenne a nejde vsechno potrebne navazat treba na tag? Pripadne by slo udelat sadu itemproperties. Bez popisku (neviditelne pro hrace), 1.0 modifikator ceny, +0 level atd., kazdopadne to bude mnohem jednodussi pro persistenci, odstrani se tenhle bug a ted si nejsem jisty, jaky je pomer pouzite pameti a jak rychla je kontrola ma/nema property. Problem je ten, ze bude potreba zmenit itemproperties.2da a tedy zaclenit to do .hak-u
+ nevim jak je na tom ta nova persistence ted..