Page 4 of 11

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 23:13 11. Nov 2008
by Krata
PLACOS vše vidí a lhát se nevyplácí, záznamy se vedou skoro o všem i o tom kdo kterou věc kdy vlastnil.

PLACOS see you..

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 00:31 12. Nov 2008
by Žorž
monstera wrote:
Neithan1 wrote:ach boze :roll:
tak za prve, Labir ma velin
Ještě že jsem z EQ už dávno a dávno utekl........ A nikdy se mi nelíbilo, když sem někdo chtěl EQ manýry zatahovat - a byli tu takoví...
To ne! To se musí evidovat a potrestat. Dej mi jejich JMÉNA! *posedle nasliní pero a zuřivě otevře nově zakoupený tlustý poznámkový blok s nadpisem "PLACOS pro chudé a pro ty, jejichž velín a vojenské stanoviště měří na výšku pouhých 14,57 metrů"*.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 08:03 12. Nov 2008
by kaz
:lol: :mrgreen:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 08:44 12. Nov 2008
by Theogil I
Labir sestrojil prototyp CML .... já padám. :lol:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 08:52 12. Nov 2008
by Krata
Postněte to někdo na EQ forum at se braši taky zasmějou :lol:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:34 12. Nov 2008
by Žorž
Tak k tomu bych se raději neuchyloval...PLACOS by nás rozplácnul. ;) Má chapadla všude.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:49 12. Nov 2008
by Anderson I
Já bych zase celou EQ nezavrhoval. Je pravda, že některé systémy se tam zvrhly

systém teploty - do některých lokací prý nejde jít, aby jste nedostali např. úpal, nebo na to sebou musíte nosit kýble vody a nejspíš to stejně moc nepomáhá (ale to mám jen z fóra, odešel jsem ještě před implementací teploty).

nemoci - celkem fajn nápad, ale byl jsem 2 x ve stokách. 3 lidi - poprvé onemocněli všichni, podruhé jen 2. Já naštěstí chytil jen slabší formu, ale jeden z nás chytil tu horší a byl na několik IR dní vyřazen z běžného života (omdlívání, blití kudy chodí ....)

Spawn - přizpůsobuje se síle partičky - to se mi nijak zvlášť nelibí, ale není to zas takový problém, kdyby ! - u solování nebyl bonus tuším 100% - což je třeba odpoledne, kdy jsou na celém serveru 3 lidi (než jsem odešel, tak to tak někdy bylo) moc fajn. :-( Takže jsem se opravdu nudil - není se s kým bavit, nemůžete do dungeonu a když se věnujete sběru, tak jste creeper.

Takže jestli má Thalie v něčem opravdu výrazně navrch, tak je to CRAFT a volnost.

Ale na druhou stranu, ty příběhy na EQ jsou neuvěřitelně hezký. Není tam např. problém vysvětlit proč jsi obživl, protože „druhá strana“ je všeobecně známá. Nebo se tam dá najít knížka jenom o kanálech pod městem a když tam jdete, tak si to odpovídá. Další knížka pojednává o zaniklé civilizaci v poušti, proč zanikla a dá se najít zbytek jejich města a jít dovnitř. Na jeho dně nejspíš bude něco, co ten příběh dotvoří.

Takže bych neříkal že je to celé špatně, třeba se z toho dá něco dobrého vydolovat. Např. hlídání, jestli se někdo neodpojuje v boji (když mu teče do bot) by myslím nebylo od věci. Ale jen ty nejkřiklavější „prasárny“.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:18 12. Nov 2008
by Krata
Dyk je to jenom sranda :wink:

O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)

Jinak ty příběhy k lokacim by nebyli špatný

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:30 12. Nov 2008
by Anderson I
Krata wrote: O teplotě se už mluvilo i tady a nejspíš se i zavede (na severu teplé oblečení jinak budete mít zranění mrazem až umrznete apod.)
Mno :| , to bych si asi ale dobře rozmyslel, jestli to něco přinese. Ono totiž oblečení se musí obléci. Takže bojovník přijde o zbroj - masakr. Zloděj např. o plášť - zamrzí. Mág .... mág přijde o ..... ???? Prostě ne pro všechny je oblečení klíčové. A hlavně, není to kam schovávat. Já mám třeba IR zimní bundu v šatníku = nemusím ji v létě sebou tahat v kapse. Ale kam jí mám dát na Thalii, když zrovna nejdu na sever, tak to vážně nevím - doufám, že nedostanu dobrou radu, ať si pronajmu pokoj.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:44 12. Nov 2008
by Rejty
Joooo, umrznete a kdyz si nedojdete vcas na zachod, tak se pocurate!!!

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:46 12. Nov 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Joooo, umrznete a kdyz si nedojdete vcas na zachod, tak se pocurate!!!
To by nebylo to nejhorší, ale bláto na hřišti to je to správné pošušňáníčko. Jojo na záchod se prostě musí chodit včas.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:50 12. Nov 2008
by Rejty
To bude hazet hlasky jako pri jidle...

mas potrebu dojit si na malou

mas velkou potrebu dojit si na malou!

*postava xxx se pochcala!*

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:53 12. Nov 2008
by Jeanes
lol :D ale tohle Čvachta koná pravidelně už dlouho, dycky když jsem na chvilku afk :D No a jak to bude s tou velkou? Budou taky hlášky "postava xxx se pos...." LOL!

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 12:04 12. Nov 2008
by Žorž
Obdobné hlášky, jaké navrhuje Jeanes, samozřejmě (obdobně jako u jídla) jen u postav s charismou nižší než 10 (ne však že by takových bylo málo... :) ).

Jinak volnější formy...u běžných měšťanek např. "Máš takové zdání, že si budeš v budoucnu muset vyměnit vnitřní spodničku, vnější spodničku, podvlékačky, suknici a plátěnou suknici."

U elfů s charismou nad 17 zase: "Jsi vskutku šokován, že se něco takového může stát"


Bé té vé: S tou zimou/horkem bych to rozhodně nezavrhoval, podle mě to dokresluje atmosféru (teď má člověk na monitoru bílou plochu/zelenou/žlutou/červenou/šedou...plochu, a mo pocitů z prostředí nevychází. Zkrátka aby byla odezva světa, byť jen hláškou v lokaci či nějakou malou šancí na drobné nachlazení/úpal.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 12:06 12. Nov 2008
by Neithan1
Andersone teda stebou je riadna nuda :mrgreen:
To teple oblecenie sa snad da urobit podobne ako prehoz nie ? Som videl minule v alwarieli kus oblecenia co sa volal tusim podvliekacky a v popisku to malo ze sa dava pod zbroj. Popripade to bude len v invi a pomocou aktivacie tohto satu sa vypise nejaka hlaska ako *natahne teple slipy* a postavicka bude potom voci tomu mrazu odolna.. jednoduche


A o EQ uz ticho.. este 6x spomenieme cely nazov a zaregistruje nas PLACOS searchbot