Page 4 of 7

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:58 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak to si opravdovej hrdina :)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:07 04. Sep 2008
by Lord_Berserk
no pokud nebudu mit druhej den nak brzo hazenou tak bych ten pitnej rezim mozna i dodrzet sel :)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 22:45 04. Sep 2008
by Krata
Phantoris: dyk je to sakra paladin nee? :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:23 05. Sep 2008
by Žorž
Mohu snad všechny tři termíny a netuším, který by mi vyhovoval víc...vždy někdo nebude moci, zatímco někomu dalšímu to které čísílko bude vyhovovat líp. Takže jsem raději označil jen putyku, nikoliv datum...to abych svým nezainteresovaným a nepotřebným názorem nekazil velkolepé boje o ten pravý čas ostatních.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 08:25 10. Sep 2008
by Krata
Hlasoval sem pro 27.9. a pro Kucikovu knajpu ale je mi to fuk..

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 09:42 10. Sep 2008
by kucik
Tak proč hlasuješ, když je ti to jedno? :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 10:05 10. Sep 2008
by Krata
Tohle datum je pro mě takové nejideálnější ale jesli bude jiné víc vhodné tak nejsem proti :) ....

Taky proto že se nudim v práci a nemám do čeho rejpnout :)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:53 11. Sep 2008
by Shifter
Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:34 11. Sep 2008
by Žorž
Výtečně! :)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:50 16. Sep 2008
by Shifter
Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována :twisted:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:10 16. Sep 2008
by Theogil I
Shifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
Tak si dejte něco pořádnýho i za nás :D .
Nějaký dobrý pivo a pořádnou flákotu masa. Rejty bude někdy v Listopadu? pořádat slezinu v Plzni takže se snad uvidíme tam ... jo a jestli to bude v té hospůdce u pivovarského muzea co jsme byli teď v sobotu tak se máte na co těšit ... pivo jako křen (nefiltrovaná plnotučná Plzeň) a k tomu betálná bašta, vypil jsem toho opravdu dost a ráno mě nebolela ani hlava ani břicho, takže nejlepší pivo na světě. :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:45 16. Sep 2008
by nomis_b
hm, 27 tak zkusim prijit. minimalne si to napisu do denicku (.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 15:47 16. Sep 2008
by Krata
:lol:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 20:01 16. Sep 2008
by Žorž
Shifter wrote:Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována :twisted:
No teda, nejsem si jistej, jestli počet naplníme dle přání vydřiduch...eh, majitelů hostince. Osobně nemám s NWN srazy moc expů (míním zkušeností...tak tomu říkám profesionální deformace :mrgreen: ), ale třeba posledně než jsme se všichni došourali ke plzeňskému stolu, uplynula hodina a ještě jsme jej zaplnili tak ze dvou třetin.

Si myslím, pokud to je skutečně prostorná knajpa, tak vzhledem k záloze může být lépe o trošku podcenit účast než přecenit - těch pár lidí se tam v tom případě nacpe stejně i bez rezervace. Což takhle pro...dvanáct, či vesele třináct hlav? Abychom na rychlo nesháněli někoho, kdo by nám naplnil aspoň jakž takž místo. Samozřejumě nechci nikoho podezřívat z pozdního, event. žádného, příchodu! *poposadí si brýle*

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:22 16. Sep 2008
by kucik
Vic jak deset imho nema cenu zamlouvat.