Page 4 of 7
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:58 04. Sep 2008
by Phantorris
Tak to si opravdovej hrdina

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 22:07 04. Sep 2008
by Lord_Berserk
no pokud nebudu mit druhej den nak brzo hazenou tak bych ten pitnej rezim mozna i dodrzet sel

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 22:45 04. Sep 2008
by Krata
Phantoris: dyk je to sakra paladin nee?

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:23 05. Sep 2008
by Žorž
Mohu snad všechny tři termíny a netuším, který by mi vyhovoval víc...vždy někdo nebude moci, zatímco někomu dalšímu to které čísílko bude vyhovovat líp. Takže jsem raději označil jen putyku, nikoliv datum...to abych svým nezainteresovaným a nepotřebným názorem nekazil velkolepé boje o ten pravý čas ostatních.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 08:25 10. Sep 2008
by Krata
Hlasoval sem pro 27.9. a pro Kucikovu knajpu ale je mi to fuk..
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 09:42 10. Sep 2008
by kucik
Tak proč hlasuješ, když je ti to jedno?

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 10:05 10. Sep 2008
by Krata
Tohle datum je pro mě takové nejideálnější ale jesli bude jiné víc vhodné tak nejsem proti

....
Taky proto že se nudim v práci a nemám do čeho rejpnout

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:53 11. Sep 2008
by Shifter
Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 16:34 11. Sep 2008
by Žorž
Výtečně!

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 14:50 16. Sep 2008
by Shifter
Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:10 16. Sep 2008
by Theogil I
Shifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
Tak si dejte něco pořádnýho i za nás

.
Nějaký dobrý pivo a pořádnou flákotu masa. Rejty bude někdy v Listopadu? pořádat slezinu v Plzni takže se snad uvidíme tam ... jo a jestli to bude v té hospůdce u pivovarského muzea co jsme byli teď v sobotu tak se máte na co těšit ... pivo jako křen (nefiltrovaná plnotučná Plzeň) a k tomu betálná bašta, vypil jsem toho opravdu dost a ráno mě nebolela ani hlava ani břicho, takže nejlepší pivo na světě.

Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:45 16. Sep 2008
by nomis_b
hm, 27 tak zkusim prijit. minimalne si to napisu do denicku (.
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 15:47 16. Sep 2008
by Krata
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 20:01 16. Sep 2008
by Žorž
Shifter wrote:Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována

No teda, nejsem si jistej, jestli počet naplníme dle přání vydřiduch...eh, majitelů hostince. Osobně nemám s NWN srazy moc expů (míním zkušeností...tak tomu říkám profesionální deformace

), ale třeba posledně než jsme se všichni došourali ke plzeňskému stolu, uplynula hodina a ještě jsme jej zaplnili tak ze dvou třetin.
Si myslím, pokud to je skutečně prostorná knajpa, tak vzhledem k záloze může být lépe o trošku podcenit účast než přecenit - těch pár lidí se tam v tom případě nacpe stejně i bez rezervace. Což takhle pro...dvanáct, či vesele třináct hlav? Abychom na rychlo nesháněli někoho, kdo by nám naplnil aspoň jakž takž místo. Samozřejumě nechci nikoho podezřívat z pozdního, event. žádného, příchodu! *poposadí si brýle*
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Posted: 21:22 16. Sep 2008
by kucik
Vic jak deset imho nema cenu zamlouvat.