Page 4 of 4
Re: Trička
Posted: 13:59 01. Nov 2008
by Krata
angličtinu bych taky vyřadil
Re: Trička
Posted: 15:03 01. Nov 2008
by Sorrow
Me je to jedno.Byl to jen navrh, tak nechapu to krouceni oci.

Re: Trička
Posted: 17:04 01. Nov 2008
by fuxxo
ja by som tiez bral nejake to tricko...
no momentalne ma nic rozumne nenapada
a suhlasim s Rejtym sme Slovane

Re: Trička
Posted: 14:40 19. Nov 2008
by Krata
Tak jak to vypadá?
