Page 4 of 4

Re: Dveře v doubkově [opraveno]

Posted: 19:13 27. Nov 2008
by kucik
Mno tu psal Rejty do novinek, kdyz ty mineraly zacal pouzivat.

Re: Dveře v doubkově [opraveno] - ???

Posted: 08:59 28. Nov 2008
by monstera
kucik wrote:Mno tu psal Rejty do novinek, kdyz ty mineraly zacal pouzivat.
No Rejty to napsal až po tom, co jsem si stěžoval.

Ale thema dveře - v hřitově v Doubkově u hrobek dveře chybí a do hrobek nelze vstoupit !