Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM , WB
Krata
Bůh
Posts: 2864 Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn
Post
by Krata » 19:07 30. May 2007
no práv že vede tak nějak skrz pas, ale když to je těžký opravit tak v pohodě
chlor
Poutník
Posts: 74 Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:
Post
by chlor » 23:25 30. May 2007
no mě by zajímalo, jestli to už ostatním funguje...photter psal že už jo, ale mě se to po animaci vždycky zase pos***. Jestli by třeba někdo nebyl schopnej rozluštit, proč se to těma animace vůbec kazí, já tomu bohužel vůbec nerozumim...
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313 Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:
Post
by photter » 00:17 31. May 2007
jo, některý animace to poserou ale stačí udělat postavou jeden krok a zase se to spraví
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
chlor
Poutník
Posts: 74 Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:
Post
by chlor » 01:26 31. May 2007
photter wrote: jo, některý animace to poserou ale stačí udělat postavou jeden krok a zase se to spraví
no to právě né... resp. věřim ti že jó, ale nějak nevim jak toho dosáhnout. Sosnul jsem ten novej hak (6ku) a nic to nepomáhá...
Pajule
Bůh
Posts: 4710 Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem
Post
by Pajule » 06:53 31. May 2007
me to vacha jak ma, jen kdyz zacnu bojovat tak se mi obcas veci stahnou na bricho , ale po boji zas normal do zadu...asi jenom dvakrat se mi stalo ze byli na brichu , tam sem vypla dusi a vachalo to normal dal
chlor
Poutník
Posts: 74 Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:
Post
by chlor » 12:54 31. May 2007
hmm, tak pardon že jsem plašil. Měl jsem tam nahranej nějakej špatnej config, už to šlape jak má...
mwahaha, je to fakt paráda..
chlor
Poutník
Posts: 74 Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:
Post
by chlor » 17:47 31. May 2007
..hm tak jsem neplašil
Prostě se to nějak se*e...škoda no.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313 Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:
Post
by OneHeart » 19:32 31. May 2007
@chlor: já to na tobě vždycky vidim normálně a vypadá to fakt pěkně
Vaillardo Vran:
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 17:09 04. Jun 2007
Pre tych co im to blbne viac nez inym. Skuste si premenovat alebo uplne zmazat adresar OVERRIDE.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
chlor
Poutník
Posts: 74 Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:
Post
by chlor » 00:31 05. Jun 2007
Sylmael wrote: Pre tych co im to blbne viac nez inym. Skuste si premenovat alebo uplne zmazat adresar OVERRIDE.
jo...to byl ten problém
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473 Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion
Post
by Sylmael » 18:26 07. Jul 2007
Ma tu niekto v hre postavu cloveka - tlstu? A buguje sa mu zobrazenie zbrani do brucha tak ze je to vzdy v bruchu aj ked sa pohne? Pretoze mne to robilo u novej postavy. A som aj rovno zistil ze preco to robilo, zaco si musim samozrejme pogratulovat a podakovat.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kiri
Velmistr
Posts: 1260 Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:
Post
by Kiri » 02:04 08. Jul 2007
Fandim kua....the best man
*muck* O!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe