Page 4 of 7

Re: Q

Posted: 12:26 03. Nov 2008
by Rejty
Krata wrote:Edit:
PS: taky se v práci nudíte co? :lol:
Jestli se nudis, tak bys mi mohl konecne napsat do ukolniku ty NPC jak je chces udelat. :wink:

Re: Q

Posted: 12:38 03. Nov 2008
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote: :lol: Ne zrovna sepisuju a kompletuju pár dokumentů k jednomu prokázanému pojistnému podvodu.
Eh... sakra ... ale to já... to bylo jen takový nedorozumění.
Ups .... další .... ježkovi voči to budou senzační Vánoční prémie. :lol:

Re: Q

Posted: 13:04 03. Nov 2008
by Aznar
hehe na tema podvod, pojistny podvod a uverovy podvod sem psal diplomku :mrgreen:
ale jinak se v praci rozhodne nenudim, mam toho tu docela dost

Re: Q

Posted: 11:34 04. Nov 2008
by DenGrasse
Krata wrote:Vzhledem k tomu že nemáte žádný jasný důkaz o tom, že sem s timto souhlasil, či sem to dokonce sám napsal, tak s timto nesouhlasim.. tuto zprávu mohl napsat kdokoliv a k odevzdání vám požadované mnou zadané částky experience je naprosto nesmyslná a neprůkazná
Přineste mi smlouvu s mým pospisem a podpisem svědka, který byl svědkem u mého příslibu, pak začnu uvažovat o poskytnutí stanovené částky. Pokud tak neučiníte tak tvé příspěvky jsou jen výstřel do prázdna, což nemá žádný vlivl na to, zda ti poskytnu či neposkytnu poskytovatelné experience.
Naopak pokud v těchto křivých obviněných budete pokračovat, zažaluji vás za křivé obvinění a požadování neoprávněných mnou poskytovatelných výhod..
Jakožto potenciální právník :lol: si dovolím upozornit, že smlouva nemusí mít psanou podobu mimo případů, kdy tak zákon výslovně nestanoví, tedy je platná i smlouva ústní, nebo vydaná prostřednictvím médií (jako v tomto případě). Navíc, skutečnost, žes příspěvek nenapsal, nemá na posuzování její platnosti žádný vliv, neboť účastníci smlouvy mohli oprávněně nabýt přesvědčení, žes tak učinil, jakožto platně prohlášený DM tohoto serveru. Jinými slovy, závazky plynoucí ze smlouvy jsou platné a vymahatelné (navíc ses proti uveřejnění záznamu nijak neohradil, čímž jsi nedal najevo svůj nesouhlas s ním, jak by bylo lze předpokládat při uveřejnění bez tvého vědomí).
Vzhledem k nákladům na soudní řízení si dovoluji navrhnout, aby ses s odpůrci dohodl na mimosoudním vyrovnání a vysmahl jim požadovanou sumu XP, jinak soud vyhrají a budeš muset přidat ještě poplatky z prodlení (ve výši 5 promile za den prodlení) a spoustu XP pro soud... :mrgreen:
pokud chováš podezření, že tvé jméno bylo administrátorem serveru hrubě zneužito k slíbení fiktivní odměny, můžeš jej zažalovat pro podvod a poškození dobrého jména DM. Ovšem vzhledem k tomu, že správa serveru (logů atd.) a tedy i důkazního materiálu je v jeho rukou, bude velmi těžké mu cokoli prokázat a tak nejspíš prohraješ a budeš muset zaplatit opět soudní výlohy.
PS: ani v jednom případě bych tě nechtěl zastupovat :mrgreen:, nicméně, v případě 1 ti mohu poskytnout konzultaci v zanedbatelné ceně 1200 XP.

Re: Q

Posted: 11:48 04. Nov 2008
by Krata
Ted si mi skazil radost...

tak jinak
Ještě chvilku mě budete štvát a začnu vám ty expy strhávat :twisted:

DenGrass: tobě jako nejrychleji expící postavě na Thalii strhnu rovnou 5 lvl jesli nadále budeš přispívat proti mě :)

Re: Q

Posted: 21:43 04. Nov 2008
by Žorž
DenGrasse wrote:...
Když jsme u justice, musím mimochodem s úctou uznat, že kluci jedni právničtí vskutku dokážou překvapit. Tak se mrkám na právnickou fakultu UK a čtu nadmíru veselé sdělení, připíchnuté nečekaně až teď na začátku listopadu:


Přijímací zkoušky k prezenčnímu studiu v magisterském studijním programu právo a právní věda, oboru právo, pro akademický rok 2009/2010 se NEKONAJÍ.


Nemusím podotýkat, že právě tohoto léta jsem se chtěl zkusmo přihlásit. Vám povím, že PFUK svým uměním šoku strčí všechny Hitchcockovy filmy do kapsy. :D Níže jsem se naštěstí dočetl následující informaci...


Řádný termín přijímacích zkoušek:
Náhradní termín přijímacích zkoušek:


klasická přijímací zkouška nebude
konána, nahradí ji přihlédnutí k
k výsledkům Národních srovnávacích
zkoušek



...akle stejně jě to podraz, obzvlášť takhle naráz. Platit dalších několik set za scio testy a klepat se někde v lavici při nich se mi příliš nechce. :roll:

Re: Q

Posted: 09:41 05. Nov 2008
by Aznar
uz jsme dost OT, mozna celou pravni cast presunte nekam jinam, at kratovi nelezeme do zeli :mrgreen:
ale jinak k prijimackam: ze zkusenosti cloveka, co ma za sebou nejen prijimacky, ale celou pravnickou fakultu UK muzu rict, ze prijimacky co byly doted (pokud se teda za posledni roky nic zasadniho nezmenilo) nebylo zas tak tezky udelat :-) otazky jsi dostal vsechny predem a i kdyz jich bylo pres 5000 a nemel si k nim spravny odpovedi, tak se to dalo naucit skoro zpameti, aniz bys musel mit jakykoliv znalosti :wink:
takze model co zavedli ted bude mit asi trochu vyssi vypovedni hodnotu

Re: Q

Posted: 22:36 05. Nov 2008
by Žorž
Pokračující OT: Rozumím. Sem sem napsal obzvlášť pobaven/šokován prvotním zjištěním, že se zkoušky zničehonic nekonaj... tak jsem to chtěl předat dál. ;)

Ale co se povinných "Scij" týče: Já v sobě tak nějak cítím přirozenou nedůvěru, kdykoliv něco moc směřuje k centralizaci. :D A stejně tak kontrakt s tou společností na mě působí nepatrně...éh...jánabráchovsky. A co si budeme/budu povídat, lze na studentech ze strany Scia s.r.o. vydřít dost slušnou porci zlaťáčků. A stejně vždy zůstanou tací, co testy nějak záhadně získaj a všechny vočuraj. A stejně tak lidičky, co se bláhově nadrtěj na přijímačky a po prvním semestru vypadnou..úplně zbytečně. A internetové stránky PFUK na mě oproti ostatním fakultám působěj svou strohostí až arogantně. A..a...a...vůbec! A dostanu se na protest na DAMU a budu tam propagovat nový, náš, rozměr slova Thalie, pro herce světa reálného úplně neznámý! A tak! :mrgreen:


P.S: Ehm...smazání/přesunutí bude asi opravdu ta nejlepší volba.

Re: Q

Posted: 16:15 06. Nov 2008
by DenGrasse
Krata wrote:Ted si mi skazil radost...
tak jinak
Ještě chvilku mě budete štvát a začnu vám ty expy strhávat :twisted:
DenGrass: tobě jako nejrychleji expící postavě na Thalii strhnu rovnou 5 lvl jesli nadále budeš přispívat proti mě :)
ehm, tohle by mohlo být bráno jako vyhrožování na veřejném místě :mrgreen: , za což se můžeme dobrat zajímavých cifer...

ehm2: cena konzultace se zvyšuje na 5 lvl. :mrgreen:

PS: při své rychlosti expení bych si toho prakticky nevšiml, jelikož získat je mi trvalo zanedbatelných 8 měsíců..... :mrgreen:

Re: Q

Posted: 16:30 06. Nov 2008
by Krata
Jo je to vyhrožování.. a rozmysli si co ted napíšeš :mrgreen:

Re: Q

Posted: 11:27 07. Nov 2008
by Anderson I
Měl bych dotaz na Kratu: Kdypak bude pokračovat quest? Neber to prosím, že chci tlačit, aby to už už pokračovalo, ale bohužel to většinou potřebuji vědět trochu dopředu a nějak přizpůsobit program (přítelkyně, hospoda a tak :twisted: ). Předem moc dík a už teď se těším.

Re: Q

Posted: 11:40 07. Nov 2008
by Krata
Zatim to není jasný, bud bude tuhle neděli nebo během přístího týdne

Re: Q

Posted: 12:55 07. Nov 2008
by DenGrasse
Krata wrote:Jo je to vyhrožování.. a rozmysli si co ted napíšeš :mrgreen:
... neřeknu. dozvíš se z to z obsílky soudu :mrgreen:

Re: Q

Posted: 14:38 07. Nov 2008
by fuxxo
Krata wrote:Zatim to není jasný, bud bude tuhle neděli nebo během přístího týdne
v pribehu zajtrajska dam vediet ci budem moct tuto nedelu dopravit aj moju Lili :?

Re: Q

Posted: 00:56 09. Nov 2008
by fuxxo
takze zajtra by som teda mohol prist ak sa vlastne bude nieco konat
staci dat vediet kedy a kde....