Page 4 of 4
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 14:05 20. Nov 2008
by nomis_b
No jinak, udelal jsem novou verzi toho stolku. Tak jestli od tedka nebude fungovat, tak to sem napiste znovu, at vim, jestli sem to opravil spravne.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe - rozlišení výjměčných výrobků
Posted: 12:03 23. Nov 2008
by monstera
Výkupčí vykupuje obyčejný i výjmečný výrobek za stejnou cenu - myslím, že by tam měla být nějaká cenová bonifkace !
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 17:22 23. Nov 2008
by nomis_b
no abych rekl pravdu, u slozitejsich vyrobku se nektere bonusy pohybuji.. napr nekdy ti vypadne vec +3skill, nekdy +4 skill atd.
Cena u vsech veci se stejnym vyrobnim postupem je vsak zatim dana stejna (vcetne vyjimecnych kusu) Vyjimecne kusy jsou jen pro pripad, ze si chces danou vec nechat a rozhodujes se, ktera je lepsi, tak si samozrejme vyberes vyjimecny kus, ze???
jestli je v tom problem, tak to zmenim no, ale ja v tom problem nevidim. jestli vsak prijde prikaz zhora (Rejty) to nejak bonifikovat, tak to pozmenim.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 10:00 24. Nov 2008
by Theogil I
Ahoj, rád bych se tě zeptal jak jsou nastaveny výkupní hodnoty hotových výrobků. Podařilo se mi včera udělat první prstýnek

je to skvělá a nejraději bych ti vyslovil pochvalu před nastoupenou jednotkou. Vážně se mi to teď moc líbí, trvá to rozumně dlouho , nemusíš tahat kvanta materiálu, neklikaáš jako blbec, triviální věci jsou na tři pokusy ... prostě ráj jak jsem si ho vysnil. No zpět k tomu krasavci

... je to cínový prstýnek s nefritem ... tedy dle obtížnosti jednotlivých surovin to nejjednodušší co jde, však to taky jenom svítí 5m modře, ale stejně to je nejhezčí prstýnek co jsem ve hře viděl (udělal jsem si ho totiž sám

) no a když jsem si odskočil do Karathy tak mi to ten všivák ocenil na 143 zl.. Což není málo pokud nepočítáš náklady. Vezmu to od zadu, nepamatuji si ti sice přesně, ale snad to bude odpovídat. Lepidlo na zasazení kamínku 110 zl., slinovadlo na malou formu +- 10zl, legura cínu 7-8 zl., leštidlo nefrit 7-8 zl. ... to jsme někde kolem 135zl. za náklady na výrobu ... to mě pak ten všivák s nabídkou 143zl. tedy s výdělkem pro mě 8zl. celkem urazil. Ale třeba je to správně ... jak jsem psal je to přece jen první šmuk v celé paletě. Původně jsem čekal, že mi za to nabídne něco mezi 200 - 300 zlatkami abych si jako vydělal na další pokus, ale tohle mě drobátko zarazilo. Pokud je to záměr klidně mi to písni na tomhle to rozhodně nepadá, jak říkám je to skvělé a zase si užívám hru ... takže tímto díky.
Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 17:46 24. Nov 2008
by nomis_b
no cena by se mela k nakladum pohybovat nekde mezi 30% zisku. jde o to, ze sem tam nepripocitaval naklady na vyrobu formy a u tech vseh malych veci se dost promyta skill obchodovani. takze protoze sem pracoval ve sklae 100 - 300.000 tak sem tam tyto male faktory vubec nezapocitaval.. proto ti to vyslo takhel spatne. Jestli je to nejakej problem, tka k vysledne cene dam 30 + (300.000)

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 19:42 24. Nov 2008
by human_wreck
Jedna se jen o ty cínový. Měděný prsteny už celkem vydělávaj. Holt trh je cínovou bižuterii moc nasycenej

Re: Výkupčí polotovarů v Karathe
Posted: 08:42 25. Nov 2008
by Theogil I
Tohle mi stačí, je jasné že se nedá bohatnout či lépe řečeno nějak slušně vydělávat na cínových šmucích, prostě mě to jen zarazilo, budu to brát jako investici do vzdělání, ale jak mi ten šupák nedá pořádnej balík za měděný nebo jednou v budoucnu železný bude si muset obchodní spolek najmout nového výkupčího, statika a řemeslníky na opravu, protože v místnosti výkupu vznikne čirou náhodou první nepojištěný požár na Thalii.
