Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 23:13 11. Nov 2008
PLACOS vše vidí a lhát se nevyplácí, záznamy se vedou skoro o všem i o tom kdo kterou věc kdy vlastnil.
PLACOS see you..
PLACOS see you..
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To ne! To se musí evidovat a potrestat. Dej mi jejich JMÉNA! *posedle nasliní pero a zuřivě otevře nově zakoupený tlustý poznámkový blok s nadpisem "PLACOS pro chudé a pro ty, jejichž velín a vojenské stanoviště měří na výšku pouhých 14,57 metrů"*.monstera wrote:Neithan1 wrote:ach boze![]()
tak za prve, Labir ma velin
Ještě že jsem z EQ už dávno a dávno utekl........ A nikdy se mi nelíbilo, když sem někdo chtěl EQ manýry zatahovat - a byli tu takoví...
MnoKrata wrote: O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)
To by nebylo to nejhorší, ale bláto na hřišti to je to správné pošušňáníčko. Jojo na záchod se prostě musí chodit včas.Rejty wrote:Joooo, umrznete a kdyz si nedojdete vcas na zachod, tak se pocurate!!!