Page 4 of 4

Re: Paladin Mount

Posted: 00:47 19. Apr 2009
by innfra
To jste všichni takový držgrešle a musíte sousedovi házet bordel na zahradu za to že si postavil novou kůlnu?(mám takýho souseda vola...)

Paladin nemůže ani jiný povolání, tak má alespoň koně. To že je náročnej na grafiku, neni to žádnej lag, jen blbá textura bych řekl... a problém s tim než se načte plně do lokace mi u "slabýho" NB trvá 3-4 sekundy a to se škube hra, ne připojení... pak to neni problém a navíc to dělá jen při jízdě, jinak stojící mount mi nevadí vůbec...

Re: Paladin Mount

Posted: 11:55 19. Apr 2009
by Xaarth
Naopak já jsem pro zpetřování hry jako jsou jízdní zvířata, ale musí fungovat správně a ne, že kolem jede paladin na koni a já musím čekat až odjede pryč. :roll:

Re: Paladin Mount

Posted: 11:24 20. Apr 2009
by kucik
Jiný koně už prostě bioware neudělá.